Breeweg 554335 AP Middelburg't Zand
€ 485,000 k.k.
- 122 m²living area
- 400 m²plot size
- 3bedrooms
- Eenergy label
Description
Een uitgebouwde, karakteristieke 2/1-kapwoning met hobbyruimte (voormalige garage), eigen parkeerplaats, serre, vrijstaande stenen berging en een royale voor- en achtertuin met vrije achterom.
De vooroorlogse woning is gelegen in een rustige en prettige straat, nabij het centrum van Middelburg, met alle voorzieningen binnen handbereik.
Vraagprijs: € 485.000, -- k.k.
Woonoppervlak: 122 m2
Inpandige hobbyruimte: 8 m2
Serre: 14 m2
Stenen berging: 8 m2
Perceeloppervlakte: 400 m2
Bouwjaar: 1937
Indeling woonhuis:
Begane grond
Via de voortuin met eigen parkeerplaats bereikt u de woning. Aan de voorzijde bevindt zich tevens de hobbyruimte (voormalige
garage), die zowel inpandig als via buiten te bereiken is. Entree in de hal met meterkast, trapkast en een betegeld toilet met fonteintje. De klassieke woonkamer en suite bestaat uit een voorkamer met parketvloer, lambrisering en openslaande deuren. De uitgebouwde achterkamer beschikt over een parketvloer, een houtkachel aansluiting, twee lichtkoepels en eveneens openslaande deuren naar de serre. De open keuken staat in rechte opstelling en is voorzien van een natuurstenen aanrechtblad, spoelbak, vaatwasser, koelkast, 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, combimagnetron en ruime kastruimte. De ruime serre is uitgerust met drie schuifdeuren en houten vloerdelen, waardoor binnen en buiten op een prettige manier in elkaar overlopen.
Via het tussenportaal/gang bereikt u de badkamer, volledig betegeld en voorzien van vloerverwarming, een hoekligbad, een inloopdouche en een wastafel met meubel. Aansluitend bevindt zich de bijkeuken, met vloertegels, wasmachineaansluiting en drogerafvoer. Hier is ook een kast met de Nefit HR-combiketel en de vloerverwarmingsunit. Vanuit de bijkeuken is toegang tot de inpandige hobbyruimte (voormalige garage).
1e Verdieping
Overloop met praktische kastruimte onder de knieschotten en toegang tot een betegeld toilet. De verdieping beschikt over drie slaapkamers, alle voorzien van een dakkapel:
• Slaapkamer 1 (achterzijde) met dakkapel.
• Slaapkamer 2 met dakkapel, een vaste kast en een wastafel met meubel.
• Slaapkamer 3 met dakkapel.
2e Verdieping
De tweede verdieping is bereikbaar via een vlizotrap en biedt een praktische zolderberging, ideaal voor extra opslagruimte.
Tuin
De woning beschikt over een aangelegde voor- en achtertuin, voorzien van bestrating, een vijver, diverse bomen, een gazon en een groene erfafscheiding. De tuin biedt veel privacy en meerdere plekken om op ieder moment van de dag van de zon te genieten.
Nadere mededelingen
• Kozijnen en glas: Houten kozijnen, ramen en deuren, voorzien van dubbel glas (2002). Tevens een houten bakgoot en twee houten dakkapellen.
• Isolatie: Gemetselde spouwmuren, nageïsoleerd (met uitzondering van de vrije zijmuur). Op de tussenverdieping is plafondisolatie aangebracht. De begane grond heeft deels een betonvloer en deels een houten vloer; de 1e verdieping beschikt over een houten verdiepingsvloer.
• Uitbouw: De uitbouw is gerealiseerd in 2002 en voorzien van twee lichtkoepels, EPDM-dakbedekking en volledige isolatie.
• Dak: Houten dakconstructie met keramische dakpannen.
• Verwarming en warm water: Verwarming en warm water via een Nefit HR-combiketel (1999). De badkamer is uitgerust met vloerverwarming.
• Meterkast: Meterkast met 8 groepen en 2 aardlekschakelaars.
• Afwerking: Spachtelputz wanden en stucwerk plafonds. Houten parketvloer op de begane grond en laminaatvloer op de 1e verdieping.
Vrijblijvende aanbieding: Deze brochure is met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Toch bestaat er de mogelijkheid dat er fouten en /of onvolledigheden in voorkomen. Zowel de verkoper/ verhuurder als ons kantoor aanvaarden in deze gevallen geen enkele aansprakelijkheid. Alle aan u verstrekte informatie is bedoeld als een uitnodiging om in onderhandeling te treden en dient derhalve te worden gezien als vrijblijvende aanbieding. Een bieding die gelijk staat met de vraagprijs, doet niet direct een koop-, huurovereenkomst tot stand komen. Verkoper/ verhuurder heeft te allen tijde het recht van gunning. Bij het vermelden van maten die zijn overgenomen uit (bouw) tekeningen kan de maatvoering afwijken van de werkelijkheid. De koper/ huurder kan hieraan geen enkel recht ontlenen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 485,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,975
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1937
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 122 m²
- Other space inside the building
- 29 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 400 m²
- Volume in cubic meters
- 533 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, flue, and sliding door
Energy
- Energy label
- E
- Insulation
- Double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 1999, in ownership)
Cadastral data
- MIDDELBURG S 1854
- Cadastral map
- Area
- 400 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 200 m² (20.00 metre deep and 10.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
4,529x
Viewed
27x
Saved
11-12-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




