New
Proostdijstraat 383641 AV MijdrechtProostdijland
€ 745,000 k.k.
- 162 m²living area
- 216 m²plot size
- 5bedrooms
- Benergy label
Description
Riant en instapklaar wonen aan de Proostdijstraat 38 in Mijdrecht
Welkom bij deze prachtig gemoderniseerde twee-onder-een-kapwoning. Gelegen in een rustige en groene woonwijk in Mijdrecht, biedt deze woning alles wat een modern gezin zich kan wensen. Met een woonoppervlakte van circa 162 m², vier slaapkamers en een zeer hoogwaardig afwerkingsniveau, is dit een huis waar u zich direct thuis zult voelen.
BEGANE GROND
Bij binnenkomst in de lichte hal treft u de trapopgang en een modern toilet. De ruime L-vormige woonkamer valt direct op door de stijlvolle PVC-vloer in visgraatmotief en de sfeervolle houthaard. De grote raampartijen aan zowel de voor- als achterzijde zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht. De open keuken is in 2021 volledig vernieuwd en een droom voor elke kookliefhebber: voorzien van een luxe kookeiland, hoogwaardige inbouwapparatuur zoals een heetwaterkraan (Selsiuz) en twee ovens, en een prachtige lichtstraat die de ruimte een open en modern karakter geeft. De gehele begane grond is bovendien voorzien van comfortabele vloerverwarming
EERSTE VERDIEPING
De overloop biedt toegang tot vier goed bemeten slaapkamers, waarvan de grootste toegang heeft tot het balkon aan de voorzijde. Alle kamers zijn strak afgewerkt met een nette laminaatvloer. De luxe badkamer is ongeveer vijf jaar geleden vernieuwd en straalt pure ontspanning uit. Deze is volledig uitgerust met een ruim ligbad, een royale inloopdouche, een tweede toilet en een modern dubbel wastafelmeubel.
TWEEDE VERDIEPING
Via een vaste trap bereikt u de tweede verdieping. Hier bevindt zich een praktische voorzolder met de opstelling voor de wasmachine en droger. De vierde, riante slaapkamer is dankzij de dakkapellen een lichte en veelzijdige ruimte, ideaal als master-bedroom of als rustige thuiswerkplek.
TUIN EN BUITENRUIMTE
De achtertuin is met zorg aangelegd en biedt een heerlijke plek voor ontspanning. U vindt hier een strak betegeld terras, kunstgras en een robuuste houten pergola met een schommel. U kunt hier heerlijk genieten van de avondzon. De inpandige berging biedt volop ruimte voor fietsen en tuingereedschap. Aan de voorzijde beschikt de woning over een eigen oprit met een laadpaal voor een elektrische auto.
Kortom: Deze woning aan de Proostdijstraat 38 combineert ruimte, comfort en duurzaamheid op een unieke manier. Met energielabel B, 9 zonnepanelen en een volledige modernisering in 2021 is de woning helemaal klaar voor de toekomst. Bent u op zoek naar een ruim familiehuis waar u direct in kunt trekken? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging!
BIJZONDERHEDEN:
- Energielabel B;
- Volledig gemoderniseerd in 2021 met hoogwaardige materialen;
- 9 zonnepanelen (geplaatst in 2022);
- Luxe keuken (2021) met lichtstraat;
- Moderne badkamer met zowel ligbad als inloopdouche;
- Vloerverwarming op de begane grond;
- Eigen oprit met oplaadpunt voor een elektrische auto.
- Achtertuin met volop zon tot in de avond.
Afstanden in autominuten:
Amsterdamse Zuidas - 20 minuten
Amsterdam Centrum - 30 minuten
Stadshart Amstelveen - 20 minuten
Schiphol - 20 minuten
Utrecht Centrum - 30 minuten
Station Breukelen- 15 minuten
Aanvullende artikelen koopakte: In de op te stellen NVM-koopakte zullen de navolgende aanvullende artikelen worden opgenomen: “NEN2580” “Ouderdomsclausule” “Notariskeuze”
Een huis kopen? Neem uw eigen makelaar mee!
DISCLAIMER:
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld aan de hand van de door de verkoper aan ons ter hand gestelde gegevens en tekeningen. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle genoemde maten zijn indicatief, er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Er is pas overeenstemming bereikt op het moment dat de door Van der Helm Woning- en Bedrijfsmakelaars opgestelde koopovereenkomst door beide partijen is beoordeeld en ondertekend. Tot dat moment hebben beide partijen het recht om af te zien van een transactie, zonder kostenvergoeding, enz. Onze koopakte volgt de standaard NVM-regels. In alle overeenkomsten bedraagt de waarborgsom/bankgarantie minimaal 10% van de koopsom."
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 745,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,599
- Year of construction
- 1974
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 162 m²
- Other space inside the building
- 13 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- Plot size
- 216 m²
- Volume in cubic meters
- 596 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Partly double glazed, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- MIJDRECHT C 5570
- Cadastral map
- Area
- 216 m²
- Back garden
- 76 m² (8.00 metre deep and 9.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
13-5-2026
On Funda
Neighborhood

Proostdijland
Mijdrecht- Residents
- 3,715
- Family with children
- 40%
- Avg. asking price / m²
- € 4,142
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?