New
Mozartlaan 303603 BH MaarssenComponistenbuurt
€ 685,000 k.k.
- 144 m²living area
- 175 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Description
ROYAAL, LICHT & GOED ONDERHOUDEN FAMILIEHUIS (CA. 144 M², ENERGIELABEL A) MET RUIME, LICHTE WOONKAMER MET OPEN KEUKEN, SFEERVOLLE SERRE, VIER SLAAPKAMERS EN EIGEN OPRIT IN DE POPULAIRE WIJK 'COMPONISTENBUURT'!
Deze geschakelde woning is het heerlijke familiehuis waar je naar op zoek bent! Gelegen in de Componistenbuurt aan een brede 30km laan in Maarssen-dorp is dit een huis dat veel ruimte, fijne lichtinval en volop mogelijkheden biedt om heerlijk te wonen. De woning beschikt over een ruime woonkamer met open keuken en een sfeervolle serre. De serre heeft vele raampartijen, waardoor er veel lichtinval is. In de warme maanden zorgen de openslaande deuren ervoor dat buiten naar binnen wordt gehaald en kun je heerlijk zitten in de diepe achtertuin met berging, gelegen op het zuidoosten. De achtertuin biedt voldoende ruimte om zowel in de zon als in de schaduw te zitten. Verder heeft de woning aan de voorkant een ruime berging en een apart toilet.
Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers en een nette, moderne badkamer. In een van de slaapkamers bevindt zich een douche en wastafel, ideaal wanneer er gasten langskomen. Op de tweede verdieping zijn nog twee slaapkamers, beide voorzien van een dakkapel.
De locatie is prettig en centraal gelegen in Maarssendorp, met winkels, restaurants en overige voorzieningen op korte loopafstand. Ideaal als je iets bent vergeten bij de supermarkt of als je in de buurt wilt eten.
Zie jij jezelf al wonen in dit ruime familiehuis in het hart van Maarssendorp? Dan plannen we graag een bezichtiging met je in!
DUURZAAMHEID & ENERGIELABEL
De woning is voorzien van een energielabel A, welke geldig is tot april 2036. De woning beschikt over 9 zonnepanelen en heeft een airconditioner op de tweede verdieping van de woning.
DE OMGEVING
De woning ligt in de Componistenbuurt. Binnen enkele minuten wandel je langs de statige monumentale panden naar de winkels, restaurants, de bibliotheek en andere voorzieningen van Maarssen-dorp. Alles is op korte loopafstand, van bakker tot visboer, supermarkt, restaurants en overige winkels aan de Kaatsbaan. In het voorjaar en de zomer komen veel boten voorbij varen op de Vecht, wat maakt dat het dorp erg levendig is! Daarnaast heeft Maarssen een prachtig buitengebied rondom de Vecht en ligt het huis op korte afstand van de Maarssenveense plassen en het natuurgebied van Tienhoven. Op loopafstand is een bushalte gelegen en op fietsafstand ligt het treinstation met goede verbindingen naar Utrecht en Amsterdam. Ook met de auto ligt Maarssen erg centraal, binnen 25 minuten sta je al in Amsterdam of Utrecht.
INDELING & VOORZIENINGEN
Begane grond:
De woning beschikt over een ruime voortuin met eigen oprit. Aan de voorzijde bevindt zich een praktische, ruime berging met directe toegang tot de voortuin. Via de entree kom je in de ruime hal met meterkast en een modern toilet met fontein. De lichte woonkamer is voorzien van een stijlvolle vloer van lichtmarmer, een ruime trapkast en openslaande deuren naar de achtertuin. De serre zorgt voor een prettige, natuurlijke lichtinval en geeft de living een extra ruimtelijk gevoel.
De moderne open keuken aan de voorzijde is compleet uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, oven, combi oven/magnetron, koelkast en vaatwasser.
De fraai aangelegde achtertuin ligt gunstig op het zuidoosten en beschikt over een tuinhuis en een overkapping, ideaal om van het buitenleven te genieten. Daarnaast is de achterzijde van de woning voorzien van een elektrisch bedienbaar uitschuivend zonnescherm.
Eerste verdieping:
Ruime overloop met trapopgang en twee vaste kasten. Aan de voorzijde bevindt zich een royale slaapkamer met vrij uitzicht. Aan de achterzijde ligt een extra grote slaapkamers. De moderne badkamer is ruim opgezet en voorzien van een ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel met meubel en een zwevend toilet. Daarnaast zijn alle ramen voorzien van rolluiken.
Tweede verdieping:
Overloop met veel praktische bergruimte. Groot dakraam geeft daglicht op de overloop en in het trappenhuis. Op deze verdieping bevinden zich twee slaapkamers, beide voorzien van een dakkapel, wat zorgt voor extra ruimte en licht. De dakkapel aan de achterzijde is uitgerust met een rolluik, wat bijdraagt aan extra comfort en privacy.
KENMERKEN & BIJZONDERHEDEN
• Woonoppervlak ca.: 144 m²;
• Perceeloppervlak ca.: 175 m² (eigen grond);
• Aantal kamers: 5 (waarvan 4 slaapkamers);
• Bouwjaar: 1977;
• Warm water en verwarming middels CV-ketel (2016);
• Energielabel A;
• Goed gesitueerd ten opzichte van uitvalswegen en op korte afstand van het centrum van Maarssen;
• Voortuin en achtertuin op het zuidoosten waardoor er altijd een plek in de zon én schaduw te vinden is (achtertuin met berging);
• Gratis parkeren op eigen terrein en de openbare weg;
- Asking price
- € 685,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,757
- Year of construction
- 1977
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 144 m²
- External storage space
- 4 m²
- Plot size
- 175 m²
- Volume in cubic meters
- 412 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Trendline (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- MAARSSEN A 4586
- Cadastral map
- Area
- 175 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 75 m² (13.71 metre deep and 5.45 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
10-5-2026
On Funda
Neighborhood

Componistenbuurt
Maarssen- Residents
- 885
- Family with children
- 41%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?