Sales history
- Listed since
- July 19, 2025
- Date of sale
- August 22, 2025
- Term
- 4 weeks
Description
Welkom in dit lichte en verzorgde 3-kamer appartement, waar u op de tweede verdieping geniet van rust, comfort en alle gemak om de hoek. Dit appartement is gelegen in een net en goed onderhouden complex, op een steenworp afstand van winkelcentrum Koningshoek. Hier kunt u dagelijks terecht voor al uw boodschappen en een gezellig praatje met bekenden, terwijl ook het sfeervolle oude centrum van Maassluis dichtbij ligt voor een heerlijke wandeling langs de haven of een kop koffie op het terras. Bij binnenkomst in de centrale entreehal van het complex merkt u direct hoe netjes alles wordt onderhouden. Met zowel een trap als een lift bereikt u moeiteloos uw appartement. Eenmaal binnen komt u in een verzorgde hal met glad afgewerkte wanden en doorgelegde vloerbedekking die zorgt voor een warme, huiselijke sfeer in de woonkamer en beide slaapkamers. De ruime woonkamer met open keuken is een fijne plek om te ontspannen, waarbij de keuken door een halfhoog muurtje een praktische afscheiding heeft zonder het open karakter te verliezen. Hier vindt u diverse inbouwapparatuur, een verlengd aanrechtblad en een handige bijkeuken met wasmachineaansluiting en een grote kast met schuifdeuren voor extra opbergruimte. Het balkon aan de straatzijde biedt een levendig uitzicht op de omgeving en is overdekt, waardoor u hier elk seizoen heerlijk buiten kunt zitten. De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een douchecabine en wastafel, terwijl er ook een apart toilet met fonteintje aanwezig is. Beide slaapkamers hebben gladde wanden en in de hoofdslaapkamer is bovendien behang aangebracht voor extra sfeer. Uiteraard is dit appartement volledig voorzien van hardhouten kozijnen met dubbel glas en beschikt het over energielabel A+, wat bijdraagt aan een comfortabel en energiezuinig thuis. Hier woont u niet alleen op een centrale locatie met alles binnen handbereik, maar ook in een appartement dat met zorg is bewoond en klaarstaat voor uw nieuwe woonfase. Wij nodigen u van harte uit om deze fijne plek zelf te komen ervaren.
INDELING
Centraal afgesloten entreehal met de brievenbussen en een bellentableau. Vanuit de centrale hal is er doormiddel van een trap en een lift toegang tot de verdiepingen.
APPARTEMENT
Binnenkomst in de entreehal die is voorzien van glad afgewerkt wanden en vloerbedekking, die is doorgelegd naar de woonkamer en de twee slaapkamers. In de hal bevindt zich de meterkast en er is toegang tot de woonkamer, de badkamer, de twee slaapkamers en het deels betegelde toilet, dat als extra is voorzien van een fonteintje.
De ruime woonkamer beschikt over een open keuken en een deur naar het balkon. De wanden zijn hier glad afgewerkt en de radiator is netjes weggewerkt achter een ombouw. De open keuken is doormiddel van een halfhoog muurtje gescheiden van de woonkamer en beschikt over een praktische keuken met bovenkasten en diverse apparatuur, waaronder een oven, een gaskookplaat en een in een bovenkast geïntegreerde afzuigkap. Het aanrechtblad is iets verlengt en de achterwand bij de kookplaat is voorzien van een RVS plaat. Op de vloer ligt vinyl dat drempelloos is doorgetrokken naar de aangrenzende bijkeuken. De bijkeuken is voorzien van een wasmachineaansluiting en heeft een grote vaste kast met schuifdeuren, waarin zich de opstelling van de Cv-ketel bevindt.
Het balkon is gelegen aan de straatzijde en biedt een levendig uitzicht. Het is overdekt door het bovengelegen balkon en is voorzien van een buitenlamp. De vloer is voorzien van tegels de balustrade met glas zorgt ervoor dat het uitzicht niet wordt belemmerd.
De volledig betegelde badkamer is praktisch van indeling en is uitgerust met een douchecabine en een wastafel. Het plafond is gespoten en voorzien van een afzuigpunt.
De twee slaapkamers zijn naast elkaar gelegen en hebben beide glad afgewerkte wanden, waarbij de hoofdslaapkamer is voorzien van behang.
BIJZONDERHEDEN
- Volledig voorzien van hardhouten kozijnen met dubbel glas
- Overdekt balkon met levendig uitzicht
- Aparte bijkeuken met de aansluiting voor de wasmachine
- Actieve VvE
- Berging in de onderbouw
- Parkeerplaats in parkeergarage
- Gelegen op eigen grond
- Bouwjaar 2003
- Energielabel A+
- Oplevering in overleg
Woonoppervlakte
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Indien de exacte maten voor een koper van cruciaal belang zijn, adviseren wij deze zelf na te meten. De (kandidaat)koper(s) zullen, indien gewenst, daartoe in de gelegenheid gesteld worden op een passend moment teneinde teleurstellingen en schade te voorkomen.
Ouderdomsclausule
Bij woningen ouder dan 30 jaar zal er standaard in de koopakte een ouderdomsclausule worden opgenomen.
Notariskeuze en kosten
In principe ligt de notariskeuze bij de koper. Het doorhalen van de hypothecaire inschrijving in het kadaster moet door de verkoper betaald worden. Zijn de kosten voor deze doorhaling hoger dan € 400,- inclusief BTW dan wordt het meerdere bij de koper in rekening gebracht. Indien de koper een notaris kiest buiten een straal van 20 kilometer van de verkochte onroerende zaak dan zijn de eventuele kosten die de notaris berekent voor een eventuele verkoopvolmacht en legalisatie hiervan ten behoeve van de verkoper voor rekening van de koper.
Gunning
Verkoper behoudt zich uitdrukkelijk het recht voor het object te gunnen aan de gegadigde van zijn keuze.
Nadrukkelijk zij vermeld dat alle informatie in deze brochure moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze informatie.
Prins NVM Makelaars streeft ernaar de informatie op haar website / brochures en andere uitingen zo actueel en nauwkeurig mogelijk weer te geven. Hoewel de informatie met de grootst mogelijke zorgvuldigheid is samengesteld aanvaarden wij geen enkele aansprakelijkheid ten aanzien van de juistheid van de vermelde gegevens.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 375,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,121
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 198.65 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2003
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 91 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- Volume in cubic meters
- 276 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- MAASSLUIS A 4360
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- MAASSLUIS A 4360
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 198.65 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,926x
Viewed
14x
Saved
18-7-2025
On Funda
Neighborhood

Koningshoek
Maassluis- Residents
- 1,855
- Family with children
- 21%
- Avg. asking price / m²
- € 3,818
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




