New
De Stek 31733 KA Nieuwe NiedorpNieuwe Niedorp Dorpsstraat e.o.
€ 575,000 k.k.
- 183 m²living area
- 360 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherRoyale geschakelde woning aan autoluw hofje in Nieuwe Niedorp
Description
Aan een rustig en autoluw hofje in Nieuwe Niedorp staat deze royale geschakelde woning met een verrassend ruime indeling, grote voor en achtertuin en volop mogelijkheden om het geheel naar eigen smaak te maken.
De woning is altijd keurig onderhouden en voorzien van rolluiken en zonwering rondom, wat zorgt voor extra comfort en privacy. Met de ruime opzet, de praktische indeling en de mogelijkheid om een slaapkamer en badkamer op de begane grond te realiseren, is dit een huis waar je voor langere tijd met veel plezier kunt wonen.
De ligging is prettig en rustig, met groen, voorzieningen en het winkelcentrum van Nieuwe Niedorp op korte afstand.
INDELING
Begane grond
Ruime entree met hal, toiletruimte, trapopgang en toegang tot de inpandige berging aan de voorzijde, de wasruimte en het woongedeelte.
De woonkamer is royaal opgezet en biedt volop mogelijkheden voor verschillende zit en eethoeken. Dankzij de grote raampartijen is het een lichte en prettige leefruimte met mooi zicht op de tuin.
De keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is netjes onderhouden en voorzien van diverse apparatuur. Vanuit de keuken en woonkamer is er prettig contact met zowel de voor als achtertuin.
De woonkamer bestaat uit 2 gedeelten, waarbij het extra deel is voorzien van dubbele deuren naar de achtertuin. Tijdens de bouw was hier oorspronkelijk de mogelijkheid voor een slaapkamer op de begane grond bedacht. De huidige wasruimte zou daarbij uitstekend als badkamer kunnen dienen. Hierdoor is de woning relatief eenvoudig levensloopbestendig te maken. Ook een praktijk of werkruimte aan huis behoort hier tot de mogelijkheden.
1e verdieping
Overloop met toegang tot 3 slaapkamers en de badkamer.
De slaapkamers hebben een royaal formaat en bieden volop mogelijkheden voor een gezin, hobbyruimte of thuiswerkplek. 1 van de slaapkamers beschikt daarnaast over openslaande deuren naar het balkon.
De badkamer is netjes onderhouden en praktisch ingericht met een ligbad, inloopdouche, wastafel en toilet.
Buitenruimte
Zowel de voor als achtertuin zijn ruim opgezet en verzorgd aangelegd met veel groen en volwassen beplanting. Hierdoor geniet je hier van veel privacy en een rustige sfeer.
De tuin biedt meerdere plekken om heerlijk buiten te zitten en maakt het geheel extra aantrekkelijk voor tuinliefhebbers.
Daarnaast beschikt de woning over een oprit met parkeergelegenheid op eigen terrein voorzien van een carport.
Ligging
De woning ligt in een rustig hofje aan de rand van Nieuwe Niedorp. Op korte afstand bevinden zich het winkelcentrum, scholen, sportvoorzieningen en wandelmogelijkheden. Ook uitvalswegen richting onder andere Alkmaar, Heerhugowaard en de A7 zijn goed bereikbaar.
Bijzonderheden
- Royale geschakelde woning
- Rustig gelegen in autoluw hofje
- Grote voor en achtertuin met veel groen
- Rolluiken en zonwering aanwezig
- Mogelijkheid voor slaapkamer en badkamer op de begane grond
- Veel leefruimte en praktische indeling
- Keurig onderhouden
- Parkeren op eigen terrein met carport
- Volop mogelijkheden om naar eigen smaak te moderniseren
Zorgeloos een woning aankopen? Een NVM aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,142
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2004
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 183 m²
- Exterior space attached to the building
- 24 m²
- Plot size
- 360 m²
- Volume in cubic meters
- 685 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Balanced ventilation system, outdoor awning, optical fibre, passive ventilation system, rolldown shutters, sliding door, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- NIEDORP C 1326
- Cadastral map
- Area
- 360 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 125 m² (10.00 metre deep and 12.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
18-5-2026
On Funda
Neighborhood

Nieuwe Niedorp Dorpsstraat e.o.
Nieuwe Niedorp- Residents
- 1,785
- Family with children
- 31%
- Avg. asking price / m²
- € 4,403
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?