Under option
Hellingstraat 1001398 AW MuidenVesting Muiden
€ 920,000 v.o.n.
- living area
- 2bedrooms
- A+++energy label
Explore all 5 available homes of this type in project
De Werf bij de Sluis in MuidenDescription
Hellingstraat 100 – 1398 AW Muiden
Appartement op de eerste verdieping in gebouw Regenboog – De Werf bij de Sluis
Nieuwbouwappartement in De Werf bij de Sluis
• START BOUW: 1 MEI 2026
• VERWACHTE OPLEVERING: DERDE KWARTAAL 2027
• FASE 1 EN 2 ZIJN REEDS VOLLEDIG VERKOCHT
In het stijlvolle appartementengebouw Regenboog, onderdeel van het prestigieuze nieuwbouwproject De Werf bij de Sluis, bevindt zich dit comfortabele appartement van circa 130 m² op de eerste verdieping. De woning beschikt over twee slaapkamers, een badkamer, twee balkons en een privé parkeerplaats.
Het appartement biedt een perfecte combinatie van stijl en praktische functionaliteit. De ruime woonkamer met open keuken is licht en luchtig dankzij de hoekligging en grote raampartijen. Via een openslaande deur bereikt u het balkon op het westen, ideaal voor middag- en avondzon.
Aan de achterzijde liggen de twee slaapkamers, beiden met toegang tot het tweede balkon op het oosten. Zo kunt u zowel ’s ochtends als ’s avonds genieten van buitenruimte direct bij uw woning.
De ontwikkelaar heeft inmiddels opdracht gegeven om met de bouw te starten. Wie vroeg koopt, profiteert van een belangrijk voordeel: hoe eerder u instapt, hoe meer invloed u heeft op indelingskeuzes en afwerking tijdens het bouwproces.
Het appartement is volledig gasloos en energiezuinig, uitgerust met een warmtepomp en moderne installaties. Zo wordt duurzaam en toekomstgericht wonen gecombineerd met comfort en luxe.
Wonen in gebouw “Regenboog”
Het appartement maakt deel uit van het kleinschalige en luxe gebouw Regenboog, bestaande uit slechts acht appartementen. De architectuur is geïnspireerd op de historische pakhuizen van de werf: krachtig, tijdloos en zorgvuldig gedetailleerd.
Bewoners profiteren van een lift, privé bergingen op de begane grond en een rustige, overzichtelijke woonomgeving. Voor liefhebbers van het water bestaat bovendien de exclusieve mogelijkheid om een eigen havenplaats te huren in de nabijgelegen haven.
De ligging aan de rand van het historische centrum van Muiden combineert de levendigheid van het stadje met de rust van het water.
Indeling
Via de gezamenlijke entree met trap en lift bereikt u de eerste verdieping waar het appartement is gelegen.
Entree
Hal met meterkast en een separaat toilet met fontein.
Woonruimte
Ruime woonkamer met open keuken en veel daglicht. Openslaande deuren geven toegang tot het balkon op het westen.
Technische ruimte
Centraal gelegen technische ruimte met warmtepomp en WTW-installatie.
Slaapkamers en badkamer
Twee slaapkamers aan de achterzijde van het appartement, beide met toegang tot het balkon op het oosten.
Badkamer voorzien van wastafel, douche en toilet.
Muiden – vestingstad tussen stad en natuur
Muiden is een charmant vestingstadje, ideaal gelegen tussen Amsterdam en ’t Gooi. Het historische centrum, gezellige terrassen bij de Groote Zeesluis en het iconische Muiderslot geven het stadje karakter.
Voor watersporters is de ligging ideaal: vanuit de haven vaart u zo het IJmeer, Gooimeer of de Vecht op. Wandelaars en fietsers vinden volop ruimte in de omliggende polders en natuurgebieden.
Dagelijkse voorzieningen zijn op loop- of korte fietsafstand beschikbaar. Winkelcentrum Maxis Muiden ligt vlakbij met onder andere Albert Heijn XXL en HEMA. De A1 brengt u binnen 15 minuten in Amsterdam en binnen 20 minuten op Schiphol. NS-station Weesp op 3 km.
Kenmerken
• Appartementsrecht van ca. 130 m²
• Gelegen op de eerste verdieping
• Onderdeel van nieuwbouwproject De Werf bij de Sluis
• Twee slaapkamers
• Twee balkons (oost en west)
• Inclusief één privé parkeerplaats op het maaiveld
• Lift aanwezig in het gebouw
• Privé berging op de begane grond
• Energielabel A+++
• Gasloos, voorzien van warmtepomp
• Exclusieve mogelijkheid voor het huren van een eigen havenplaats
• Verwachte oplevering derde kwartaal 2027
Disclaimer
Deze informatie is met de grootste zorg samengesteld. Desondanks kunnen aan de inhoud geen rechten worden ontleend. Alle vermelde maten en oppervlakten zijn indicatief. Kopers wordt geadviseerd eigen onderzoek te verrichten en zich te laten begeleiden door een deskundige (NVM-)makelaar. De makelaar treedt op namens de verkoper. NVM-voorwaarden zijn van toepassing.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 920,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 7,077
- Status
- Under option
Construction
- Year of construction
- After 2020
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- New property
- Quality marks
- Woningborg Garantiecertificaat
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- ca. 130 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 999 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Balanced ventilation system, optical fibre, and mechanical ventilation
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- A+++
- Insulation
- Energy efficient window and completely insulated
- Heating
- Complete floor heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway, sheltered location and in residential district
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and resident's parking permits
Popularity
621x
Viewed
12x
Saved
19-8-2025
On Funda
Neighborhood

Vesting Muiden
Muiden- Residents
- 1,210
- Family with children
- 29%
- Avg. asking price / m²
- € 5,860
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.