IJsselkade 42841 BM MoordrechtUiterwaard
€ 975,000 k.k.
- 188 m²living area
- 463 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Description
URENLANG ZWEMPLEZIER! Altijd al gedroomd van een eigen zwembad? Dan is dit op-en-top afgewerkte vrijstaande huis een bezoekje waard. Het betreft een drielaagse, in 2017 opnieuw opgebouwde woning met op de begane grond een enorme woonkamer, een luxe open keuken met inbouwapparatuur, een fraai aangelegde tuin met groot zwembad en een sauna een multifunctioneel bijgebouw met buitenhuis v.v. jacuzzi en keuken én kantoorruimte. Een verdieping lager, in het souterrain, tref je drie slaapkamers en veel inpandige bergruimte. Stap naar buiten in de royale voortuin, hier vind je een overkapping, veel parkeergelegenheid op eigen (afgesloten) terrein en een garage. Op de eerste verdieping zijn er twee slaapkamers, een inloopkast en een badkamer met dubbele inloopdouche te vinden.
De woning gelegen in een fijne buurt in Moordrecht. In enkele minuten sta je zowel in de dorpskern van Moordrecht als aan de Hollandsche IJssel, een stukje natuur dat zich uitstekend leent voor een wandeling of mooie fietstocht. Ook scholen, zorgvoorzieningen en sportaccommodaties liggen in de directe nabijheid. Moordrecht is centraal gelegen t.o.v. grote steden als Gouda, Utrecht, Rotterdam n Den Haag.
Indeling
Begane grond:
Entree via de achtertuin, hal met vaste kast en toilet v.v. wandcloset. De hal staat in open verbinding met de woonkamer en keuken. De woonkamer is bijzonder ruim, dankzij de zij-uitbouw (2022) is er veel extra ruimte ontstaan. De vele raampartijen zorgen voor veel natuurlijke lichtinval. Vanuit de woonkamer is er toegang tot de open keuken. De keuken is uitgerust met een schiereiland met inductiekookplaat, een in het plafond ingebouwde afzuiginstallatie, een kokend waterkraan, een vaatwasser en een gezellige bar. Daarnaast is er een apparatenwand met daarin een oven, een magnetron, een koffiemachine en een koel-vriescombinatie. De keuken is modern uitgevoerd met een matzwarte afwerking. Deze gehele woonlaag is voorzien van een marmerlook tegelvloer met vloerverwarming, spots in het plafond en elektrische rolluiken. In de woonkamer is er een airco-unit in het plafond ingebouwd.
De woonkamer biedt toegang tot een aan de voorzijde gelegen woningbreed terras. Hier geniet je van de ochtendzon of heb je later op de dag een schaduwrijk plekje. Aan de achterkant ligt de achtertuin, hier schijnt door de zuidwestenligging de middag- en avondzon. De tuin is werkelijk een plaatje, waarbij het lichtblauwe zwembad er direct uitspringt. Liever opwarmen? Kies dan voor de sauna. De tuin is zeer fraai aangelegd, deels betegeld, voorzien van een vlonder, een kunstgazon en borders met vaste planten. Verder is de tuin voorzien van een achterom.
Achterin de tuin is er een groot bijgebouw welke voor meerdere doeleinden geschikt is. Het bijgebouw is nu ingericht als luxe buitenhuis met een jacuzzi en een tweede keuken en is volledig betegeld en voorzien van wandafwerking. Door de grote glazen schuifpuien -die helemaal open kunnen- wordt de tuin optimaal betrokken bij het buitenhuis. Via openslaande deuren is er toegang tot een tweede vertrek, deze ruimte wordt nu als werkruimte gebruikt en is volledig voorzien van wand- en vloerafwerking, met inbouwspots in het plafond en airconditioning. De werkruimte heeft een eigen toegangsdeur vanaf de straatzijde. Aan de achterzijde van het bijgebouw (aan de straatkant) is er een plantsoen en extra parkeergelegenheid op eigen terrein.
Souterrain:
Via de begane grond en via de voortuin is het souterrain toegankelijk. In het souterrain zijn er drie slaapkamers, een toilet v.v. wandcloset en twee inpandige bergruimtes. In de eerste bergruimte bevinden zich de wasmachine-aansluiting en de meterkast. De andere bergruimte is het grootst en biedt toegang tot een vaste kast. Deze hele woonlaag is voorzien van een tegelvloer, elektrische rolluiken en inbouwspots in het plafond.
Vanuit het souterrain is er toegang tot de voortuin. De voortuin is met recht riant te noemen en beschikt over een over een overdekt terras direct aan de woning, parkeergelegenheid voor diverse (ook grotere) voertuigen en een garage met elektrische deur.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot twee slaapkamers, een inloopkast en de badkamer. Beide slaapkamers liggen aan de voorzijde. De badkamer en de inloopkast liggen aan de achterzijde. De badkamer is stijlvol afgewerkt met een meubel met twee kommen, een verlichte spiegel, een toilet en een grote, dubbele inloopdouche met regendouches, handdouches, nis en bankje. Ook deze gehele verdieping is afgewerkt met inbouwspots.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar: ca. 1930, geheel vernieuwd in 2017
- Woonoppervlak: ca. 188 m²
- Vrijstaand
- Gelegen op eigen grond
- Energielabel C
- Instapklaar; afwerking van hoge kwaliteit
- Buitenzwembad en sauna
- Buitenhuis met jacuzzi en keuken
- Werk-/kantoorruimte met eigen entree
- Royaal perceel
- Veel parkeergelegenheid op eigen terrein
- Gelegen in kindvriendelijke woonwijk
- Oplevering in overleg
Hypotheekadvies:
Heeft u hypotheekadvies gehad? Het is van groot belang voor de verkoper dat u uw financiële zaken op orde heeft. Een adviesgesprek met een onafhankelijke hypotheekadviseur kan hierbij helpen. Hiervoor kunt u contact opnemen met: Erwin Klein van Klein en Partners via: 06-20417754 of check zijn website.
Gebruiksoppervlakte woningen:
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 975,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,186
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1934
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 188 m²
- Other space inside the building
- 28 m²
- Exterior space attached to the building
- 20 m²
- External storage space
- 37 m²
- Plot size
- 463 m²
- Volume in cubic meters
- 670 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and underfloor heating
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, alarm installation, outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, TV via cable, and swimming pool
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remha Calenta (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- MOORDRECHT C 1770
- Cadastral map
- Area
- 307 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- MOORDRECHT C 5099
- Cadastral map
- Area
- 145 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- MOORDRECHT C 5100
- Cadastral map
- Area
- 11 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, sheltered location, in residential district, open location and unobstructed view
- Garden
- Back garden, surrounded by garden, front garden, side garden and sun terrace
- Back garden
- 130 m² (10.00 metre deep and 13.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, partly double glazed, insulated walls, floor insulation, completely insulated and secondary glazing
Garage
- Type of garage
- Attached wooden garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door and electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property, parking on private property and public parking
Popularity
18,504x
Viewed
334x
Saved
29-8-2025
On Funda
Neighborhood

Uiterwaard
Moordrecht- Residents
- 355
- Family with children
- 29%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





