New
Vivaldi 212681 KM MonsterZwartenhoek
€ 495,000 k.k.
- 105 m²living area
- 123 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherRuime gezinswoning met 4 slaapkamers en tuin op het zuiden!
Description
Welkom aan de Vivaldi 21 in Monster! Deze verrassend ruime tussenwoning biedt alles wat u zoekt: een lichte woonkamer, moderne keuken en badkamer, vier slaapkamers en eigen parkeerplaats voor de deur. Dankzij de drie dakkapellen, HR++ beglazing, zonnepanelen en de moderne afwerking is dit een woning waar u direct met veel plezier kunt wonen.
De woning is gelegen in een rustige en kindvriendelijke woonwijk, met scholen, winkels, sportvoorzieningen en het strand van Monster op korte afstand. Een ideale plek voor gezinnen én voor wie comfortabel wil wonen dichtbij alle dagelijkse voorzieningen.
Begane grond
Via de voortuin bereikt u de entree van de woning. In de hal bevinden zich de vernieuwde meterkast, het toilet en de trapopgang naar de verdieping. Aan de voorzijde van de woning ligt de moderne keuken uit 2018, uitgevoerd in een lichte kleurstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder een kokendwaterkraan. Dankzij de praktische opstelling is hier volop werk- en bergruimte aanwezig.
De ruime woonkamer is tuingericht en valt direct op door de prettige lichtinval en grote raampartijen, waarbij de schuifpui naar de achtertuin zorgt voor een open en ruimtelijk gevoel. Er is voldoende ruimte voor zowel een royale zithoek als een gezellige eethoek, waardoor dit echt het hart van de woning vormt.
Tuin
De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en biedt volop mogelijkheden om heerlijk buiten te genieten. Achterin de tuin bevindt zich een praktische stenen berging, ideaal voor fietsen, opslag of tuinspullen.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers en de moderne badkamer, welke in 2024 volledig is vernieuwd. De badkamer heeft een luxe uitstraling en is voorzien van een ruime inloopdouche met sunshower, modern wastafelmeubel en tweede toilet.
De slaapkamers zijn ruim opgezet en profiteren van veel natuurlijk licht. De aanwezige dakkapellen zorgen daarnaast voor extra ruimte en een prettige indeling.
Tweede verdieping
De tweede verdieping biedt nog eens twee slaapkamers en extra bergruimte. Dankzij de dakkapellen uit 2021 is ook deze verdieping verrassend ruim en goed bruikbaar. Ideaal als kinderkamer, werkkamer of hobbyruimte. Tevens is er toegang tot de vliering voor extra bergruimte.
Locatie
De woning ligt in een rustige en geliefde woonomgeving in Monster. In de directe nabijheid bevinden zich basisscholen, winkels, openbaar vervoer en diverse sportvoorzieningen. Ook het strand, de duinen en het gezellige centrum van Monster zijn binnen enkele minuten bereikbaar. Daarnaast zijn steden als Den Haag en Rotterdam goed aan te rijden.
Bijzonderheden
- Woonoppervlakte ca. 105 m²
- Perceeloppervlakte ca. 123 m²
- Bouwjaar 1989
- Energielabel C
- Vier slaapkamers
- Drie dakkapellen
- Tuin op het zuiden
- Moderne badkamer vernieuwd in 2024
- Keuken vernieuwd in 2018
- Meterkast vernieuwd in 2024 (met waterfilter)
- Houten en kunststof kozijnen met HR++ beglazing
- Vier zonnepanelen geplaatst in 2024
- Cv-ketel Remeha (2009)
- Achtertuin met stenen berging
- parkeerplaats voor 2 auto's op eigen terrein
- Gelegen in een rustige en kindvriendelijke woonwijk
- Oplevering in overleg, kan snel
- Notariskeuze koper, regio Westland
Overige bepalingen
In de koopovereenkomst worden standaard een ouderdomsclausule en een materialenclausule opgenomen, omdat deze woning gebouwd is voor 1995. Eveneens wordt bij deze woning standaard een asbestclausule opgenomen.
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld; aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden. De verkoopcondities en basisverkoopovereenkomst van Helm & Heus Makelaars zijn bij deze verkoop van toepassing. Bekijk de documenten op onze website.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 495,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,714
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1989
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 105 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 123 m²
- Volume in cubic meters
- 356 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, rolldown shutters, flue, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- MONSTER G 7016
- Cadastral map
- Area
- 123 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 53 m² (9.58 metre deep and 5.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
13-5-2026
On Funda
Neighborhood

Zwartenhoek
Monster- Residents
- 3,330
- Family with children
- 38%
- Avg. asking price / m²
- € 4,173
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



