Sold
Ringslangweide 133437 VC NieuwegeinBuitenweides
€ 600,000 k.k.
- 163 m²living area
- 235 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- January 10, 2025
- Date of sale
- February 6, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Ruime geschakelde woning met garage en parkeerplaatsen op eigen terrein. Deze woning is ideaal wanneer je meer woonruimte zoekt. De woning heeft een ruim woonoppervlak van maar liefst 163 m². Er zijn 4 slaapkamers van 11, 12, 14 en 24 m² groot! Met de ruime zolderkamer van 20 m² en de garage van circa 17 m² is er veel opbergruimte. De plek is erg leuk: aan de voorzijde van de woning kijk je uit over groen en zowel aan de voor- als achterzijde is er veel privacy. Deze wijk in Nieuwegein staat bekend om het groene en kindvriendelijke karakter. Hier woon je groen, rustig en met veel comfortabele woonruimte.
Indeling:
Begane grond:
Grote voortuin met parkeerplaatsen op eigen terrein. Veranda, met toegang naar de garage van circa 17 m² groot en de entree van de woning. In de hal zijn het toilet, meterkast en de trapopgang naar boven. De woonkamer is half open ten opzichte van de keuken, de indeling van de begane grond is speels. De woonkamer is circa 29 m² , voorzien van vaste kast en is tuingericht. De tuin is ruim 6 meter breed en 15 meter diep en is circa 100 m² groot. Tussen de keuken en woonkamer is de openhaard. De keuken is met 16 m² prettig ruim, heerlijk om hier aan tafel te kunnen zitten terwijl er wordt gekookt. Een erg gezellige ruimte! Via de keuken is ook de garage te bereiken.
Eerste verdieping:
Drie ruime slaapkamers van 11, 12 en 24 m² groot. De kamers van 11 en 12 m² groot liggen aan de achterzijde van de woning en het balkon van circa 4 m² groot is te bereiken via de slaapkamer van 11 m². Ideaal is het separate toilet van de badkamer. De badkamer is circa 4 m² groot en voorzien van wastafel en bad. Zowel de badkamer als het toilet dienen te worden gemoderniseerd. Op deze verdieping is enkel glas aanwezig.
Tweede verdieping:
De tweede verdieping is ontzettend ruim met een ruimte van 20 m² en nog een slaapkamer van 14 m² groot. Op de voorzolder bevindt zich de vernieuwde cv-ketel (HR ketel, huurketel, 2024). In de slaapkamer van 14 m² bevindt zich een dakraam voor veel natuurlijk daglicht. Het is een prettige, lichte ruimte.
Bijzonderheden:
- Ruime geschakelde woning met garage en parkeerplaatsen op eigen terrein;
- De woning heeft een ruim woonoppervlak van maar liefst 163 m²;
- 4 ruime slaapkamers van 11, 12, 14 en 24 m² groot en een voorzolder van nog eens 20 m²;
- Een garage van circa 17 m² en parkeerplaatsen op eigen terrein;
- De plek is erg leuk: aan de voorzijde van de woning kijk je uit over groen en zowel aan de voor- als achterzijde is er veel privacy;
- Wonen met veel comfortabele leefruimte, rust en in het groen;
- Voorafgaand aan de verkoop heeft verkoper een specialistisch vloeronderzoek uitgevoerd met betrekking tot de kwaaitaalvloer. Deze vloer bestaat uit elementen met chlorideschade, het bouwkundig rapport is hiervan beschikbaar, inclusief de offerte om de vloer te laten repareren. Wanneer de vloer gerepareerd is, verstrekt het specialistische vloerbedrijf hierop 20 jaar garantie.
Oplevering: in overleg
Energielabel: C
Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
De NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Nieuwegein zijn te vinden op Funda.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 600,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,681
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1977
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 163 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- Plot size
- 235 m²
- Volume in cubic meters
- 658 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Bath and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Mechanical ventilation and passive ventilation system
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler and fireplace
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- HR CV ketel CW4 ( combination boiler from 2024, to rent)
Cadastral data
- JUTPHAAS B 5494
- Cadastral map
- Area
- 235 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, sheltered location, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 101 m² (15.76 metre deep and 6.40 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Popularity
5,856x
Viewed
76x
Saved
10-1-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




