De Lespaullaan 213602 ZE MaarssenZandweg-Oostwaard
€ 1,495,000 k.k.
- 200 m²living area
- 686 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherVrijstaande villa met zwembad op 686 m² perceel, Vecht om de hoek!
Description
Vrijstaand wonen met de Vecht letterlijk aan het einde van de straat, dat is zo’n plek waar je normaal alleen van droomt. Hier komt het samen. Rust, ruimte en luxe, verpakt in een villa waar werkelijk alles klopt, gelegen op een uitzonderlijk royaal perceel van maar liefst 686 m² eigen grond.
Wat direct opvalt, is de ruimte en het licht dat overal aanwezig is. Grote raampartijen zorgen voor een prachtige verbinding met buiten, terwijl de royale woonkamer en leefkeuken het hart van de woning vormen. Met maar liefst vijf volwaardige slaapkamers, een aparte kantoorruimte, een separate wasruimte en een comfortabele badkamer met ligbad is binnenshuis aan alles gedacht. Vloerverwarming op de begane grond, airconditioning op meerdere plekken en een energiezuinig A-label dankzij warmtepomp en zonnepanelen zorgen voor een hoog niveau van comfort.
Buiten wordt het plaatje compleet. Op dit uitzonderlijk grote perceel van bijna 700 m² eigen grond is er alle ruimte om te genieten, met een zwembad en sauna als absolute blikvangers en een sfeervolle overkapping waar je door de ligging op het zuiden tot in de late uurtjes buiten zit. Aan de achterzijde grenst de tuin aan een watertje. Daarnaast beschikt de woning over een garage met ruimte voor één auto en een oprit met plek voor vier auto’s en een laadpaal.
Een villa waar alles klopt – van luxe en duurzaamheid tot ruimte en ligging.
Indeling:
Begane grond:
Bij binnenkomst in de hal heb je toegang tot het toilet, de woonkamer en de trap naar de eerste verdieping.
De woonkamer is royaal opgezet en kenmerkt zich door de mooie lichtinval en de fijne indeling met meerdere zitgedeeltes. Grote raampartijen en een schuifpui zorgen voor een directe verbinding met de tuin en laten het daglicht rijkelijk naar binnen stromen. De houten vloer en de open haard geven de ruimte een warme en uitnodigende sfeer.
De woonkamer en de woonkeuken worden van elkaar gescheiden door en-suite deuren met karakteristieke glas-in-looddetails, waardoor je eenvoudig kunt kiezen tussen een open indeling of juist meer beslotenheid.
De woonkeuken heeft een warme en sfeervolle uitstraling, waarbij de combinatie van materialen en kleuren direct bijdraagt aan het gezellige karakter van de ruimte. Het is een plek die uitnodigt om samen te komen, waar je graag aan tafel zit en waar koken en samenzijn op een natuurlijke manier samenkomen.
Aan de achterzijde van de woning bevindt zich het separate kantoor. Een representatieve en volwaardige ruimte, ideaal voor werken aan huis of als rustige plek om je terug te trekken.
De gehele begane grond is voorzien van vloerverwarming, wat zorgt voor een aangenaam en gelijkmatig comfort in alle ruimtes.
Eerste verdieping:
De overloop vormt het centrale punt van de verdieping en geeft toegang tot alle vertrekken.
De royale hoofdslaapkamer is een lichte en rustige ruimte met een prettige maatvoering en grote ingebouwde kasten.
Daarnaast zijn er nog vier lichte slaapkamers, stuk voor stuk van goed formaat. Twee van deze kamers beschikken eveneens over ingebouwde kasten.
De badkamer is ruim opgezet en verzorgd uitgevoerd met een ligbad, een inloopdouche, een dubbel wastafelmeubel en een toilet. Daarnaast is er een aparte waskamer aanwezig op deze verdieping.
Vliering:
Tot slot beschikt de woning over een royale bergvliering van ca. 12 x 3 meter.
