Prinses Beatrixstraat 21-B7475 AP MarkeloMarkelo
€ 359,000 k.k.
- 120 m²living area
- 334 m²plot size
- 3bedrooms
- Genergy label
Eye-catcherTweekapper op ruim hoekkavel aan rand van wijk Beusbergen
Description
Aan de rand van de woonwijk Beusbergen, op een gunstig gelegen hoekkavel aan de Prinses Beatrixstraat, staat deze twee-onder-een-kapwoning uit 1960. De woning ligt aan de invalsweg vanuit Stokkum richting Markelo en is daardoor goed bereikbaar. Tegelijkertijd woon je hier dichtbij de dorpskern van Markelo, met winkels, horeca en dagelijkse voorzieningen op korte afstand. Ook de Sporthal Markelo ligt nabij. Natuurgebieden als de Markeloseberg en De Hulpe zijn eenvoudig te voet bereikbaar, wat deze locatie aantrekkelijk maakt voor wie graag buiten is. Na bijna 60 jaar komt deze woning beschikbaar voor nieuwe bewoners.
Markelo staat bekend om zijn gemoedelijke dorpssfeer, het actieve verenigingsleven en het omliggende essenlandschap. Bossen, heide en buitengebied liggen letterlijk om de hoek, terwijl het dorp zelf alles biedt wat nodig is voor het dagelijks leven. Een fijne woonomgeving voor starters die rustig willen wonen, maar wel met voorzieningen en uitvalswegen binnen handbereik.
Indeling
Via de entree kom je in de hal met vaste trapopgang naar de eerste verdieping, een toilet en een praktische kelderkast. De woonkamer is ruim en licht en valt direct op door de twee erkers, die zorgen voor extra daglicht en een prettig uitzicht. Vanuit de woonkamer is er zicht op de Molen van Buursink, een herkenbaar element in de Markelose dorpskern. De indeling biedt volop mogelijkheden om de ruimte opnieuw in te richten en aan te passen aan de woonwensen van nu.
Aansluitend ligt de keuken, eenvoudig uitgevoerd en voorzien van een gaskachel en boiler. Vanuit de keuken is er toegang tot het portaal en de tuin. De bijkeuken vormt een praktische schakel tussen binnen en buiten en geeft toegang tot de aangebouwde berging en de garage. De garage is bereikbaar via een eigen oprit aan de zijkant van de woning, vanaf de Burgemeester Korthals Alteslaan, wat zorgt voor extra gemak bij parkeren en bergruimte.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping kom je op een overloop met een walk-in closet en een vaste trap naar de tweede verdieping. Deze walk-in closet is eenvoudig om te bouwen tot een extra slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte. Verder bevinden zich op deze verdieping twee slaapkamers, een badkamer en een separaat toilet. De indeling is overzichtelijk en biedt een goede basis voor een eigentijdse herindeling. De slaapkamer aan de voorzijde is voorzien van een balkon.
Tweede verdieping
Via de vaste trap bereik je de tweede verdieping met bergruimte en een derde slaapkamer. Deze verdieping leent zich uitstekend voor gebruik als extra slaapkamer, thuiswerkplek of logeerkamer, met daarnaast voldoende ruimte voor opslag.
Balkon
Het balkon vormt een extra plek om even naar buiten te gaan en biedt uitzicht op het groen en de omgeving waaronder de Molen van Buursink.
Tuin
De woning is gelegen op een hoekkavel en wordt omringd door een groene tuin. Door de ligging aan de rand van de wijk voelt het perceel ruim en vrij aan. Er zijn meerdere mogelijkheden om zitplekken te creëren en te genieten van het buitenleven.
Bijzonderheden
• Hoekkavel aan de rand van woonwijk Beusbergen
• Twee-onder-een-kapwoning uit 1960 met garage en oprit
• Vrije ligging met zicht op de Molen van Buursink
• Op loopafstand van dorpskern én natuurgebieden
• Woning met karakter en volop mogelijkheden voor modernisering
Deze twee-onder-een-kapwoning biedt een fijne combinatie van ruimte, ligging en mogelijkheden. Een woning met karakter en potentie, op een plek waar het dorp, natuur en voorzieningen samenkomen. Bij uitstek geschikt voor jonge kopers die op zoek zijn naar een eerste eigen huis in Markelo, dat stap voor stap naar eigen smaak kan worden gemoderniseerd en ingericht.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 359,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,992
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1960
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 120 m²
- Other space inside the building
- 23 m²
- Exterior space attached to the building
- 23 m²
- Plot size
- 334 m²
- Volume in cubic meters
- 410 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, passive ventilation system, flue, and TV via cable
Energy
- Energy label
- G
- Insulation
- Partly double glazed and insulated walls
- Heating
- Gas heater, gas heaters and wood heater
- Hot water
- Gas-fired boiler
Cadastral data
- MARKELO I 3509
- Cadastral map
- Area
- 334 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 55 m² (12.00 metre deep and 4.60 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Attached wooden garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,522x
Viewed
38x
Saved
31-12-2025
On Funda
Neighborhood

Markelo
Markelo- Residents
- 3,790
- Family with children
- 36%
- Avg. asking price / m²
- € 3,438
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





