Europaweg 88-B7766 AM Nieuw-SchoonebeekWestelijk Nieuw-Schoonebeek
€ 369,500 k.k.
- 481 m²living area
- 1,217 m²plot size
- 2bedrooms
- Cenergy label
Eye-catcherZeer veel ruimte en mogelijkheden op strategische locatie
Description
Ons kantoor is gesloten van 20 december t/m 2 januari. De mail wordt dan niet gelezen. Gelieve dan ook niet reageren via het contactformulier van Funda. Wilt u een afspraak maken om woning te bezichtigen? Bel gerust, telefonisch zijn wij tijdens kantooruren bereikbaar op 0524-53103.
Met een dergelijk object wordt uw fantasie vast geprikkeld! De zeer riante leefruimte, de vele mogelijkheden, de nette staat van het geheel, de combinatie van wonen en werken op dezelfde locatie en dat ook nog eens betaalbaar in de huidige overspannen woningmarkt. In 2023/2024 is het geheel grondig gemoderniseerd waarbij o.a. het platte dak van de feestzaal is vernieuwd en geïsoleerd (dak- en muurisolatie), in het hoofdgebouw zijn op de eerste verdieping kunststof kozijnen met HR++ isolatieglas geplaatst, er zijn nieuwe keramische dakpannen gelegd, er zijn ook 2 nieuwe meterkasten én 2 nieuwe Intergas HRe combiketels geplaatst (hybride voorbereiding) en de keuken van het woongedeelte is eveneens vernieuwd!
Concreet betreft het een correct onderhouden 2/1 kap woning met een bovenwoning, café, grote feestzaal, toiletgroep, keuken, inpandige bergingen, inpandige garage en een zeer riant, grotendeels bestraat, buitenterrein.
Het woongedeelte is gelegen op de eerste verdieping en 107 m2 groot. Het horecagedeelte is in totaal 405 m2 groot waarbij de feestzaal ruim 200 m2 beslaat! De bestemming is horeca met bedrijfswoning en dit alles is gelegen op een ruim perceel van 1.217 m2 eigen grond. Al met al zijn er zeer veel mogelijkheden op zakelijk gebied en de gemeente staat ook open, onder voorwaarden, om de bestemming naar wonen aan te passen mocht deze wens er zijn. Indien u interesse heeft is het zaak dat u vooraf goed met uw hypotheekadviseur afstemt wat de mogelijkheden zijn. Wij zullen hier ook navraag naar doen indien u een bezichtiging gaat plannen om teleurstellingen te voorkomen. Bel ons gerust voor een vrijblijvende afspraak.
Indeling begane grond: entree in het café met eetgedeelte en bar, binnendoor naar de ruime feestzaal die tevens een eigen opgang heeft (beide ruimtes/ functies zijn ook los van elkaar te benutten indien gewenst). Vanuit het café zijn de toiletgroepen, de keuken, een extra kamer en meerdere bergingen bereikbaar. Vanuit de feestzaal is er tevens een doorgang naar het café, een eigen bar voor de feestzaal, vernieuwde meterkast (2023), de keuken, een hal en een inpandige garage/opslagruimte. Gezien de zeer forse opzet van de gehele begane grond zijn er legio mogelijkheden en de ondernemers onder ons zien er vast nog meer mogelijkheden in dan we samen op papier kunnen zetten.
Eerste verdieping: vaste trap vanuit de hal die te bereiken is vanuit het café, ruime overloop met veel lichtinval, vernieuwde meterkast (2023) en vanaf de overloop is er tevens een deur naar het platte dak. De overloop is het hart van het woongedeelte en vanuit hier bereikt u ook alle vertrekken waaronder de grote, L-vormige woonkamer met open keuken (totaal 42 m2). De keuken is in 2023 tevens vernieuwd en v.v. een neutrale inbouwkeuken met vaatwasser, oven, keramische kookplaat en een schouw. Vanuit de woonkamer/ keuken is er een vrije woonbeleving en de lichtinval is heel fijn in deze vertrekken. De ouderslaapkamer is zeer ruim opgezet (25 m2) waarbij deze ruimte eenvoudig gesplitst zou kunnen worden naar 2 prima slaapkamers indien gewenst of noodzakelijk. De kinderkamer is tevens vanaf de overloop te bereiken en is 8 m2 groot. De badkamer is neutraal van opzet, deels gemoderniseerd in 2023 en v.v. een bad, douchehoek, hangtoilet, wastafel en badmeubel. Direct naast de badkamer is de bijkeuken/ waskamer gesitueerd met witgoedaansluitingen en de Intergas HRe combiketel uit 2023. Dit type ketel is voorbereid om uit te breiden met een hybride warmtepomp. De eerste verdieping biedt prima leefruimte, is praktisch opgezet en verzorgd en neutraal afgewerkt.
Buitenruimte en ligging: rondom het pand ligt een royaal buitenterrein, grotendeels bestraat. Dit zorgt voor ruime parkeergelegenheid, maar biedt ook volop mogelijkheden voor wie liever een tuin aanlegt. De woonomgeving is landelijk, ruim en vrij gelegen.
Bijzonderheden:
• energielabel C
• zeer veel ruimte en mogelijkheden
• Horeca bestemming (met bedrijfswoning)
• Horeca staat voor de afkorting hotel/restaurant/café en er kan hiermee dus breed ingestoken worden m.b.t het gebruik
• Strategische ligging; grotere plaatsen als Emmen, Klazienaveen en Coevorden zijn binnen 15 tot 20 autominuten bereikbaar
• Uitvalswegen richting Groningen en Zwolle zijn snel te bereiken via de A37 en N34
• Duitsland letterlijk als achterburen
• Uniek natuurgebied Het Bargerveen direct grenzend aan Nieuw- Schoonebeek.
Laat u tijdig en goed adviseren door uw financieel adviseur omtrent een hypotheek!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 369,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 768
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house (official/company house or apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1950
- Specific
- Double occupancy possible
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 481 m²
- Other space inside the building
- 31 m²
- Plot size
- 1,217 m²
- Volume in cubic meters
- 1,781 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HRe (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- SCHOONEBEEK H 580
- Cadastral map
- Area
- 1,217 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Outside the built-up area, rural, open location and unobstructed view
- Garden
- Front garden and side garden
- Side garden
- 594 m² (27.55 metre deep and 21.57 metre wide)
- Garden location
- Located at the east
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
13,300x
Viewed
162x
Saved
3-10-2025
On Funda
Neighborhood

Westelijk Nieuw-Schoonebeek
Nieuw-Schoonebeek- Residents
- 225
- Family with children
- 44%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



