Concordiastraat 226226 GD MaastrichtScharn
€ 275,000 k.k.
- 82 m²living area
- 1bedroom
- Eenergy label
Description
Te moderniseren benedenwoning met tuin en vrij uitzicht.
Op zoek naar een woning met potentie op een fijne locatie? Deze karakteristieke benedenwoning uit ca. 1935 ligt in de geliefde woonwijk Scharn en biedt vrij uitzicht op een groen plantsoen. De woning beschikt over een tuin met berging en is gelegen op loopafstand van winkels, scholen en openbaar vervoer. Binnen 10 minuten fiets je naar het historische centrum van Maastricht.
LIGGING
De woning ligt in een rustige woonomgeving met diverse horeca, sport- en recreatiemogelijkheden en (internationale) scholen in de buurt. De bereikbaarheid is uitstekend, zowel met het openbaar vervoer als via de A2 en A79.
KENMERKEN
• Verwarming: centrale verwarming (Radson, bouwjaar 1999, eigendom).
• Isolatie: geen.
• Rolluiken aanwezig.
• Parkeren: parkeervergunning en/of betaald parkeren (€ 4,93 p/m, 2e vergunning € 7,40 p/m, eenmalige
aanvraagkosten € 22,65).
• EPA-label: E (geldig tot 08-10-2035).
• VvE-bijdrage: € 53,61 per maand.
• NEN2580 meetrapport ter inzage beschikbaar.
BIJZONDERHEDEN
• De woning wordt verkocht in de huidige staat ("as is").
• Ouderdomsclausule van toepassing: koper is zich bewust van de leeftijd van de woning en de bijbehorende
bouwkundige risico’s.
• Niet-bewonersclausule van toepassing: verkoper heeft de woning nooit zelf bewoond en geeft geen garanties
over de staat van het object.
INDELING
SOUTERRAIN
De woning beschikt over een souterrain met twee praktische ruimtes. Kelder 1 is voorzien van een witgoedaansluiting, ideaal voor het plaatsen van een wasmachine en/of droger. Kelder 2 fungeert als handige voorraadkelder, perfect voor extra opslagruimte.
BEGANE GROND
Bij binnenkomst betreed je de entree/hal, afgewerkt met een tegelvloer en voorzien van een meterkast. Vanuit de hal is het betegelde toilet bereikbaar.
De woonkamer is voorzien van een laminaatvloer en biedt een prettige leefruimte. Aansluitend bevindt zich de open keuken met tegelvloer, uitgerust met een koelkast, vriezer, 4-pits gaskookplaat en afzuigkap. Vanuit de keuken heb je directe toegang tot de achtertuin.De woning beschikt over een slaapkamer en een badkamer die zowel vanuit de hal als de slaapkamer toegankelijk is. De badkamer is voorzien van een douche, een wastafelmeubel met spiegel en een aansluiting voor een wasmachine.
TUIN
De achtertuin biedt een fijne buitenruimte met een berging met tegelvloer waarin zich de opstelplaats van de cv-ketel bevindt.
Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend ("schriftelijkheidsvereiste").
De termijn die wordt opgenomen voor eventuele overeengekomen ontbindende voorwaarden (bijv. financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst.
De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken na het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren.
Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 295,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available immediately
- Asking price
- € 275,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,354
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 53.61 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1935
- Specific
- Renovation project
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 82 m²
- Other space inside the building
- 27 m²
- Volume in cubic meters
- 361 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story and a basement
- Facilities
- Mechanical ventilation
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- No insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- Gas water heater
- CH boiler
- Radson (1999, in ownership)
Cadastral data
- HEER A 8714
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- Yes (€ 53.61 per month)
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
Popularity
3,085x
Viewed
16x
Saved
28-10-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





