New
Wittebergstraat 265943 BM LommKern Lomm
€ 515,000 k.k.
- 118 m²living area
- 186 m²plot size
- 2bedrooms
- A+++energy label
Description
Instapklare luxe nieuwbouw geschakelde-bungalow in Lomm
Welkom in deze exclusieve geschakelde bungalow, gelegen in een geliefde nieuwbouwwijk ‘Meuleveld’ van Lomm (2023). Een woning waar luxe de boventoon voert: tot in detail perfect afgewerkt met hoogwaardige materialen, slimme domotica én apparatuur.
Higlights van de woning:
- energielabel A+++ (geheel geïsoleerd, 8 zonnepanelen, warmtepomp, WKO-/WTW-systeem)
- levensloopbestendig
- 2 slaapkamers en 2 badkamers
- royale luxe leefkeuken
- tuin met glazen serre en vrije achterom
- gelegen met een doorkijkje naar de Maas
Indeling
Begane grond:
Bij binnenkomst ervaart u direct de stijlvolle afwerking. De hal met verlichte trapopgang geeft meteen de luxe sfeer weer. Daarnaast biedt de ruimte toegang tot een modern betegeld toilet en de woonkamer.
Bij binnenkomst is de absolute eyecatcher van de woning de luxe leefkeuken (ca. 16 m2) met kookeiland. Deze hoogwaardige ‘Siemens’-keuken beschikt over een eiland met ‘Bora’ inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, een gootsteen, touchkasten en een indrukwekkende kastenwand met maar liefst: 2 koelkasten, 2 diepvriezen, 1 inbouw combi oven & 1 combi stoom-oven, inbouw koffiezetapparaat en een vaatwasser op comfortabele werkhoogte.
De woonkamer (ca. 32 m2) beschikt over airconditioning en openslaande deuren naar de strak aangelegde tuin. Hier geniet u optimaal van rust en privacy onder de luxe serre (ca. 14 m2) met glazen schuifwanden, verlichting en elektrische zonwering. Daarnaast beschikt de tuin over een berging (ca. 6 m2) en vrije achterom.
De levensloopbestendige indeling maakt deze woning extra aantrekkelijk. De royale masterbedroom (ca. 16 m2) op de begane grond heeft via schuifdeuren directe toegang tot de luxe badkamer (ca. 8 m2), voorzien van een inloopdouche met regendouche (bedienbaar via drukknoppen), royaal badkamermeubel met wastafel en een designradiator. Een extra luxe is het separate tweede toilet dat middels afstandsbediening de functie van een bidet kan aannemen.
De gehele begane grond is voorzien van comfortabele vloerverwarming gecombineerd met een fraaie tegelvloer (keramisch). De stalen kozijnen en deuren met rookglas zorgen voor een moderne, luxe uitstraling. Dankzij de geïntegreerde domotica bedient u de touchverlichting eenvoudig en modern.
Verdieping:
Op de tweede woonlaag vindt je:
- een tweede ruime slaapkamer (ca. 16 m2)
- een tweede complete badkamer (ca. 5 m2) met inloopdouche, wastafel, designradiator en hangcloset
- én een multifunctionele derde ruimte (ca. 4 m2) die perfect dienst kan doen als kantoor, hobbyruimte of wasruimte. Hier bevinden zich tevens de witgoedaansluiting en de technische installaties, waaronder: warmtepomp, WKO-/WTW-systeem, mechanische ventilatie, elektrische boiler, omvormer zonnepanelen.
Extra noemenswaardigheden:
- de gehele woning is in 2023 opgeleverd incl. apparatuur en interieur
- 8 zonnepanelen in eigendom (2023) met 20 jaar fabrieksgarantie
- overal hardhouten kozijnen met HR++ -beglazing aanwezig
- aanwezigheid van glasvezelinternet
- bij de oplevering is er een waterontharder geplaatst
- ook buiten is alles uitstekend onderhouden: het platte dak is slechts 3 jaar oud en de woning is recent geschilderd.
Omgeving:
Een rustig dorp op korte rijafstand van Arcen, Velden en Venlo. In de omgeving zijn diverse historische gebouwen en restanten te vinden die de rijke geschiedenis van de gemeenschap weerspiegelen. Op loopafstand ligt het natuurgebied ‘Ravenvennen’, waar verschillende goed gemarkeerde wandelroutes te vinden zijn.
Voor dagelijkse voorzieningen kun je terecht in Arcen of Velden. Daarnaast ligt de woning op circa 6,5 km van de snelweg A67 richting Duisburg, Eindhoven en Maastricht, en de A73 richting Nijmegen en Zwolle.
Een unieke kans voor wie op zoek is naar een moderne, energiezuinige én volledig instapklare woning op een prachtige locatie nabij de Maas. Deze woning móet je gezien hebben! Hier woon je stijlvol en zorgeloos: nu én in de toekomst.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 515,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,364
- Year of construction
- 2023
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 118 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 21 m²
- Plot size
- 186 m²
- Volume in cubic meters
- 432 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 walk-in showers, underfloor heating, 2 sinks, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- A+++
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Complete floor heating and heat recovery unit
Cadastral data
- ARCEN EN VELDEN F 1790
- Cadastral map
- Area
- 186 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- ARCEN EN VELDEN F 1788
- Cadastral map
- Area
- 107 m²
- Ownership situation
- Held in common ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 50 m² (6.10 metre deep and 8.20 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
19-5-2026
On Funda
Neighborhood

Kern Lomm
Lomm- Residents
- 1,000
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 2,964
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.