De Rijf 96581 VA MaldenMalden-Oost
€ 485,000 k.k.
- 144 m²living area
- 158 m²plot size
- 6bedrooms
- Benergy label
Description
Ruime gezinswoning met maar liefst 6 slaapkamers, zonnige tuin en fijne ligging nabij bos en natuur!
Op een mooie en groene locatie, nabij bos en natuurgebied, staat deze verrassend ruime eengezinswoning met maar liefst 6 slaapkamers, een zonnige achtertuin op het westen, een achterom en een stenen berging. Dankzij de royale opzet, de praktische indeling en de kindvriendelijke ligging is dit een ideale woning voor gezinnen of voor mensen die simpelweg veel ruimte zoeken.
De woning ligt op een rustige, autoluwe locatie in een prettige woonwijk in Malden. Alle dagelijkse voorzieningen zijn dichtbij: scholen, winkels en andere voorzieningen bevinden zich op circa 5 minuten loopafstand. Binnen enkele minuten sta je bovendien in het prachtige bosgebied Heumensoord. Ook de ligging ten opzichte van Nijmegen is gunstig: via de snelfietsroute tussen Nijmegen en Cuijk fiets je binnen ongeveer 15 minuten naar het Radboudumc en de Radboud Universiteit.
Indeling
Begane grond:
Entree, hal, toilet met fonteintje, meterkast en trapopgang.
De ruime woonkamer, voorzien van vloerverwarming, is aan de achterzijde uitgebouwd, waardoor er een royale en lichte leefruimte is ontstaan. De uitbouw is voorzien van een lichtstraat, wat zorgt voor veel natuurlijk licht en een prettige verbinding met de tuin. Er is volop ruimte voor een comfortabele zithoek en een grote eethoek.
De halfopen keuken is geplaatst in een hoekopstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur. De woonkamer beschikt over een tegelvloer en daarnaast is er een aparte ruimte aanwezig voor extra opslag.
Vanuit de woonkamer loop je zo de verzorgde achtertuin in. De tuin ligt op het westen, waardoor je hier heerlijk van de middag- en avondzon kunt genieten. Achter in de tuin bevinden zich een stenen berging en een praktische achterom.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot drie ruime slaapkamers, alle voorzien van een nette laminaatvloer. Door de praktische indeling zijn de kamers goed te gebruiken als slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte.
De badkamer is compleet ingericht en voorzien van een ligbad, douche, zwevend toilet en een wastafelmeubel met dubbele wastafel.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Hier bevindt zich een overloop met bergruimte en de opstelling van de cv-ketel. Daarnaast zijn er nog eens drie royale slaapkamers, eveneens voorzien van een nette laminaatvloer.
Deze verdieping biedt verrassend veel extra ruimte en maakt de woning zeer geschikt voor een groot gezin, thuiswerken, hobby’s of logees.
Bijzonderheden:
* Bouwjaar 1976;
* Woonoppervlakte 144 m²;
* Inhoud 481 m³;
* Perceeloppervlakte 158 m²;
* Maar liefst 6 slaapkamers;
* Uitgebouwde woonkamer met lichtstraat;
* Zonnige achtertuin op het westen;
* Achterom en stenen berging;
* Nefit cv-installatie uit 2015;
* Energielabel B;
* Gelegen op een rustige, groene en kindvriendelijke locatie nabij bos, winkels en scholen.
* De woning is de afgelopen 2 jaar verhuurd geweest
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 485,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,368
- Year of construction
- 1976
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 144 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 158 m²
- Volume in cubic meters
- 481 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, and TV via cable
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- HEUMEN H 134
- Cadastral map
- Area
- 158 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 66 m² (11.00 metre deep and 6.00 metre wide)
Popularity
1,326x
Viewed
42x
Saved
18-5-2026
On Funda
Neighborhood

Malden-Oost
Malden- Residents
- 6,085
- Family with children
- 30%
- Avg. asking price / m²
- € 3,799
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?