New
Frederik Hendriklaan 50-D016224 DG MaastrichtScharn
€ 495,000 k.k.
- 83 m²living area
- 2bedrooms
- A+++energy label
Description
Gelegen aan de fraaie Groene Loper in Maastricht bevindt zich dit instapklare en energiezuinige appartement uit 2023 met 83m² woonoppervlakte.
Het appartement beschikt over een royale leefruimte met veel natuurlijke lichtinval en een speelse open keuken, wat zorgt voor een aangename en ruimtelijke sfeer. Verder zijn er twee slaapkamers, een moderne badkamer, een praktische inpandige berging en een ruim balkon met uitzicht op de Groene Loper.
Tevens bevindt zich op de begane grond nog een separate berging en een overdekte privé parkeerplaats op een afgesloten terrein.
Een ideale woning in woongebouw ‘Jolie’ voor wie comfortabel en zorgeloos wil wonen op een toplocatie in Maastricht nabij diverse voorzieningen, horeca en uitvalswegen.
INDELING
Begane grond
U komt binnen in de centrale entree met brievenbussen, bergingen, trappenhuis en liftinstallatie naar de verdiepingen. Met de lift bereikt u de derde verdieping, waar u uitkomt in een nette gezamenlijke hal.
Appartement op de derde verdieping
Via de voordeur betreedt u het verzorgde appartement, vanwaar alle vertrekken toegankelijk zijn.
Aan de rechterzijde bevindt zich de royale leefruimte met een speels ingedeelde open keuken van ca. 39 m². Dankzij de grote raampartijen geniet deze ruimte van veel natuurlijke lichtinval en een aangename sfeer. De moderne keuken in L-opstelling met (schier)kookeiland vormt het hart van de woning en is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, design afzuigkap, combi-oven, koel-vriescombinatie en vaatwasser.
Vanuit de leefruimte is het ruime balkon van ca. 10 m² bereikbaar. Hier kunt u in alle rust genieten van het uitzicht over de Groene Loper.
Direct grenzend aan het balkon bevinden zich de twee slaapkamers van respectievelijk ca. 11 m² en 7 m². Beide kamers beschikken over een directe toegang tot het balkon.
De moderne badkamer is vanuit de hal bereikbaar en voorzien van een inloopdouche en dubbele wastafel. De ruimte is volledig betegeld en in zeer nette staat.
Daarnaast beschikt het appartement over een separate toiletruimte met fonteintje.
Tevens bevindt zich in de hal de technische ruimte/inpandige berging met de stookinstallatie en aansluitingen voor witgoedapparatuur.
Aanvullende informatie
- Voorzien van een overdekte privé parkeerplaats op een afgesloten terrein van het gebouw;
- Het appartement is in 2023 opgeleverd en verkeert daardoor in zeer goede staat;
- Volledig voorzien van een nette laminaatvloer m.u.v. de natte ruimtes;
- Voorzien van vloerverwarming met een regelbare thermostaat per ruimte;
- Energielabel A+++;
- Het appartement is gasloos;
- Het appartement is nagenoeg energieneutraal;
- Voorzien van 2 eigen zonnepanelen;
- Uitgerust met een warmtepomp en luchtventilatiesysteem;
- Actieve VvE met professionele beheerder;
- Het appartement is gesitueerd aan de zijde van de Groene Loper en geniet daardoor door een optimaal uitzicht;
- Schriftelijkheidsvereiste: ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,964
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 167.63 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2023
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 83 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 275 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, and solar panels
- Located at
- 3rd floor
Cadastral data
- MAASTRICHT F 5771
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- MAASTRICHT F 5771
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- MAASTRICHT F 5771
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property and parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 167.63 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
563x
Viewed
3x
Saved
18-5-2026
On Funda
Neighborhood

Scharn
Maastricht- Residents
- 6,880
- Family with children
- 20%
- Avg. asking price / m²
- € 3,637
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.