Dorpsstraat 8-A6741 AK LunterenCentrum Lunteren
€ 1,395,000 v.o.n.
- 287 m²living area
- 1,526 m²plot size
- 4bedrooms
- A++++energy label
Eye-catcherVilla in koetshuisstijl met slaap- en badkamer op begane grond!
Description
Uw woondroom in het hart van Lunteren
Op een unieke locatie, vlak bij het dorpshart van Lunteren, komt uw woondroom tot leven. Aan de Dorpsstraat wordt een prachtige bouwkavel van circa 1.500 m² te koop aangeboden, bestemd voor de bouw van een vrijstaande villa. Deze bijzondere villa in koetshuisstijl, ontworpen door de vermaarde architect Friso Woudstra, combineert klassieke allure met eigentijdse luxe. De verfijnde jugendstilelementen sluiten harmonieus aan bij de nabijgelegen monumentale villa Dannenborgh en zorgen voor een stijlvolle eenheid in het geheel. De villa kan geheel naar eigen wens worden gerealiseerd en beschikt onder andere over een slaap- en badkamer op de begane grond. Daarmee biedt dit ontwerp optimaal wooncomfort voor medioren en senioren die gelijkvloers willen wonen. De getoonde impressies geven alvast een voorproefje van het bijzondere karakter van deze woning.
Indeling: Via de entree bereikt u de royale hal met toegang tot de trapopgang naar de eerste verdieping, de woonkamer, keuken, toiletruimte, meterkast en bijkeuken. Vanuit de keuken zijn de slaap- en badkamer op de begane grond bereikbaar, waardoor de woning ideaal is voor comfortabel gelijkvloers wonen. De ruime woonkamer vormt het hart van de woning en beschikt over openslaande deuren naar de tuin, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen. De exclusieve keuken biedt volop ruimte voor een royale, luxe opstelling en heeft eveneens openslaande deuren. De slaapkamer op de begane grond is voorzien van openslaande deuren en biedt samen met de aangrenzende badkamer ruimte voor een inloopkast.
1e etage:
Middels een fraaie trapopgang bereikt u de overloop van de eerste verdieping, die toegang biedt tot drie royale slaapkamers, een badkamer en een separate toiletruimte. Iedere slaapkamer is voorzien van een karakteristiek dakkapel, wat zorgt voor extra lichtinval, ruimte en een charmant detail dat bijdraagt aan het bijzondere karakter van de woning. De badkamer op deze verdieping kan volledig naar eigen wens worden ingericht.
Een unieke kans
Rondom de historische villa Dannenborgh verrijst binnenkort een prachtige nieuw aangelegde tuin, ontworpen door Debie en Verkuijl – een groene omlijsting die de exclusieve uitstraling van deze locatie compleet maakt. Hier woont u op een toplocatie in Lunteren, waar historie, rust en stijl samenkomen. Wij nodigen u graag uit voor een persoonlijk gesprek bij ons op kantoor om de mogelijkheden van deze bijzondere locatie te bespreken.
Wetenswaardigheden
• Royale bouwkavel van ca. 1.500 m² op een unieke locatie
• Statige entree via de gezamenlijke oprijlaan van villa Dannenborgh
• Starten met de bouw kan in overleg
• Karakteristieke villa in koetshuisstijl, ontworpen door architect Friso Woudstra
• Nieuwe tuinaanleg (ontwerp Debie & Verkuijl) in harmonie met de omgeving; tuinenpaden worden aangelegd, beplanting en eventuele beregening/verlichting voor rekening van de koper
• Woning wordt sleutelklaar opgeleverd met vrijheid in afbouwmogelijkheden
• Inclusief veranda, dubbele berging en voldoende parkeerruimte
• Exclusief keuken
• Badkamer als stelpost opgenomen (€ 20.000,- incl. BTW), volledig naar eigen smaak in te richten
• Optionele kelder voor extra ruimte en comfort
• Vergunningsvrij bijbouwen is niet toegestaan
Kosten inbegrepen
• Leges omgevingsvergunning
• Architect
• Kadasterkosten
• Constructeur
• Notaris (akte van levering, Van Putten van Apeldoor notarissen)
Niet inbegrepen
• Tuinaanleg (volgens goedgekeurd inrichtingsplan gemeente Ede)
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,395,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 4,861
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2026
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 287 m²
- Plot size
- 1,526 m²
- Volume in cubic meters
- 875 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre
Energy
- Energy label
- A++++
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Complete floor heating and heat pump
Cadastral data
- LUNTEREN C 4971
- Cadastral map
- Area
- 705 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- LUNTEREN C 4973
- Cadastral map
- Area
- 821 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In wooded surroundings
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
8,059x
Viewed
65x
Saved
24-12-2025
On Funda
Neighborhood

Centrum Lunteren
Lunteren- Residents
- 4,410
- Family with children
- 37%
- Avg. asking price / m²
- € 5,200
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





