Sold
- 120 m²living area
- 1,317 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- December 12, 2025
- Date of sale
- January 7, 2026
- Term
- 3 weeks
Description
Op dit moment hebben wij het maximale aantal bezichtigingen bereikt. U kunt zich per e-mail aanmelden voor de reservelijst; zodra er een plek vrijkomt, nemen wij contact met u op.
Karakteristieke vrijstaande woning met multifunctioneel bijgebouw op een unieke kavel van 1.317 m²
Een woning met mogelijkheden! Deze karakteristieke vrijstaande woning combineert gezellig wonen, praktische indeling en volop ruimte. De begane grond beschikt over een slaapkamer en een complete badkamer, ideaal voor gelijkvloers wonen. Op de verdieping bevinden zich nog twee ruime slaapkamers.
Het absolute pronkstuk van deze woning is het solide bijgebouw van circa 88 m², geschikt voor kantoor, praktijk, atelier, werkplaats of hobbyruimte. Met krachtstroom, verwarming, sanitair, keuken en meerdere toegangen is dit gebouw volledig inzetbaar voor diverse doeleinden. Daarnaast is er een aangrenzende carport met zonnepanelen van circa 30 m² en een zeer diepe achtertuin van maar liefst 90 meter, die een gevoel van rust en ruimte biedt, net buiten het dorp.
INDELING WOONHUIS
Begane grond:
Via de entree/hal kom je binnen in de ruime woonkeuken met sfeervolle eethoek. De keuken in U-opstelling is voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap, combimagnetron, koelkast, vriezer, vaatwasser en een natuurstenen werkblad. Drie dakvensters zorgen voor een prettige lichtinval. Vanuit het eetgedeelte geven de tuindeuren directe toegang tot de achtertuin met dichtbij de woning diverse terrassen.
Via de mooie glas-in-lood kamer-en-suitedeuren bereik je de sfeervolle woonkamer, met karakteristiek balkenplafond en houtkachel.
Op de begane grond bevindt zich bovendien een slaapkamer met balkenplafond, tuindeur en ingebouwde garderobekasten, evenals een volledig ingerichte badkamer met dubbele wastafel, douche en wasmachine/droger. Het separate toilet is voorzien van een wastafeltje.
De praktische bijkeuken biedt een achter-entree, provisieruimte en toegang tot de kelder.
1e Verdieping:
Op de verdieping kom je via de overloop en bergruimte bij twee ruime slaapkamers. De grote slaapkamer aan de voorzijde heeft een dakkapel en dakramen en is uitstekend geschikt als zit-/slaapkamer. De tweede slaapkamer aan de achterzijde beschikt over een dakkapel, dakraam en vaste kasten.
INDELING BIJGEBOUW
Dit multifunctionele bijgebouw, gebouwd in 2015 en in 2024 gerenoveerd, biedt circa 88 m² flexibel gebruiksoppervlak. De begane grond is deels voorzien van een gestorte, geïsoleerde, gevlinderde en geïmpregneerde betonvloer.
Begane grond:
Deze bestaat uit een ruime garage met aangrenzende carport, een zijentree met hal en toilet én een verrassend ruime verblijfsruimte met dubbele tuindeuren, verwarming en een praktisch keukenblok, waardoor het direct inzetbaar is als werkplek, hobbyruimte of comfortabel verblijf.
1e Verdieping:
Via een vaste trap is de verdieping bereikbaar, met een slaapkamer, een slaap- of werkkamer, een extra werkkamer, een overloop en een volledig ingerichte badkamer met douche en wastafel, waardoor de ruimte ook volledig zelfstandig te gebruiken is.
Dankzij de aanwezigheid van krachtstroom, verwarming -eigen cv ketel-, keuken en sanitair biedt het bijgebouw talloze mogelijkheden. Denk aan een atelier, werkplaats, kantoor aan huis, praktijkruimte, hobbyruimte of zelfs een mantelzorgwoning of bed & breakfast.
Samen met de diepe achtertuin vormt het bijgebouw een unieke combinatie van functionaliteit, privacy en veelzijdigheid.
Tuin:
De achtertuin van maar liefst circa 90 meter diep is een ware bijzonderheid. Nabij de woning is een aangelegd terras met overkapping en vijver. Nabij het bijgebouw is bestrating aanwezig uitlopend in een ruime gazonstrook met groene erfafscheidingen, een (zwem)vijver, broeikas en overkapping.
De tuin is bereikbaar met de auto via het pad aan de linkerzijde van de woning. Op eigen terrein is bovendien voldoende ruimte voor het parkeren van meerdere auto’s.
Nijega is een gemoedelijk dorp met een sterk gemeenschapsgevoel, met alle gemakken binnen handbereik en waar je volop geniet van het buitenleven. Op slechts enkele autominuten ligt Drachten, met een ruim winkelaanbod, scholen en sportvoorzieningen. Ook het levendige watersportdorp Eernewoude (Earnewâld) ligt vlakbij – dé plek voor een dagje varen, fietsen of wandelen in Nationaal Park De Alde Feanen.
De ligging aan de Kommisjewei biedt een snelle verbinding met uitvalswegen richting Leeuwarden, Heerenveen en Groningen. Perfect voor forenzen die thuis kunnen genieten van rust!
Goed om te weten/Algemeen:
- Totaal perceel 1.317 m2
- Buitenschilderwerk is uitgevoerd in 2025
- Grotendeel HR++ glas (begane grond)
- Vloerverwarming met deels radiatoren verwarming (verdieping), Cv-ketel Intergas HRE - 2023
- Goede isolerende voorzieningen
- Carport aanwezig van circa 30 m2
- 9 Zonnepanelen - 2020
- Ruime parkeergelegenheid op eigen terrein voor meerdere auto’s
EEN GEHEEL MET DIVERSE MOGELIJKHEDEN!
Deze woning heeft een eigen site: kommisjewei53.nl
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 585,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,875
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1930
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 120 m²
- External storage space
- 135 m²
- Plot size
- 1,317 m²
- Volume in cubic meters
- 428 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Outdoor awning, passive ventilation system, flue, TV via cable, solar collectors, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, mostly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler, wood heater and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler, solar boiler and solar collectors
- CH boiler
- Intergas HRE Kompact 36/30 (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- OUDEGA F 2920
- Cadastral map
- Area
- 340 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- OUDEGA F 2919
- Cadastral map
- Area
- 25 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- OUDEGA F 3007
- Cadastral map
- Area
- 952 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Sheltered location
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 1,080 m² (90.00 metre deep and 12.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the north with rear access
Garage
- Type of garage
- Garage with carport and built-in
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Loft, electricity, heating and running water
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
14,697x
Viewed
248x
Saved
12-12-2025
On Funda