Sold
- 154 m²living area
- 233 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 24, 2026
- Date of sale
- April 17, 2026
- Term
- 3 weeks
Description
Buitenkans! Altijd al op de Parklaan willen wonen, dan heb je vast ook deze woning altijd al op je vizier gehad, want deze hoekwoning is in 2009 op alle fronten uitgebouwd en luxe afgewerkt op een prachtige locatie tegenover het park!
Op een fraaie en groene locatie, ligt deze volledig uitgebouwde hoekwoning die uitblinkt in ruimte, comfort en hoogwaardige afwerking. De woning is in de afgelopen jaren aanzienlijk vergroot met een zij- en achter aanbouw, een sfeervolle erker aan de voorzijde en dakkapellen op beide dakvlakken, waardoor een verrassend ruime en lichte gezinswoning is ontstaan.
De voortuin mag ruim en diep genoemd worden en is fraai aangelegd met veelal groenblijvende beplanting zodat ook in het najaar, de winter en voorseizoen de aanblik prettig oogt. Leilinden zorgen in de zomerperiode voor beschutting en een nog leukere aanblik.
Bij de verbouwing is gekozen voor luxe en duurzame materialen zoals houten kozijnen met HR++ glas. Zo is de begane grond bijvoorbeeld voorzien van een nieuwe betonnen en geïsoleerde vloer wat bijdraagt aan een aangenaam wooncomfort.
De leefruimte op de begane grond is royaal en heerlijk licht dankzij de grote veelal tot de grond aanwezige raampartijen en de erker aan de voorzijde. De luxe en uitgebreide keuken vormt het hart van het huis en is uitgerust met een apparatenwand en een groot kook- en spoeleiland met bar, een ideale plek om te koken, te tafelen en gezellig samen te eten of een drankje te nuttigen.
De zonnige achtertuin biedt veel privacy en is modern aangelegd. Hier vind je een wit gestucte berging en een overkapping, twee terrassen, stukje gazon, fraaie borders met onder meer beuken hagen en bomen met een parasolfunctie. Het terras bij de achtergevel heeft een elektrisch zonnescherm, iets wat erg praktisch is met een op het zuiden gelegen tuin.
Op de eerste verdieping bevinden zich twee royale slaapkamers (voorheen drie), wat resulteert in extra ruime kamers. De moderne badkamer is compleet uitgevoerd met een tweede toilet, ruime inloopdouche en een wastafelmeubel met dubbele waskommen.
De zolderverdieping is eveneens verrassend ruim. Dankzij de dakkapellen zijn hier twee volwaardige slaapkamers gerealiseerd.
Om ook te noemen:
- luxe modern toilet op de begane grond met inbouwspots, uiteraard een wandcloset en modern fonteintje
- uitgebreide meterkast 2009 en alarmsysteem
- glad gestucte wanden en plafond, diverse dimbare inbouwspots in het plafond
- eiken vloerdelen op de begane grond
- twee keer openslaande deuren met horren en een dubbel vast raamkozijn in de achtergevel
- keukenapparatuur: geïntegreerde afzuigkap in de keramische kookplaat, Quooker, stoomoven nagenoeg ongebruikt, combi oven van ca. 2023, kniehoge vaatwasser ca. 5/6 jaar, oven, grote vriezer en grote koelkast
- fraaie vouwgordijnen bij diverse raampartijen
- stompe houten binnendeuren op de begane grond
- slaapkamer eerste verdieping parkzijde heeft een modern wastafelmeubel en is hierdoor geschikt voor thuiswonende kinderen of zoals in de huidige functie om tijdens het creatieve proces een kwast uit te spoelen. Er is tevens een bijbehorende kamerhoge kast
- de grote slaapkamer achter (voorheen twee kamers) heeft een op maat gemaakte kledingkastenwand, inbouwspots in het plafond, zonnescherm en er is in 2025 HR++ glas in twee ramen geplaatst
- de badkamer is in 2017 vernieuwd en heeft ook inbouwspots in het plafond en veel lichtval door de badkamer brede raampartij
- boven de waskommen zijn op een ludieke manier de spiegels aangebracht
- de inloopdouche heeft in de wand weggewerkte kranen, een regen- en handdouche en een praktisch zitje; ideaal om de kleine kinderen op te zetten om ze te helpen tijdens de douchebeurt en je rug te sparen
- rolgordijnen op de verdiepingen aanwezig
- de zolderkamers en voorzolder hebben beide vaste bergruimte en een dakkapel en de kamer achter heeft elektrische zonwering
- op de voorzolder is op een fraaie manier een nis gemaakt voor de wasmachine en de droger
- mechanische ventilatiebox circa 1,5 jaar jong, CV-ketel 2009
- spouwmuur- en vloerisolatie begane grond 2009 (voormalige Kwaaitaal/Mantavloer is verwijderd tijdens de verbouwing)
- schuttingmuur in 2009 geplaatst
Kortom: een uiterst verzorgde, moderne instapklare en verrassend ruime hoekwoning met veel lichtinval, luxe afwerking en een prachtige ligging tegenover het park. Een ideale woning voor wie ruimte, comfort en een fijne woonomgeving wil combineren op korte afstand van de diverse voorzieningen (sportvelden, basisscholen, park, centrum Montfoort, bushalte, kinderboerderij etc.). Grijp nu je kans, want te lang wachten kan leiden tot een teleurstelling omdat een andere kandidaat-koper je voor is.
Maak snel een afspraak en onze makelaar leidt je graag uitgebreid rond. Je mag ook gelijk je eigen NVM-aankoopmakelaar inschakelen zodat hij/zij daarna gelijk gericht advies kan uitbrengen. Je NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vind je op funda.
De woning is ingemeten conform de NEN2580 meetinstructie, deze instructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van het gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Hoewel de woning met veel zorg is opgemeten en wij de verkooptekst hebben gemaakt kan het zijn der er verschillen zijn in de afmetingen of onvolledigheid/onjuistheid of anderszins van de informatie. Noch verkoper noch de makelaar accepteert enige aansprakelijkheid voor deze verschillen. De maten zijn zuiver indicatief, als (kandidaat-)koper kunt u altijd zelf de maten (laten) opmeten. De NVM voorwaarden zijn van toepassing.
Ondanks de grote verbouwing van 2009 nemen we in de koopovereenkomst wel de ouderdoms- en asbestclausule op.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 700,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,545
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Construction period
- 1971-1980
- Type of roof
- Gable roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 154 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 9 m²
- Plot size
- 233 m²
- Volume in cubic meters
- 523 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and underfloor heating
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Alarm installation, outdoor awning, and mechanical ventilation
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Calenta 28C (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- MONTFOORT A 3066
- Cadastral map
- Area
- 233 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 77 m² (9.87 metre deep and 7.76 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,664x
Viewed
27x
Saved
23-3-2026
On Funda
Neighborhood

Montfoort
Montfoort- Residents
- 5,495
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 4,547
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




