Sold under reservation
Driehovenlaan 233632 BH Loenen aan de VechtDriehoven
€ 497,500 k.k.
- 120 m²living area
- 160 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Description
Welkom op de Driehovenlaan 23!
Aan de rand van het sfeervolle Loenen aan de Vecht ligt deze bijzonder royale eengezinswoning met heerlijke tuin. De wijk is ruim en kindvriendelijk opgezet met veel groen en bevindt zich op loopafstand van de dorpskern met diverse (vers)winkels, een supermarkt en gezellige restaurants en terrasjes. De Vecht kronkelt door het dorp en de omgeving met historische buitenplaatsen, prachtige natuur en volop watersportmogelijkheden staat garant voor een heerlijke woonomgeving.
Loenen ligt centraal in de Randstad en Amsterdam, Utrecht, Hilversum en Schiphol zijn snel bereikbaar. Het busstation heeft goede verbindingen naar alle windstreken en voor treinreizigers is het NS-station Breukelen een goede optie. In het dorp vind je diverse basisscholen en middelbare scholen bevinden zich op fietsafstand in Breukelen en Hilversum. Het dorp heeft een rijk verenigingsleven met veel sportclubs (hockey, voetbal, tennis) en net iets buiten het dorp ligt de Golfclub Old Course Loenen.
Dit ruime woonhuis is altijd met liefde en aandacht verzorgd, maar de afwerking is gedateerd. Het is derhalve een mooie kans om je eigen droomhuis te realiseren op een zeer aantrekkelijke plek in het dorp.
Een eerste indruk:
Begane grond: entree in royale hal met meterkast, toiletruimte met hangend sanitair en fonteintje en trap naar de 1e verdieping. De woonkamer is bijzonder licht door de grote ramen aan de voor- en achterzijde. Zowel aan de voor- als de achterzijde is er vrij uitzicht. De royale, dichte keuken bevindt zich aan de tuinzijde en heeft een deur naar de achtertuin. Het is mogelijk de keuken open te maken om zo een zeer royale living met open keuken te realiseren. Door de diepe achtertuin is ook een uitbouw aan de achterzijde een aantrekkelijke optie.
1e Verdieping: deze etage is ingedeeld met een overloop, drie ruim bemeten slaapkamers en de badkamer. De slaapkamer aan de voorzijde is 3.96 x 3.29 en de twee kamers aan de achterzijde zijn resp. 4.58 x 3.28 en 3.27 x 2.65. De kamers zijn vanwege de rechte wanden goed in te delen. De goed verzorgde badkamer heeft een douchecabine, een wastafelmeubel en een toilet.
2e Verdieping: door middel van een vaste trap bereikbare, volwaardige verdieping met een overloop, een grote slaapkamer van 3.95 x 3.24 voorzien van twee dakvensters en een waskamer waarin tevens de c.v.-ketel hangt. Het is mogelijk om op deze etage nog meer ruimte te creëren door middel van het plaatsen van één of twee dakkapellen.
Tuin: de achtertuin is ongeveer 12,5 meter lang en heeft door de ligging op het westen volop zon, zodat je al vroeg in het voorjaar van de zon kunt genieten. De stenen berging biedt ruimte voor tuinspullen en fietsen via de poort is de tuin achterom bereikbaar.
Een bijzonder aantrekkelijke woonkans in Loenen aan de Vecht!
Bijzonderheden:
• Vrij uitzicht aan zowel de voor- als de achterzijde.
• Diepe, zonnige achtertuin op het westen met achterom.
• Zeer royale woning met vier ruime slaapkamers.
• Het is mogelijk de 2e etage te vergroten door middel van het plaatsen van één of twee dakkapellen. Voor een dakkapel aan de voorzijde is een vergunning nodig.
• Verkoper heeft de woning niet zelf bewoond en is derhalve niet op de hoogte van de bouwkundige staat van de woning.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 497,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,146
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1972
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 120 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- Plot size
- 160 m²
- Volume in cubic meters
- 450 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kombi Kompakt HRE (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- LOENEN AAN DE VECHT A 2448
- Cadastral map
- Area
- 160 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- LOENEN A 2456
- Cadastral map
- Area
- 95 m²
- Ownership situation
- Held in common ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 79 m² (12.00 metre deep and 6.60 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,451x
Viewed
42x
Saved
2-3-2026
On Funda
Neighborhood

Driehoven
Loenen aan de Vecht- Residents
- 1,055
- Family with children
- 38%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



