Sold
Weegbree 953641 VH MijdrechtTwistvlied-Wickelhof
€ 385,000 k.k.
- 70 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- April 23, 2025
- Date of sale
- April 28, 2025
- Term
- 5 days
Description
Heerlijk licht 3-kamer hoek-appartement met vrij uitzicht en zonnig balkon
Welkom aan de Weegbree 95 in Mijdrecht! Op de derde verdieping van een verzorgd en kleinschalig appartementencomplex met lift vind je dit moderne en goed onderhouden 3-kamerappartement van circa 70 m². Dankzij de hoekligging en grote raampartijen is het hier heerlijk licht, met een levendig uitzicht over het groen dat nooit verveelt.
De woonkamer is ruim en sfeervol en biedt directe toegang tot het balkon, gelegen op het zuidoosten. Hier geniet je van de ochtendzon, maar ook in de middag is het er nog goed toeven. De open keuken is modern en praktisch ingericht en voorzien van inbouwapparatuur. Met twee comfortabele slaapkamers is er genoeg ruimte voor een stel, klein gezin of om een werkkamer in te richten.
Bij het appartement hoort een eigen berging in de onderbouw. Parkeren kan gratis en ruim op de openbare parkeerplaatsen voor de deur. Het complex is goed onderhouden, met een actieve VvE en een lift die je gemakkelijk naar de derde verdieping brengt.
Ligging
De woning ligt in een rustige en groene woonwijk van Mijdrecht, op korte afstand van allerlei voorzieningen. Supermarkten, basisscholen, sportclubs en het gezellige dorpscentrum met leuke winkels en horecagelegenheden zijn allemaal snel bereikbaar, lopend of met de fiets. Ook uitvalswegen richting Amsterdam, Utrecht en Schiphol zijn binnen enkele minuten te bereiken via de N201, waardoor de locatie ideaal is voor wie rustig wil wonen, maar toch centraal wil zitten.
Indeling
Via de centrale entree met lift of trap bereik je de derde verdieping, waar zich het appartement bevindt. Je komt binnen in een ruime hal met toegang tot vrijwel alle vertrekken.
Aan de voorzijde ligt de lichte woonkamer, met een fijne hoekligging en grote ramen die zorgen voor veel daglicht. Vanuit de woonkamer stap je zo het balkon op, gelegen op het zuidoosten. Aansluitend vind je de open keuken, die is voorzien van diverse inbouwapparatuur en voldoende werk- en bergruimte.
Er zijn twee slaapkamers, beide gelegen aan de achterzijde van de woning. De grootste kamer biedt ruimte voor een tweepersoonsbed en een kledingkast; de tweede slaapkamer is perfect als kinderkamer, werkkamer of logeerkamer. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en de aansluiting voor de wasmachine. Het toilet is separaat en bereikbaar vanuit de hal.
In de onderbouw bevindt zich nog een privéberging, handig voor fietsen, koffers en overige spullen.
Bijzonderheden:
- Grotendeels gemoderniseerd appartement;
- Energielabel C;
- Servicekosten € 195,- per maand;
- De VvE heeft stormschade aan de voorgevel gehad. Voor de herstelkosten wordt er, bovenop de servicekosten, een bijdrage van € 65,- per maand betaald;
Afstanden in autominuten:
- Amsterdamse Zuidas - 25 minuten
- Amsterdam Centrum - 30 minuten
- Stadshart Amstelveen - 20 minuten
- Schiphol - 20 minuten
- Utrecht Centrum - 30 minuten
- Station Breukelen - 15 minuten
Aanvullende artikelen koopakte:
In de op te stellen NVM-koopakte zullen de navolgende aanvullende artikelen worden opgenomen:
“NEN2580”
“ouderdomsclausule”
“niet-zelfbewoningsclausule”
Een huis kopen? Neem uw eigen makelaar mee!
DISCLAIMER:
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld aan de hand van de door
de verkoper aan ons ter hand gestelde gegevens en tekeningen. Onzerzijds wordt
echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of
anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle genoemde maten zijn indicatief, er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Er is pas overeenstemming bereikt op het moment dat de door Van der Helm Woning- en Bedrijfsmakelaars opgestelde koopovereenkomst door beide partijen is beoordeeld en ondertekend. Tot dat moment hebben beide partijen het recht om af te zien van een transactie, zonder kostenvergoeding, enz.
Onze koopakte volgt de standaard NVM-regels. In alle overeenkomsten bedraagt de waarborgsom/bankgarantie minimaal 10% van de koopsom.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 260 per month
- Last asking price
- € 385,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,500
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 260.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1996
- Type of roof
- Flat roof
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 70 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 215 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- MIJDRECHT C 8248
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 260.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,196x
Viewed
30x
Saved
23-4-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




