Julianastraat 255738 AL MariahoutMariahout
€ 489,000 k.k.
- 145 m²living area
- 485 m²plot size
- 5bedrooms
- Fenergy label
Description
Een unieke woonkans dient zich aan! Riant vrijstaand huis met werkplaats! Ideaal voor hobby, werk aan huis of stalling!
Het uitgebouwde huis beschikt daarnaast over 5 slaapkamers, carport, extra berging en is gelegen op een fraai perceel van 485 m2!
De oprit biedt de mogelijkheid voor meerdere auto’s en is voorzien van een carport met koepel. Hierdoor kun je altijd droog in- en uitladen.
Middels entree kom je in de hal met meterkast. Tevens vind je hier de trapopgang naar de eerste verdieping met trapkast. De hal geeft ook toegang tot de keuken en woonkamer.
De royale woonkamer geniet van volop natuurlijk daglicht dankzij de grote raampartijen in de gevels, aan de achterzijde is er een fraai contact met de tuin. Verder is de woonkamer voorzien van een schouw met moederhaard. De woonkamer is afgewerkt met metselwerk wanden, een parketvloer en een plafond met zichtbare balken, wat het geheel een warme uitstraling geeft.
De riante keuken heeft een spoelbak, koelkast, 4-pits kookplaat en afzuigkap. De keuken heeft voldoende opbergruimte in de boven- en onderkasten en biedt plaats voor een eettafel. Vanuit het raam is er zicht op de oprit en zijtuin.
Vanuit de keuken is er toegang tot een portaal met de toiletruimte en extra keukenblokje. Vervolgens is de riante garage/werkplaats te betreden.
Deze multifunctionele ruimte is voorzien van een betonvloer, meerdere werkbanken, aansluitingen voor krachtstroom en diverse lichtkoepels die zorgen voor daglicht. Aan de voorzijde bevindt zich een brede garagedeur naar de oprit en er is een aparte loopdeur naar de tuin. In de werkplaats is tevens een praktische spoelruimte en een separate toiletruimte aanwezig.
De werkplaats is royaal van opzet en biedt volop mogelijkheden voor hobby, opslag of bedrijfsactiviteiten aan huis. Door de indeling, lichtinval en aanwezige voorzieningen is dit een ideale ruimte voor de klusser of ondernemer.
1e Verdieping
De overloop geeft toegang tot 3 slaapkamers en de badkamer. Twee royale slaapkamers zijn gelegen aan de achterzijde. Ze genieten van eenzelfde afwerking met een inbouwkast. Een van deze slaapkamers voorziet ook in een wastafel. De derde slaapkamer ligt aan de voorzijde en is ook voorzien van een wastafel en inbouwkast.
De badkamer is voorzien van een douche en toilet. Tevens zijn er enkele aansluitingen aanwezig en is er daglichttoetreding via het raam.
2e Verdieping
Middels een vaste trap is de zolder bereikbaar.
De zolder heeft nog twee slaapkamers met mooie afmetingen en beide een dakkapel. Ook is er nog praktische opbergruimte aanwezig op deze verdieping.
Tuin
Een ruime achtertuin, gelegen op het zuidwesten, die genoeg privacy biedt! De tuin is ingericht met bestrating, verschillende plantenborders, een pergola en een vijverpartij. Achter in de tuin is een aparte ruimte voor bijvoorbeeld een moestuin. Aan de zijgevel is een extra berging aangebouwd, welke eveneens over een lichtkoepel en gevelkachel beschikt.
Bijzonderheden:
- Een aantal afbeeldingen die zichtbaar zijn in deze advertentie zijn sfeerbeelden welke zijn opgemaakt door AI.
- Riante werkplaats voor verschillende doeleinde te gebruiken.
- 5 slaapkamers aanwezig.
- Vrijstaande woning op een prachtig perceel van 485 m2.
- Verkopers verlangen een waarborgsom/bankgarantie ter grootte van 10% van de koopsom.
Ons kantoor besteedt de uiterste zorg aan de betrouwbaarheid en actualiteit van de gegevens in de door ons samengestelde verkoopdocumentatie. Onjuistheden en onvolledigheden kunnen echter voorkomen. Aan de door ons gepresenteerde gegevens waaronder de teksten en plattegronden kunnen geen rechten worden ontleend. Twijfelt u aan de juistheid van de gegevens, vraag dan hoe deze zijn verkregen of kom nog een keer kijken. Probeer te allen tijde alle voor u relevante informatie vooraf te verkrijgen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 489,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,372
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1969
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 145 m²
- Other space inside the building
- 93 m²
- Exterior space attached to the building
- 21 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 485 m²
- Volume in cubic meters
- 880 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, passive ventilation system, rolldown shutters, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- F
- Insulation
- Roof insulation and partly double glazed
- Heating
- Gas heater
- Hot water
- Gas water heater
Cadastral data
- LIESHOUT C 1592
- Cadastral map
- Area
- 485 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 299 m² (23.00 metre deep and 13.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and detached wooden garage
- Capacity
- 2 cars
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
2,265x
Viewed
31x
Saved
20-2-2026
On Funda
Neighborhood

Mariahout
Mariahout- Residents
- 1,110
- Family with children
- 39%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



