Sold under reservation
Buitenhof 324194 AZ MeterenMeteren - De Plantage
€ 475,000 k.k.
- 114 m²living area
- 107 m²plot size
- 4bedrooms
- A+energy label
Description
Stijlvol energiezuinig wonen in De Plantage!
Deze prachtige fraai gestyleerde uitgebouwde duurzame tussenwoning is een toonbeeld van stijl en comfort. Met haar karaktervolle uitstraling, energielabel A + (€ 20.000 meer leencapaciteit), 16 zonnepanelen en hoogwaardige afwerking biedt zij alles wat modern wonen bijzonder maakt. De woning beschikt over vier royale slaap-/werkkamers, een uitgebouwde woonkamer die baadt in het licht, een luxe keuken en een zonnige tuin met overkapping en berging waar je volop kunt genieten van rust en privacy. Dit is niet zomaar een huis, dit is een plek waar wonen voelt als thuiskomen.
Energielabel A+!!! Dat betekent niet alleen een lagere energierekening, maar ook dat uw financieringsmogelijkheden met circa € 20.000 vergroot kunnen worden. Een unieke kans om energiezuinig te wonen. Deze woning, gebouwd in 2013, beschikt over een woonoppervlakte van 114 m², een inhoud van circa 416 m³ en een externe bergruimte van 6 m², gelegen op een perceel van 107 m². Uiteraard zijn een meetrapport en uitgebreide brochure aanwezig zoals u van ons gewend bent.
De ligging is al even aantrekkelijk: op loopafstand bevinden zich Kindcentrum De Plantage, diverse speelvoorzieningen, een sportschool en een supermarkt. Voor een uitgebreider aanbod aan winkels, restaurants en voorzieningen ligt het centrum van Geldermalsen op korte afstand. Dankzij het nabijgelegen NS-station en de uitvalswegen A2, A15 en A27 is de woning bovendien uitstekend bereikbaar en daarmee ideaal gelegen voor wie het beste van twee werelden zoekt: een rustige woonomgeving en een centrale ligging.
Begane grond – Licht, stijl en leefruimte
Via de entree bereik je de hal met garderobe, meterkast, trapopgang met pvc-bekleding en een modern toilet. Vanuit de hal geeft de houten taatsdeur toegang tot de sfeervolle living.
Aan de straatzijde bevindt zich de open keuken: een ‘gewrapte’ keuken in stoere, dubbele opstelling met een gezellige koffiecorner. Hier kook je op inductie en geniet je van alle moderne gemakken, zoals een afzuigkap, elektrische heteluchtoven, koelkast, diepvries en vaatwasser.
De woonkamer is aan de achterzijde 2,4 meter uitgebouwd en biedt daardoor volop leefruimte voor zowel een royale zithoek als een grote eettafel. Dankzij de openslaande tuindeuren stroomt het daglicht rijkelijk binnen en loopt binnen moeiteloos over in buiten. De pvc-visgraatvloer met vloerverwarming als hoofdverwarming zorgt voor een warme, luxe uitstraling, terwijl de praktische trapkast slim gebruikmaakt van de ruimte.
Eerste verdieping – Comfort en rust
Op de eerste verdieping bevinden zich drie verzorgde slaapkamers, elk voorzien van een laminaatvloer en handbediende rolluiken. De badkamer is stijlvol ingericht en uitgerust met een ligbad inclusief rainshower, wastafelmeubel, tweede toilet, designradiator en een raam voor daglicht en ventilatie, een plek waar je even helemaal tot rust komt.
Tweede verdieping – Veelzijdige ruimte
De tweede verdieping is verrassend ruim en praktisch ingedeeld. Op de voorzolder bevinden zich de witgoedaansluitingen, de cv-installatie, spotverlichting, bergruimte en een vlizotrap naar de bergvliering. De vierde slaapkamer is sfeervol dankzij de dakramen met screens en is bovendien goed afgewerkt, onder andere met spotjes in het plafond. Ook hier is extra bergruimte aanwezig, waardoor deze verdieping zich perfect leent voor een logeer-, werk- of hobbykamer.
Buitenleven – Genieten in alle seizoenen
De achtertuin is stijlvol en onderhoudsvriendelijk aangelegd en biedt zon tot het einde van de middag, een ideale plek om heerlijk te ontspannen. De keramische tegels, borders, houten schutting en het strakke kunstgras vormen samen een fraai geheel. Achterin de tuin staat een houten berging, bereikbaar via de achterom. De overkapping is een heerlijke verlenging van de leefruimte buiten. Dankzij de glazenschuifpuien, fundering, houten vloer, isolatie, krachtstroom, wandcontactdozen en heaters kun je hier het hele jaar door comfortabel zitten. Voor de woning is voldoende parkeergelegenheid aanwezig.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 475,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,167
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2013
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 114 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 107 m²
- Volume in cubic meters
- 416 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Combiketel (2013, in ownership)
Cadastral data
- GELDERMALSEN N 1127
- Cadastral map
- Area
- 107 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 48 m² (9.40 metre deep and 5.10 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,535x
Viewed
42x
Saved
13-11-2025
On Funda
Neighborhood

Meteren - De Plantage
Meteren- Residents
- 2,345
- Family with children
- 52%
- Avg. asking price / m²
- € 3,947
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





