Description
Sluispolderkade 4A, aan de Zuidvliet 8 gesitueerde bovenwoning in Maassluis.
Een andere kleur, een ander plafond, een andere vloer, een andere verlichting geven de woning een heel andere beleving. Daarom worden er naast de foto’s enkele artist impression’s getoond. Dit om u daarmee een totaal andere kijk op de grote ruimten in de woning te geven.
Met uw invulling kunt u uw eigen droomhuis realiseren.
Veel succes toegewenst!
De Zuidvliet is een van de eeuwenoude vlieten die het centrum van Maassluis doorsnijdt. Vanuit de slaapkamer achter is de korenmolen 'de Hoop' te zien en vanuit de slaapkamer voor de toren van de Groote Kerk. Langs de Zuidvliet zijn aan weerszijden allerlei winkels gevestigd. Centraler in het gezellige, historische centrum van Maassluis, komt u niet te wonen!
Op loopafstand van de haven, het Sleepvaartmuseum, het Museum Maassluis, een veelzijdig horeca aanbod met gezellige terrasjes, de vrijdagse weekmarkt en het openbaar vervoer (Busvervoer met routes naar o.a. het Westland, Delft en Den Haag. De Metro naar bijvoorbeeld Hoek van Holland en Rotterdam).
De uitvalswegen onder meer naar de A20 zijn snel te bereiken. Behalve dat de woning in Maasluis ideaal in het centrum ligt, verbetert de ligging van Maassluis zelf door de aanleg van de Blankenburg-tunnel. Deze is in 2024 gereed. Hierdoor wordt Maassluis nog beter ontsloten.
Ook is het goed fietsen in en vanuit Maassluis. Een fietstocht naar Hoek van Holland verveelt nooit. Een fietstocht door Midden-Delfland staat garant voor genieten. Maassluis heeft een rijk verenigingsleven, veel sportverenigingen, sportaccommodaties en een goede bibliotheek.
De indeling is als volgt:
- Begane grond -
Toegang aan de Sluispolderkade. Voor de fietsen en gereedschap e.d. is er op de begane grond een stenen berging met elektriciteit.
- Eerste verdieping -
Via een trap en het dakterras komt u bij de entree van de woning met een brede voordeur. Dit terras is voorzien van een veilig hekwerk en tegels en is op het zuid oosten gericht. In de hal bevinden zich de meterkast, het toilet, een ruime bergkast en de toegang tot de woonkamer met keuken. Deze woning heeft geen sierbalken, maar echte-robuuste- balken.
- Tweede verdieping -
Op de slaapverdieping zijn een tweetal royale slaapkamers, een kledingkamer, een badkamer (met ligbad, douche en wastafel), een apart toilet en een grote overloop, waar u makkelijk nog wat kasten kunt plaatsen.
- Derde verdieping -
Voorts is er een grote zolder met veel daglicht door een drietal Velux dakramen en een tweetal dakkapellen. Op de zolder is de opstelplaats voor de c.v.-combiketel, de wasmachine en de droger.
- Afmetingen -
Voor de afmetingen en de indeling verwijzen wij je door naar de gedetailleerde plattegronden van de woning.
Bijzonderheden:
- Woonoppervlak: ca. 197 m2.
- Inhoud: ca. 708 m3
- Bouwjaar 17e eeuw.
- Fundering op staal.
- De woning is in 2009 gerestaureerd.
- Het pand heeft de status van rijksmonument. Hierdoor zijn er subsidiemogelijkheden (38%) hierbij is te denken aan het buitenschilderwerk, fundering, reparatie dakgoten, vervanging dakpannen en muurankers, herstel metsel- en voegwerk, maar ook conserveringsmaatregelen in verband met houtrot.
- Door de monumentenstatus is er geen energielabel vereist. Wel zijn bij de restauratie uiteraard duurzaamheidsmaatregelen getroffen.
- Verdikking voor- en achtergevel.
- De voor- en achtergevel zijn voorzien van Ruysdaelglas, het isolatieglas voor monumenten.
- Op de zolder dubbele beglazing.
- De zijwanden zijn voorzien van voorzetwanden met gips en isolatie.
- Op de zolder zijn een drietal Velux dakramen aangebracht.
- In 2022 zijn de voor- en achtergevel alsmede de binnenkant van de ramen geschilderd.
- De beide toiletten en badruimte hebben een mechanische ventilatie. Inbouwapparatuur keuken: gas en elektrische kookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser, koel/vrieskast. CV combiketel Nefit Ecomline HR Excellent.
- Het aangeboden pand dat oorspronkelijk uit de 17e eeuw dateert, is een Rijksmonument. In de omschrijving van het monument wordt het volgende vermeld: Kroonlijst met verdiepte velden en Lodewijk de XIV e-consoles, geprofileerde vensterdorpels. Om dit pand goed te kunnen onderhouden is er gelukkig een subsidieregeling voor de kosten van de instandhouding. 38 % erfgoedsubsidie voor onderhoudskosten van uw woning maakt wel een wereld van verschil!
- Rijksmonument ID: 26631
Het parkeren in Maassluis is gratis. In verband met het gebruik van de parkeerplaatsen door het winkelend publiek is er voor een deel van de parkeerplaatsen in het centrum een blauwe zone ingesteld. In het overige deel kunt u onbeperkt parkeren. Er wordt per woning maar een (1) vergunning voor het onbeperkt parkeren in de blauwe zone afgegeven (€ 29,-/per jaar).
Appartementsrecht.
De bovenwoning maakt deel uit van het complex Sluispolderkade Zuidvliet (2 appartementen)
Het pand is 16 januari 2023 gesplitst in 2 appartementen; gelijktijdig is de Vereniging van Eigenaars VVE opgericht. De VVE is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel. Er zullen jaarlijks vergaderingen worden gehouden. Er is een opstalverzekering en een collectieve wettelijke aansprakelijkheidsverzekering afgesloten. Er is een meerjaren onderhoudsplan MJOP
Maandelijkse kosten VVE [kosten onderhoud (€ 248,63) + opstal/aansprakelijkheidsverzekering (€ 88,83) +overige kosten (€ 16,02)=] € 353,48.
Van het onderhoudsdeel krijgt u in veel gevallen in beginsel 38 % terug op grond van de erfgoedsubsidieregeling.
Oplevering in overleg. Kan snel.
Je wilt een huis kopen? Neem je eigen NVM aankoopmakelaar mee!
Deze tekst is met zorg door verkoper samengesteld. Voor de juistheid van de verstrekte informatie zijn wij in de regel in grote mate afhankelijk van derden. De vermelde informatie is van algemene aard en is niet meer dan een uitnodiging om in onderhandeling te treden. Aan de inhoud van deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend.
Features
Transfer of ownership
- Asking price
- € 550,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,792
- Original asking price
- € 598,000 kosten koper
- Listed since
- Status
- Available
- Acceptance
- Available immediately
- VVE (Owners Association) contribution
- € 353.48 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1900
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 197 m²
- Exterior space attached to the building
- 58 m²
- External storage space
- 17 m²
- Volume in cubic meters
- 709 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, bath, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Located at
- 1st floor
- Facilities
- Mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Roof insulation and partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in centre
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 65 m² (11.52 metre deep and 5.65 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- Yes (€ 353.48 per month)
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Want to be informed about changes immediately?
Save this house as a favourite and receive an email if the price or status changes.
Popularity
14,802x
Viewed
28x
Saved
29-3-2023
On Funda