New
Meester van de Venstraat 326627 AG MaasbommelKern Maasbommel
€ 360,000 k.k.
- 110 m²living area
- 118 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherDe makelaar met een unieke verkoopformule!!
Description
De netste en meest verzorgde tussenwoning van de straat!? Als makelaar durf je het bijna niet te schrijven maar u bent van harte welkom om dit met eigen ogen te komen bekijken. Ga er maar eens even rustig voor zitten om te lezen en te zien wat deze tot in de puntjes toe verzorgde fraaie woning u allemaal wel niet te bieden heeft die tegenover een leuke weide, aan doodlopende straat en nabij de dijk en rivier de Maas ligt!
EEN ZEER UITGEBREIDE BROCHURE VAN 57 PAGINA'S IS EENVOUDIG VIA FUNDA TE DOWNLOADEN!!
INTERACTIEVE 3 D PLATTEGROND:
Bij de presentatie op Funda vindt u de plattegronden onder het tabblad ‘plattegrond’ bij deze woning. Hier kunt u ook de 3-dimensionale plattegronden bekijken, uw meubels erin zetten en de woning al inrichten.
INDELING:
Lichte en mooie ontvangsthal met meterkast, keurig vrijdragend toilet en fraaie trap met automatische verlichting. Toegang tot de uiterst sfeervolle, uitgebouwde woonkamer met gashaard, mooie pvc vloer plus vloerverwarming en openslaande tuindeuren. De mooie keuken is aan de straatzijde met erg leuk uitzicht en voorzien van gaskookplaat, vaatwasser en veel bergruimte.
EERSTE VERDIEPING:
Speelse overloop met toegang tot 3 mooie slaapkamers waarvan eentje echt flink aan de maat! En een mooie badkamer met wastafelmeubel, 2e toilet en douche.
TWEEDE VERDIEPING:
Middels een vaste trap komt men op de zolder die voor diverse doeleinden geschikt is! Er is veel bergruimte en de witgoedaansluitingen en de combi ketel zijn hier gesitueerd.
BUITEN:
Bekijkt u de drone film op funda? Hier is echt goed te zien hoe fraai het geheel is gelegen in het mooie land van Maas en Waal! Er is een super leuke achtertuin gecreëerd met een praktische overkapping voor wat tuinspullen en een handige poort met eigen achterom. Verder is er een leuk terras, een stukje gazon, wat groenborders en een frisse schutting! Aan de voorzijde kijkt men mooi van zich af en aan het einde van de doodlopende straat kan men men een stenen trapje de dijk op om van de geweldige omgeving te genieten!! Ook de voortuin is strak en keurig afgewerkt en er is ruim voldoende parkeergelegenheid. Al met al hele verrassende plek om lekker van de rust, vrijheid en de natuur te kunnen genieten.
Het recreatiegebied van de "De Gouden Ham" is centraal gelegen in Maasbommel / Appeltern in het land van Maas en Waal, waar de rivieren de Maas en Waal centraal staan, en daarnaast een prachtig landschap bezit omringd door de dijken die toegang verlenen tot de fraaie rustieke dorpjes en o.a. de landschap vullende boomgaarden. In dit fraaie stukje Nederland kunt u zowel wandelend, fietsend als varend genieten van de natuur. Al met al is het in deze regio zeer fijn wonen! De steden Nijmegen, Tiel, Den Bosch en Oss (veerpont) zijn gelegen op korte afstand. De rijkswegen A15, A50 en A2 zijn makkelijk en snel bereikbaar met de auto.
Meer weten over de Meester van de Venstraat 32 te Maasbommel? Bel of mail ons gerust voor het maken van een bezichtigingsafspraak.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 360,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,273
- Year of construction
- 1998
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 110 m²
- Other space inside the building
- 4 m²
- Plot size
- 118 m²
- Volume in cubic meters
- 380 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and flue
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler, gas heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Atag (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- APPELTERN M 635
- Cadastral map
- Area
- 118 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in centre, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 40 m² (8.00 metre deep and 5.00 metre wide)
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
23-5-2026
On Funda
Neighborhood

Kern Maasbommel
Maasbommel- Residents
- 790
- Family with children
- 31%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.