Sold
- 130 m²living area
- 191 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- April 1, 2025
- Date of sale
- May 7, 2025
- Term
- 5 weeks
Description
BEZICHTIGINGEN:
Dinsdagmiddag 8-4 en woensdagochtend 9-4 UITSLUITEND OP AFSPRAAK. Bel Piet!
Op een prima locatie en op loopafstand van het gezellige centrum van Meerssen gelegen karakteristiek, instapklaar, ruim tussengelegen woonhuis met tuin op zuidoost en achterom via poortje.
Typering:
Deze jaren ’30 woning is zeer geschikt voor (door)starters op de woningmarkt. Hier kan men, net zoals de huidige eigenaren, jaren een hele fijne woonbestemming hebben. De locatie is zondermeer goed te noemen. Vele (winkel)voorzieningen liggen op steenworp afstand, terwijl de bereikbaarheid van het openbaar vervoer (bus en trein) eveneens in de directe nabijheid is. De woning ligt aan de doorgaande Humcoverstraat richting Ulestraten en op korte afstand van het vernieuwde en sfeervolle centrum van Meerssen met winkels en overige voorzieningen. Deze gewilde locatie kenmerkt zich door hoogwaardig winkelniveau en goede verbindingen met Eindhoven-Maastricht en Heerlen-Aken (A2, A76). Aan de achterzijde van de woning is het heerlijk rustig omdat de woning grenst aan een groene omgeving.
Begane grond:
Entree/hal (ca. 10 m2) met grindvloer, meterkast en modern toilet, mooie ruime woonkamer (7.75 x 3.80/3.15) met achterkamer (ca. 9 m2), schuifpui naar overdekt terras, ruime keuken (4.40 x 2.40) met grindvloer en moderne witte keukencombinatie v.v. inductie kookplaat, combi magnetron/oven, koel- en vrieskast, vaatwasser en afzuigkap, kleine douchecel, bijkeuken (2.55 x 1.35) met aansluitingen wasmachine/droger en plaatsing cv-combiketel (huur Volta, Remeha, bouwjaar 2016), overdekt terras en een middels 5 treden te bereiken verhoogde tuin. In de achtertuin van dit huis is de hele dag zon (ligging zuidoost) en is er optimale privacy. Zowel aan de voor- als achterzijde is er zicht op een ‘groene’ omgeving, buitenberging (2.60 x 2.55), achterom via poortje.
1e verdieping:
Overloop (5.15 x 1.90 incl. trappartij), slaapkamer I (4.00 x 3.15), slaapkamer II (3.70 x 2.90), nette functionele badkamer (2.50 x 2.20) v.v. ligbad, wastafelmeubel en toilet.
2e verdieping:
Middels vaste trap te bereiken zeer royale zolder (ca. 24 m2), alwaar de prachtige royale 3e slaapkamer met grote dakkapel en 3e toilet.
Algemeen:
Bouwjaar: 1935, perceelgrootte: 191 m2, gebruiksoppervlakte wonen: ca. 130 m2, overige (berg)ruimten: ca. 15 m2, bruto inhoud: ca. 506 m3, houten kozijnen met dubbele beglazing, rolluiken, platte daken vernieuwd in 2017, keuken geplaatst in 2016. Leuke en (technisch) goed onderhouden woning. Zie ook de plattegronden op bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”);
De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst;
De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren;
Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud.
Deze informatie is door Piet Stohr Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief en kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 389,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,992
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1935
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 130 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- Plot size
- 191 m²
- Volume in cubic meters
- 506 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of stories
- 2 stories and an attic
Energy
- Energy label
- C
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha ( combination boiler from 2016, to rent)
Cadastral data
- MEERSSEN D 2050
- Cadastral map
- Area
- 191 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 126 m² (18.00 metre deep and 7.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,470x
Viewed
18x
Saved
1-4-2025
On Funda
Neighborhood

Meerssen
Meerssen- Residents
- 5,520
- Family with children
- 27%
- Avg. asking price / m²
- € 3,325
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




