van Beuningenstraat 212676 CX MaasdijkWoonkern maasdijk
€ 850,000 k.k.
- 101 m²living area
- 393 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Description
Op zoek naar een vrijstaande woning waar je direct een gevoel van ruimte en rust ervaart? Deze goed onderhouden woning combineert fijne leefruimte met veel praktische gemakken zoals een inpandige garage, parkeergelegenheid op eigen terrein en een zonnige tuin rondom. Gelegen in een rustige woonwijk en toch goed bereikbaar: een ideale plek voor wie comfortabel en vrij wil wonen.
INDELING:
Begane grond
Via de verzorgde voortuin met ruime oprit bereik je de entree van de woning. De hal biedt toegang tot een modern toilet, meterkast, trapopgang en garage. De woonkamer ligt aan de achterzijde en heeft openslaande deuren naar de tuin. Dankzij de grote raampartijen komt er veel daglicht naar binnen en kijk je mooi uit op het groen rondom. De ruime eethoek sluit aan op de halfopen keuken, die aan de voorzijde van de woning ligt. De keuken is in hoekopstelling geplaatst en biedt volop werk- en bergruimte.
Via de hal of keuken heb je toegang tot de garage – ideaal voor het stallen van fietsen, gereedschap of voor gebruik als hobbyruimte. Daarnaast is hier ook de aansluiting voor de wasmachine te vinden, wat het een praktische ruimte maakt voor het uitvoeren van huishoudelijke taken.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers. De grootste kamer ligt aan de achterzijde en beschikt over een handige vaste kastenwand. Aan de voorzijde vind je nog een ruime slaapkamer, en daarnaast een derde kamer die uitstekend dienst kan doen als kinderkamer, werkkamer of logeerruimte. De badkamer ligt centraal en is uitgerust met een douche, dubbele wastafel en een toilet. Praktisch is ook de aparte berging op de overloop.
Vliering
Vanaf de overloop is er bovendien toegang tot de vliering, ideaal voor het opbergen van seizoensspullen of andere zaken die je niet dagelijks nodig hebt.
Buitenruimte
Een grote troef van deze woning is de tuin rondom met berging. Je geniet hier op elk moment van de dag van zon of schaduw, met volop ruimte voor verschillende zitplekken om heerlijk te genieten. De tuin is keurig onderhouden en biedt veel privacy. De oprit voor de garage maakt parkeren op eigen terrein mogelijk.
KENMERKEN:
• Bouwjaar: 1994
• 4 kamers, waarvan 3 slaapkamers
• Gebruiksoppervlak wonen: 101 m² (conform NVM Meetinstructie)
• Energielabel: B
• Vrijstaande woning met tuin rondom
• Inpandige garage
• Parkeren op eigen terrein
• Woning staat op eigen grond
• Oplevering in overleg
Past deze woning helemaal bij jouw woonwensen? Neem dan snel contact op en plan een afspraak met één van onze makelaars.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 850,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 8,416
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1994
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 101 m²
- Other space inside the building
- 27 m²
- External storage space
- 3 m²
- Plot size
- 393 m²
- Volume in cubic meters
- 523 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- NAALDWIJK F 4459
- Cadastral map
- Area
- 393 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation, insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
3,240x
Viewed
34x