Sold
Rozenplantsoen 92841 AM MoordrechtMoordrecht Bloemenbuurt
€ 450,000 k.k.
- 111 m²living area
- 150 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- March 4, 2025
- Date of sale
- March 27, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Deze ruime, goed afgewerkte tussenwoning met garage ligt op een rustige en unieke plek in Moordrecht. Deze goed geïsoleerde woning met A-label met 11 zonnepanelen, is voorzien van 4 slaapkamers, dakkapel, moderne keuken, keurige badkamer, een garage en een super mooie, onderheide overkapping aan de achterzijde van de woning.
Indeling:
Entree, lange hal met moderne meterkast (9 groepen, kookgroep, 1 groep voor de zonnepanelen, 4 aardlekschakelaars en glasvezel), trapopgang, modern toilet met wandcloset en fontein. Entree naar de lichte doorzonwoonkamer met een elektrisch bedienbaar screen aan de voorzijde, afmeting woonkamer 7.50 x 3.70 m. De halfopen, licht getinte keuken is in 2012 geplaatst en is voorzien van een inductiekookplaat met RVS afzuigkap, spoelunit met een Quooker, een koelkast, diepvries, combioven, vaatwasser, een extra diep composiet aanrechtblad en heel veel bergruimte. Afmeting keuken 3.11 x 2.04 m. Vanuit de keuken toegang naar de 14 meter diepe zonnige achtertuin. De betonnen begane grondvloer met vloerverwarming is voorzien van betonlook vloertegels.
1e etage:
Overloop met ruime bergkast met opstelplaats van de wasmachine. De badkamer is voorzien van een douchecabine met lage instap, 2e toilet, een grote wastafel met meubel en een infrarood warmtepaneel. Afmeting 2.08 x 1.46 m. Er zijn 3 slaapkamers op deze etage. Slaapkamer 1: afmeting 3.56 x 3.20 m. voorzien van een wastafel met meubel, gelegen aan de voorzijde van de woning. Slaapkamer 2: afmeting 4.32 x 3.41 m. gemeten inclusief inbouwkasten. Slaapkamer 3: afmeting 2.76 x 2.22 m. Slaapkamer 2 en 3 liggen aan de achterzijde van de woning. Alle ramen van de slaapkamers zijn voorzien van elektrisch bedienbare screens. Ook de 1e etagevloer is van beton en voorzien van PVC vloerdelen.
2e etage:
Op de voorzolder is de opstelplaats van de c.v.-ketel Remeha Avanta 2011 en een groot Veluxdakraam. Slaapkamer 4: afmeting 4.66 x 3.56/3.15 m. deze kamer heeft aan de achterzijde een dakkapel en aan de voorzijde een groot Velux dakraam, lekker voor het doorluchten. Ook is er een bergvliering boven deze ruimte, via 3 luiken bereikbaar. De ramen van de dakkapel zijn voorzien van screens. De dakramen zijn voorzien van buitenzonwering.
Bijzonderheden:
Bouwjaar 1970. Woonoppervlak 111 m2, garage 17 m2, inhoud 385 m3. Deze woning heeft een A-label, is volledig voorzien van HR glas, dak-, vloer- en gevelisolatie. De kozijnen zijn van hout en in 2000 vervangen. Er liggen 11 zonnepanelen uit 2017 op de woning, ieder met een eigen omvormer. Aan de achterzijde is er op de begane grond een onderheide (draaipalen) overkapping aan de woning geplaatst, hier kan je al vroeg in het voorjaar zitten tot laat in het najaar, een geweldige verlenging van je woonkamer. De overkapping is voorzien van elektrische screens, zodat je in de zomer heerlijk in de schaduw kan zitten. Ook kan je de overkapping aan de zijkant met screens afzetten om zo lekker beschut te kunnen zitten, aan alles is gedacht. De garage achterin de tuin heeft een afmeting van 5.69 x 2.90 m. Het is mogelijk om voor je garage je auto te parkeren. Ligging aan een plantsoen, vrij uitzicht, rustig en heerlijk voor kinderen om te spelen, speeltuintje in de nabijheid. Kortom een complete, instapklare woning op een rustige, unieke plek in Moordrecht.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,054
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 111 m²
- External storage space
- 17 m²
- Plot size
- 150 m²
- Volume in cubic meters
- 385 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- MOORDRECHT C 3053
- Cadastral map
- Area
- 150 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Sheltered location, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 86 m² (14.18 metre deep and 6.03 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,560x
Viewed
25x
Saved
4-3-2025
On Funda
Neighborhood

Moordrecht Bloemenbuurt
Moordrecht- Residents
- 800
- Family with children
- 40%
- Avg. asking price / m²
- € 4,117
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




