Zouwendijk 1294231 CD MeerkerkBroek
€ 625,000 k.k.
- 112 m²living area
- 600 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherEen verbouwde karaktervolle woning met heel veel buitenruimte!
Description
Meer ruimte, een grotere tuin en eindelijk plek voor hobby, werk of opslag? Dan is deze sfeervolle tweekapper uit de jaren ’30 precies wat je zoekt!
Deze charmante twee-onder-een-kapwoning is de afgelopen jaren volledig verbouwd en omgetoverd tot een modern én comfortabel woonhuis. Met vier slaapkamers is dit een ideale gezinswoning. Of je nu thuiswerkt, extra kamers nodig hebt voor de kinderen of een logeerkamer wilt: hier kan het allemaal. Dankzij goede isolatie en een energielabel B woon je hier niet alleen prettig, maar ook nog eens energiezuinig.
Het huis staat op een ruim perceel van 600 m² en beschikt over een heerlijk diepe tuin waar kinderen vrij kunnen spelen. Onder de grote, gezellige veranda is het genieten van lange avonden buiten. Een absoluut pluspunt is de grote, multifunctionele schuur: ideaal voor de professional die ruimte nodig heeft voor materialen of gereedschap, of bijvoorbeeld voor hobby & opslag.
De woning is gelegen op een fijne locatie vlakbij natuurgebied De Zouweboezem. Hier woon je met ruimte en vrijheid, terwijl natuur en ontspanning letterlijk om de hoek liggen.
Kortom: een karaktervolle woning met uitzonderlijk veel buitenruimte, ideaal voor doorstromers die groter willen wonen en het buitenleven belangrijk vinden. Hier komen wonen is kiezen voor ruimte, rust en comfort!
GLOBALE INDELING
Begane grond: via de hal met meterkast en trapopgang kom je in de sfeervolle woonkamer, waar de houtkachel direct voor warmte en gezelligheid zorgt. Aan de achterzijde ligt de woonkeuken met een nette keukenopstelling in houtlook en complete inbouwapparatuur. Wat een fijne plek om ’s ochtends samen te ontbijten of ’s avonds uitgebreid te tafelen. Verder is op de begane grond een badkamer met douche en wastafel, een portaal met toiletruimte en een praktische bijkeuken in de aanbouw met wasmachine-aansluiting aanwezig.
Eerste verdieping: de overloop biedt toegang tot drie slaapkamers, alle drie voorzien van een dakkapel voor extra ruimte en daglicht. Daarnaast is er een aparte toiletruimte. Via de vaste trap bereik je de tweede verdieping.
Tweede verdieping: Hier bevindt zich een ruime zolderkamer met twee grote dakramen en een goede stahoogte. Een veelzijdige ruimte, ideaal als extra slaapkamer, thuiswerkplek of hobbyruimte.
BUITEN
De woning staat op een perceel van maar liefst 600 m² en beschikt over een zeer diepe, groen aangelegde achtertuin. De tuin is doordacht ingedeeld, gevarieerd en professioneel aangelegd en uitstekend onderhouden.
Direct achter de woning is een vlonderterras aangelegd en er is een grote veranda gerealiseerd. Onder deze sfeervolle veranda is het heerlijk buiten zitten, van het vroege voorjaar tot laat in het najaar. Helemaal achterin de tuin is een groot gedeelte gazon met alle ruimte voor de kinderen om lekker buiten te spelen. De ligging, met de polder direct achter de tuin en natuurgebied De Zouweboezem op korte afstand, maakt dit tot een bijzonder groene en idyllische woonplek.
Daarnaast is er een moderne gepotdekselde schuur van maar liefst 37 m². De schuur is voorzien van een elektrische deur (doorrijhoogte ca. 2.24 m, breedte ca. 2.49 m) én heeft een volwaardige verdieping; ideaal voor hobby, opslag of professioneel gebruik! Op eigen terrein is voldoende parkeergelegenheid aanwezig. Tot slot is er een strook grond langs de Zouweboezem in bruikleen, zodat ook aan de dijk ook nog extra parkeergelegenheid is.
Dit is buitenleven op z’n best!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 625,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,580
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1938
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 112 m²
- Other space inside the building
- 12 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 60 m²
- Plot size
- 600 m²
- Volume in cubic meters
- 413 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, optical fibre, rolldown shutters, flue, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- MEERKERK D 29
- Cadastral map
- Area
- 600 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Outside the built-up area and rural
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 383 m² (45.00 metre deep and 8.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Detached wooden garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door, loft and electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
4,157x
Viewed
56x
Saved
26-1-2026
On Funda
Neighborhood

Broek
Meerkerk- Residents
- 415
- Family with children
- 39%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



