Under offer
Sikkelstraat 142151 CR Nieuw-VennepNieuw-Vennep West
€ 515,000 k.k.
- 97 m²living area
- 137 m²plot size
- 5bedrooms
- Cenergy label
Description
Modern wooncomfort:
lichte woonkamer, kookeiland, 5 slaapkamers, tel daar de zonnige tuin bij op, en je weet dit is jullie nieuwe thuis!
Dit royale woonhuis combineert modern design met ultiem gemak. Geniet van de strakke afwerking met een moderne PVC-vloer en een stijlvolle nieuwe badkamer en toilet. De open keuken is een droom voor elke kookliefhebber, compleet met kookeiland, de plek voor gezellige avonden.
Dankzij de grotendeels kunststof kozijnen en vernieuwde techniek geniet je van een onderhoudsvriendelijk huis. Met vier slaapkamers op de eerste verdieping en een grote zolder met potentie voor een extra kamer, biedt dit huis alle ruimte voor een groeiend gezin.
• Een warm welkom: Bij binnenkomst ervaart u direct de ruimte en het licht. De riante woonkamer vloeit naadloos over in de luxe open keuken, die is voorzien van
alle denkbare inbouwapparatuur. Hier wordt koken een dagelijks plezier.
• Luxe & Comfort: De moderne verruimde badkamer biedt een heerlijk rustpunt.
• Buitenleven: Heerlijk zonnige tuin met grote stenen schuur en achterom.
• Perfecte locatie: Gelegen in rustige straat, maar u wandelt binnen enkele minuten het gezellige centrum in. Nabij openbaar vervoer, terwijl u met de auto binnen
no-time op de snelweg zit.
Nieuwsgierig geworden en klaar om de verhuisdozen in te pakken? Plan vandaag nog een bezichtiging en laat je verrassen door de woning zelf.
Aanvraag voor bezichtiging graag via email of rechtstreeks naar nummer 06 - 14 68 11 33
Indeling
Begane grond: Ruime gang, modern vernieuwd toilet, praktische kelderkast, ruime woonkamer welke baadt in het licht door de ruime raampartijen. Riante vernieuwde keuken voorzien van alle apparatuur, te weten, 5 pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, koel-vriescombinatie, vaatwasser. De gehele begane grond is strak afgewerkt met een mooie pvc-vloer in een neutrale kleurstelling.
Eerste verdieping
Aangekomen op de eerste verdieping, bevinden zich, naast de ruime overloop, maar liefs vier slaapkamers. Moderne luxe, verruimde badkamer, volledig vernieuwd en uitgevoerd in een moderne en tijdloze stijl, een fijne plek om te ontspannen. Voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel , 2e toilet en design radiator.
Tweede verdieping
Heeft u nog meer ruimte nodig? De royale zolderverdieping biedt volop mogelijkheden voor een vijfde (slaap)kamer of hobbyruimte. U vindt hier de wasmachine aansluiting, opstelling cv-ketel (Remeha) en bergruimte voor de “niet-alle-daagse-spullen’.
Tuin
De achtertuin (zuidwesten) is een plek waar het de gehele dag genieten is van zowel een plek in de zon als de schaduw opzoeken. Een ideale plek voor zonaanbidders en waar je tot laat in de avond geniet van de ondergaande zon.
Bijzonderheden
Wat maakt de woning bijzonder:
• Bouwjaar 1969
• Maar liefs 5 slaapkamers
• Rustige, kindvriendelijke woonomgeving
• Volledig vernieuwde badkamer, toilet en keuken
• Modern wooncomfort op een zeer centrale locatie
• Vaste notaris Meervaart notarissen te Nieuw Vennep
• Vernieuwde elektra, stopcontacten, plafonds, vloer(en)
• Centrum is gelegen op slechts enkele minuten loopafstand
• Vernieuwde keuken met kookeiland voor de snelle ontbijter
• Fijne gezinswoning waar rust, ruimte en gemak samenkomen!
• Sinds 2024 is de woning grotendeels aangepast met alle vernieuwingen
• Gunstig gelegen nabij openbaar vervoer, station en overige voorzieningen
• Grotendeels kunstof (HR++) kozijnen (niet alleen onderhoudsarm = meer vrije tijd)
• Zie je jezelf hier al wonen? Plan vandaag nog een afspraak en laat je verrassen door de ruimte,
luxe en comfort
De opgegeven maten en jaartallen zijn indicatief hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 515,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,309
- Year of construction
- 1969
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 97 m²
- Other space inside the building
- 26 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 137 m²
- Volume in cubic meters
- 411 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- CH boiler
- Remeha Avanta (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- HAARLEMMERMEER F 4980
- Cadastral map
- Area
- 137 m²
Popularity
1,379x
Viewed
24x
Saved
31-3-2026
On Funda
Neighborhood

Nieuw-Vennep West
Nieuw-Vennep- Residents
- 2,850
- Family with children
- 34%
- Avg. asking price / m²
- € 4,779
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.