Sold
- 144 m²living area
- 302 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 23, 2026
- Date of sale
- April 22, 2026
- Term
- 4 weeks
Description
Ruime geschakelde 2-onder-1-kapwoning met garage, oprit, vier slaapkamers en diepe achtertuin op het Westen, gelegen op een centrale locatie aan de Brusselseweg in de Maastrichtse woonwijk "Caberg". Deze degelijk gebouwde woning beschikt over een goede basis, veel leefruimte en volop mogelijkheden om naar eigen wens te moderniseren. De woning kenmerkt zich door de fijne lichtinval, praktische indeling en een verrassend diepe en privacyvolle achtertuin.
INDELING
Begane grond:
Entree/hal met toegang tot meterkast, toilet, woonkamer, keuken, kelder en trapopgang naar de eerste verdieping. Het toilet is deels betegeld en voorzien van een wandcloset en fonteintje.
De doorzon woonkamer (ca. 32m²) beschikt over een nette parketvloer en geniet van veel lichtinval door de grote raampartijen aan de voor en achterzijde. Tevens is de woonkamer voorzien van een houtkachel, wat zorgt voor extra sfeer en warmte. Middels openslaande deuren is de achtertuin direct bereikbaar. De open keuken (ca. 10m²) is gesitueerd aan de achterzijde van de woning en voorzien van een keukenopstelling met diverse apparatuur. Vanuit de keuken is er eveneens toegang tot de achtertuin. Vanuit de hal is tevens de kelder bereikbaar (ca. 8m²), welke middels een ladder toegankelijk is en een stahoogte heeft van ca. 2 meter. Ideaal als provisie- of bergruimte.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot drie slaapkamers, badkamer en trapopgang naar de tweede verdieping.
De slaapkamers (respectievelijk ca. 10m², 13m² en 17,5m²) zijn voorzien van een nette parketvloer en beschikken over houten kozijnen met isolerende beglazing. De verzorgde badkamer (ca. 6m²) beschikt over een ruime inloopdouche, wastafel en een wandcloset.
Zolderverdieping:
Via vaste trap te bereiken ruime zolderverdieping met overloop en een grote zolderkamer (ca. 17m² gebruiksoppervlakte), welke uitstekend geschikt is als vierde slaapkamer, werkruimte of hobbykamer.
Daarnaast bevindt zich op deze verdieping een afgesloten ruimte met de opstelling van de Cv-ketel. In deze ruimte zijn tevens de aansluitingen voor het witgoed aanwezig. Verder zijn er diverse praktische opbergruimtes onder de schuinte van het dak gerealiseerd.
Tuin:
De achtertuin is gesitueerd op het Westen en biedt veel privacy. De tuin is aangelegd met terras, gazon en diverse volwassen beplanting. Dankzij de diepte en vrije ligging is dit een heerlijke plek om in alle rust van de middag- en avondzon te genieten.
Nadere bijzonderheden:
- Ruime geschakelde 2-onder-1-kapwoning;
- Oprit en garage aanwezig;
- Vier slaapkamers (drie op de eerste verdieping en één op zolder);
- Nette parketvloer op begane grond en eerste verdieping;
- Houten kozijnen met isolerende beglazing;
- Voorzien van houtkachel;
- Kelder aanwezig (ca. 8 m², stahoogte ca. 2 meter);
- Veel privacy in de achtertuin;
- Groene achtertuin met veel privacy, gesitueerd op het westen;
- Degelijke bouw en goede basis;
- Gelegen op een centrale locatie;
Alle vermelde afmetingen zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid.
Omgeving:
De woning is centraal gelegen ten opzichte van het centrum van Maastricht en diverse uitvalswegen richting Eindhoven, Heerlen en Luik. Voorzieningen zoals winkels, scholen en openbaar vervoer bevinden zich in de directe nabijheid. Daarnaast ligt de woning op korte afstand van het groene wandelgebied de Hoge Fronten en diverse andere recreatiemogelijkheden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 415,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,882
- Year of construction
- 1972
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 144 m²
- Other space inside the building
- 14 m²
- External storage space
- 25 m²
- Plot size
- 302 m²
- Volume in cubic meters
- 518 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, and rolldown shutters
Cadastral data
- MAASTRICHT L 3118
- Cadastral map
- Area
- 302 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 135 m² (90.00 metre deep and 1.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
4,118x
Viewed
67x
Saved
23-3-2026
On Funda
Neighborhood

Caberg
Maastricht- Residents
- 3,305
- Family with children
- 27%
- Avg. asking price / m²
- € 2,919
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.