Sold
Burgemeester Strick van Linschotenstraat 273604 AL MaarssenFriezenbuurt
€ 450,000 k.k.
- 99 m²living area
- 108 m²plot size
- 4bedrooms
- Eenergy label
Sales history
- Listed since
- December 23, 2025
- Date of sale
- January 17, 2026
- Term
- 3 weeks
Description
Sfeervol, ruimte, een fijn gezinshuis en een woning die u helemaal naar eigen wens kunt moderniseren. Woorden die perfect aansluiten bij deze karakteristieke woning. Wellicht de woning waar u al tijden naar op zoek bent?
Het betreft een prachtige klassieke tussenwoning, bestaand uit 3 woonlagen. De begane grond is opgedeeld in een woonkamer met een keuken, een bijkeuken, een badkamer en ook kunt u genieten van een heerlijke tuin met een tuinhuisje en achterom. De eerste verdieping bestaat uit drie slaapkamers. De bovenste verdieping betreft een voorzolder en een vierde ruime slaap/werkkamer. Opvallend is de hoge mate van bergruimte in de woning, vanwege de vele vaste kasten en de knieschotten.
De omgeving
De woning is gelegen in Maarssen in de populaire Friezenbuurt aan een rustige en kindvriendelijke straat. Een opvallende buurt door de jaren ’30 architectuur. De ligging is ideaal, vlakbij De Vecht en de centra van Maarssen en Maarssenbroek met een zeer ruim aanbod aan voorzieningen, zoals winkels, scholen en sportclubs. De Maarsseveense en Loosdrechtse Plassen zijn goed bereikbaar voor een heerlijke fiets- of wandeltocht. In 20 minuten fietsen staat u in de Utrechtse binnenstad en bij Utrecht CS. U woont daarnaast op korte afstand van Amsterdam, Hilversum en Amersfoort (allen binnen 25 minuten te bereiken) want via de Zuilense Ring, A2 en A27 bent u in een mum van tijd op uw bestemming. Daarnaast heeft Maarssen een eigen treinstation met directe verbindingen naar Amsterdam en Utrecht en op korte loopafstand bevindt zich een bushalte.
Terug naar de woning. De indeling is als volgt...
Begane grond
Hal met garderobe, toiletruimte en toegang tot de woonkamer en de trapopgang naar de eerste verdieping. Een sierlijk detail is het glas-in-lood in het bovenraam van de voordeur.
Dan een kijkje in de woonkamer met een aangename sfeer als u de kamer binnenloopt. De sfeer heeft de kamer o.a. te danken aan bovenramen die, ook hier, zijn uitgevoerd in glas-in-lood. Aan de voorzijde van de woning is een eethoek, met een leuk zicht, gecreëerd. Een rustige ligging, want de straat wordt enkel gebruikt door bestemmingsverkeer. De zithoek kunt u creëren aan de tuinzijde. Vanuit de woonkamer kunt u de tuin in middels openslaande deuren. Opvallend is de inbouwkast met paneeldeuren. Ideaal en ook nog eens een leuk detail. Beide zijden zijn tevens voorzien van rolluiken en aan de tuinzijde een uitvalscherm.
De dichte keuken beschikt over de volgende inbouwapparatuur: 4-pits elektrische kookplaat en een oven. De uitstraling is keurig met lichtkleurige greeploze frontjes en een lichtkleurig stenen aanrechtblad. De achterwand is betegeld met kleurrijke tegeltjes met een groene tint. In de keuken bevindt zich een nostalgische glazen inbouwkast.
Lopen wij door dan komen wij in de bijkeuken. Een fijne ruimte met plaats voor de wasmachine en eventueel andere apparatuur, zoals de koelkast. De ruimte wordt verwarmd door een radiator. Vanuit hier kunt u ook naar de tuin.
De tuin is gelegen op het zuidoosten en is voorzien van sierbestrating, vaste beplanting en schuttingen aan weerszijden voor een optimale lichtinval. Daarnaast treft u achterom de tuin een verwarmde plantenkas/berging en heeft de tuin een achterom, waardoor u makkelijk met uw fiets door de tuin de berging in kunt.
Terug naar binnen waar we eerst nog de badkamer gaan bekijken.
De badkamer beschikt over een inloopdouche, een wastafel met spiegel en planchet en een radiator. De groene wandtegels en de lichtkleurige vloertegels maken deze ruimte bijna weer modern.
Eerste verdieping
Overloop voorzien van een praktische vaste kast en toegang tot drie slaapkamers. De overloop heeft een deur voor extra daglicht, maar met als hoofdreden om zo op het dakterras te kunnen komen.
De hoofdslaapkamer is aan de voorzijde gesitueerd en is ruim in het oppervlak. Er is volop plaats voor een tweepersoonsbed en een kledingkast. Grenzend aan deze slaapkamer bevindt zich een kleinere kamer. Uitermate goed geschikt als werkkamer, logeerkamer of kinderkamer. Deze kamer heeft ook een dakkapel en tevens de beschikking over een wastafel met spiegel. Ook de kamer aan de achterzijde is ontzettend ruim en kan eventueel ook in gebruik worden genomen als ouder-/hoofdslaapkamer. De slaapkamer heeft een dakkapel voor een ruimtelijk effect.
Het dakterras is te bereiken via de overloop en is ontzettend diep. Een fijne plek om in uw vrijetijd te vertoeven of uw was op te hangen.
Tweede verdieping
Via een vaste trap komt u op de derde woonlaag uit. Een ruime zolder met veel daglicht door het dakraam in de achterzijde. Bergruimte genoeg door de knieschotten, die u ook vindt in de slaapkamers op de verdieping hieronder, en in gebruik te nemen als slaap- of werkkamer. Multifunctioneel! Op deze verdieping bevindt zich tevens de cv-ketel.
Bijzonderheden
- bouwjaar 1933;
- gebruiksoppervlakte wonen circa 99 m², inhoud circa 370 m³, perceeloppervlak 108 m²;
- een heerlijke tuin gelegen op het zuidoosten;
- alle kozijnen zijn voorzien van grotendeels dubbelglas, maar ook heeft de woning kozijnen uitgevoerd met enkelglas, zoals het glas-in-lood;
- verwarming en warm water middels een cv-ketel (Remeha, eigendom);
- in de koopovereenkomst worden de volgende extra artikelen opgenomen: ouderdomsclausule, niet-zelfbewoningsclausule (erfkwestie) en asbestclausule;
- energielabel E (geldig tot 17 december 2035).
De woning is per direct beschikbaar.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,545
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1933
- Type of roof
- Mansard roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 99 m²
- Exterior space attached to the building
- 16 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 108 m²
- Volume in cubic meters
- 370 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Mostly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- MAARSSEN A 3940
- Cadastral map
- Area
- 108 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 123 m² (11.11 metre deep and 11.11 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
6,455x
Viewed
86x
Saved
23-12-2025
On Funda
Neighborhood

Friezenbuurt
Maarssen- Residents
- 480
- Family with children
- 38%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




