Sold
- 175 m²living area
- 186 m²plot size
- 6bedrooms
- Fenergy label
Sales history
- Listed since
- May 20, 2025
- Date of sale
- June 27, 2025
- Term
- 5 weeks
Description
Omschrijving
Dit royale herenhuis met karakter en comfort is meer dan een huis – het is een thuis met karakter, comfort en de stad aan je voeten. Kom kijken en laat je verrassen!
Authentieke details worden gecombineerd met hedendaags wooncomfort. Bij binnenkomst valt direct de warme, uitnodigende sfeer op. De hoge plafonds, de antieke schouwen en fraaie houten vloeren vertellen het verhaal van een rijk verleden. De diepe, zonnige stadstuin met terrassen biedt volop privacy en is een oase van rust midden in de stad.
De ligging? Ideaal.
Het ligt op een geliefde locatie aan de rand van het historische en bruisende stadscentrum, op loopafstand van de drie belangrijkste pleinen van Maastricht: het Vrijthof, de Markt en het Onze Lieve Vrouweplein.
Meerdere faculteiten van Maastricht University en diverse voorzieningen zoals een supermarkt, winkels, openbaar vervoer, horecagelegenheden en bezienswaardigheden zijn in de directe nabijheid gelegen. Bovendien ben je zó in het groen van de St. Pietersberg en het Jekerdal.
Ook de uitvalswegen richting autosnelwegen A2/A79 met de stadtraverse zijn gemakkelijk en snel te bereiken.
Waarom dit een financieel aantrekkelijke aankoop is:
– Indien gewenst betaalt je géén kosten koper. Dus zijn géén overdrachtsbelasting, géén notariskosten voor de leveringsakte en géén bijkomende financieringskosten zoals advies- of taxatiekosten.
– 100% veilig bieden, zonder risico.
– 100% financierbaar met hypotheek.
– Transparant en overzichtelijk: Het enige dat je zelf betaalt, zijn de kosten voor de hypotheekakte.
– Lagere instapdrempel: Doordat bijkomende kosten wegvallen, houd je budget over voor renovatie en/of inrichting.
– Voor meer informatie vraag het aan de makelaar (Patrick Stamminger).
– Wij maken een eigen huis bereikbaar voor iedereen.
INDELING:
Souterrain:
Tweetal voorraadkelders: 5.23 x 1.98 m en 3.80 x 3.78 m.
Parterre:
Entree/hal ca. 10 m², voorzien van een authentieke gerestaureerde terrazzovloer, met meterkast, bergkast voorzien van aansluitpunt voor wasmachine en droger, trap en keldertoegang.
Zeer ruime toiletruimte uitgevoerd in stucwerk en voorzien van wandcloset en design fontein.
Doorzonwoonkamer (7.87 x 3.95/3.76 m) met geornamenteerde plafonds en eiken visgraat parketvloer met wengé bies, een marmeren – rouge belge - schouwpartij met antieke Jaarsma kolenkachel en aansluitend de tuinkamer (3.12 x 2.40 m) met witmarmeren schouwpartij en dubbele openslaande tuindeuren voor een optimaal tuincontact.
De totale oppervlakte bedraagt ca. 38 m².
Vanuit de hal is er toegang tot de gesloten keuken (4.03 x 2.62 m), eveneens met terrazzovloer en een aanrecht combinatie voorzien van een granieten werkblad, 4-pits inductiekookplaat, afzuigkap, oven, koelkast en Gaggenau vaatwasser.
Via de woonkamer en keuken is de in aluminium uitgevoerde veranda met ledverlichting en het overdekt terras ca. 21 m² bereikbaar, met aansluitend de geheel omsloten en ommuurde stadstuin (ZW-ligging).
Ook bevindt zich achter in de tuin een tweede overkapping met terras.
Eerste verdieping:
Overloop met separate geheel betegelde toiletruimte voorzien van wandcloset.
Drie slaapkamers: 2.07 x 1.94 m, 3.93 x 3.75 m met erker en schouwpartij, 3.95 x 3.93 m met rolluik.
Alle slaapkamers zijn voorzien van laminaatvloeren.
Grotendeels betegelde badkamer en-suite ca. 14 m² met tegelvloer en deels vloerverwarming, voorzien van ligbad, twee wastafels met meubel, inloopdouche en toegang tot het dakterras (3.30 x 2.70 m), eveneens op zonligging.
Tweede verdieping:
Overloop met kastenwand.
Drie slaapkamers: 3.12 x 2.28 m, 3.79 x 2.93 m met balkon, 6.13 x 3.76/2.26 m met dakkapel, rolluiken en kastenwand.
Alle slaapkamers zijn voorzien van airco-units en parketvloeren.
Geheel betegelde badkamer ca. 3 m² met vloerverwarming en voorzien van wandcloset, design wastafel en inloopdouche met regendouche.
Derde verdieping:
Middels een vlizotrap bereikbare bergzolder (6.20 x 1.70 m netto bij een stahoogte van 1.50 m) met de standplaats van de combi cv-ketel (HR, bouwjaar 2000, huur) met indirect gestookte boiler.
BIJZONDERHEDEN:
- gerenoveerd in 2008;
- Gehele woning voorzien van dubbele beglazing en grotendeels met kunststof kozijnen;
- Alle plafonds voorzien van isolatie.
Alle genoemde maten zijn circa maten.
De koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige (aankoop-)keuring te (laten) verrichten en/of adviseur in te schakelen om zodoende een goed inzicht te verkrijgen in de actuele onderhoudstoestand van de onroerende zaak.
De waarborgsom/bankgarantie bedraagt 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren.
Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening.
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’.
Deze brochure is door ons kantoor met de meeste zorg samengesteld aan de hand van de door de verkoper aan ons ter hand gestelde gegevens en tekeningen. Derhalve kunnen wij geen garanties verstrekken, noch kunnen wij op enigerlei wijze eventuele aansprakelijkheid voor deze gegevens aanvaarden.
Bijzonderheden
Waarom dit een financieel aantrekkelijke aankoop is:
– Indien gewenst betaalt je géén kosten koper. Dus zijn géén overdrachtsbelasting, géén notariskosten voor de leveringsakte en géén bijkomende financieringskosten zoals advies- of taxatiekosten.
– 100% veilig bieden, zonder risico.
– 100% financierbaar met hypotheek.
– Transparant en overzichtelijk: Het enige dat je zelf betaalt, zijn de kosten voor de hypotheekakte.
– Lagere instapdrempel: Doordat bijkomende kosten wegvallen, houd je budget over voor renovatie en/of inrichting.
– Voor meer informatie vraag het aan de makelaar (Patrick Stamminger).
– Wij maken een eigen huis bereikbaar voor iedereen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 650,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,714
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1927
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 175 m²
- Other space inside the building
- 36 m²
- Exterior space attached to the building
- 30 m²
- Plot size
- 186 m²
- Volume in cubic meters
- 741 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- 2 showers, bath, underfloor heating, 2 sinks, washstand, and toilet
- Number of stories
- 3 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- F
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler, wood heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Ecoliner HR (gas-fired combination boiler from 2000, to rent)
Cadastral data
- MAASTRICHT D 3512
- Cadastral map
- Area
- 186 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 93 m² (15.50 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
Popularity
2,693x
Viewed
39x
Saved
20-5-2025
On Funda
Neighborhood

Mariaberg
Maastricht- Residents
- 4,950
- Family with children
- 18%
- Avg. asking price / m²
- € 3,633
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