Tuin:
Dit is een tuin waar je eigenlijk het liefst de hele dag blijft. Zodra je naar buiten stapt, voel je meteen de ruimte, de rust en het comfort dat hier samenkomt.
De tuin is royaal opgezet en fraai aangelegd met een mooie afwisseling van groen, gazon en strakke terrassen. Met de ligging op het zuiden geniet je hier de hele dag van de zon. Direct aan de woning ligt een ruim terras waar je moeiteloos lange dagen buiten doorbrengt, met het zwembad als absoluut middelpunt. Hier begint de dag met een kop koffie in de zon en eindigt hij met een verfrissende duik op een warme avond.
Achterin de tuin bevindt zich de sfeervolle overkapping, een plek die het hele jaar door uitnodigt om te blijven zitten. Beschut, gezellig en perfect voor lange avonden met vrienden of familie.
De eigen wellnessruimte met sauna, douche en toilet maakt het geheel compleet – een zeldzaam niveau van comfort in je eigen achtertuin.
Voortuin en parkeren:
Ook aan de voorzijde maakt de woning direct indruk. De ruime oprit biedt plek aan meerdere auto’s en zorgt voor een prettige entree. Hier bevindt zich ook een laadpaal voor elektrisch rijden.
De garage is zowel van buitenaf als vanuit de woning bereikbaar en biedt volop ruimte voor het stallen van een auto, fietsen of extra opslag.
De voortuin is verzorgd aangelegd met groen en hagen, wat zorgt voor een rustige en prettige aankomst.
Omgeving:
De Lespaullaan ligt in een rustige, groene woonomgeving in Maarssen, met de Vecht letterlijk aan het einde van de straat. Een plek waar je dagelijks profiteert van het beste van twee werelden: de rust van het dorp en de levendigheid van de stad binnen handbereik.
Langs de Vecht wandel je tussen statige buitenplaatsen, monumentale panden en kronkelende lanen. In de zomer vaar je hier zo het water op, terwijl je onderweg geniet van terrassen aan het water en sfeervolle plekjes die Maarssen zo geliefd maken.
Voor de dagelijkse voorzieningen zit je hier perfect. Winkels, supermarkten en horeca zijn in de directe omgeving te vinden, net als sportverenigingen en scholen. Alles wat je nodig hebt, ligt op korte afstand.
Ook de bereikbaarheid is uitstekend. Met zowel de auto als het openbaar vervoer ben je snel in Utrecht, terwijl ook Amsterdam goed bereikbaar is.
Een plek waar je rustig woont, maar nooit ver weg bent van alles wat je kunt wensen.
Bijzonderheden:
- Vrijstaande villa in Maarssen;
- De Vecht aan het einde van de straat;
- Vijf slaapkamers en separate kantoorruimte;
- Royale en lichte leefruimtes met grote raampartijen;
- Woonkamer met open haard en schuifpui;
- Sfeervolle woonkeuken;
- Gehele begane grond voorzien van vloerverwarming;
- Airconditioning op meerdere plekken;
- Energiezuinig (A-label) met warmtepomp en zonnepanelen;
- Zeer groot perceel van bijna 700 m² eigen grond (achtertuin op het zuiden);
- Zwembad, sauna en sfeervolle overkapping in de tuin;
- Tuin grenzend aan een watertje en voorzien van achterom;
- Garage en oprit met plek voor meerdere auto’s;
- Laadpaal aanwezig;
- Bergvliering van ca. 12 x 3 meter.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 1,495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,475
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1994
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 200 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 686 m²
- Volume in cubic meters
- 652 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Sauna, shower, double sink, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, mechanical ventilation, passive ventilation system, sauna, sliding door, solar panels, and swimming pool
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and heat pump
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Calenta (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- MAARSSEN C 1526
- Cadastral map
- Area
- 686 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront and in residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Heating
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
16,015x
Viewed
226x
Saved
2-4-2026
On Funda
Neighborhood

Zandweg-Oostwaard
Maarssen- Residents
- 3,165
- Family with children
- 41%
- Avg. asking price / m²
- € 5,020
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



