New
De Hilde 277948 DR NijeveenDanninge Erve
€ 599,000 k.k.
- 181 m²living area
- 532 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherEen compleet gezinshuis met ruimte, comfort en zonnige tuin
Description
Keurig onderhouden, half vrijstaande woning met 18 zonnepanelen, een grote geïsoleerde garage en een fraai aangelegde zonnige tuin op het zuidwesten.
Op een mooie locatie in het geliefde Nijeveen staat deze verzorgde en sfeervol ingerichte half vrijstaande woning. Een huis dat direct prettig aanvoelt en veel te bieden heeft: een gezellige woonkamer met gashaard, een complete keuken uit 2019, een moderne badkamer uit 2020, maar liefst vier slaapkamers op de eerste verdieping én een extra overloop boven de garage. Daarbij beschikt de woning over een royale, volledig geïsoleerde garage, een oprit voor twee auto's en een prachtige tuin met overkapping, pergola en berging.
Een ideale woning voor wie comfortabel en energiezuinig wil wonen, met volop ruimte voor gezin, hobby en thuiswerken.
Begane grond
Via de entree komt u in de hal, die toegang geeft tot de woonkamer, keuken, het toilet en de trap naar de verdieping.
De woonkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is een sfeervolle leefruimte. De aanwezige gashaard vormt een warm middelpunt en zorgt voor extra gezelligheid tijdens de donkere dagen. De grote raampartijen zorgen voor een prettige lichtinval en een mooi contact met de tuin.
De begane grond is grotendeels voorzien van een mooie eiken parketvloer, die de woning een warme en karaktervolle uitstraling geeft.
Aan de achterzijde bevindt zich de complete keuken uit 2019. De keuken is praktisch ingericht en beschikt over diverse inbouwapparatuur. Vanuit de keuken is er een fijne verbinding met de rest van de woning en de tuin. De keuken is voorzien van vloerverwarming, wat niet alleen comfortabel is, maar ook heerlijk aangenaam aanvoelt.
Vanuit de hal is tevens het toilet bereikbaar.
Eerste verdieping
De eerste verdieping is verrassend ruim en praktisch ingedeeld. Hier bevinden zich maar liefst vier slaapkamers, waardoor er volop mogelijkheden zijn voor een gezin, thuiswerkplek of hobbykamer.
De badkamer is in 2020 vernieuwd en modern en verzorgd uitgevoerd. U beschikt hier over een groot inloopdouche, een dubbel wastafelmeubel, toilet en designradiator. Ook de badkamer is voorzien van vloerverwarming, waardoor deze ruimte extra comfortabel is.
Een bijzonder pluspunt is de extra ruimte boven de garage. Deze is bereikbaar via de overloop en kan uitstekend worden gebruikt als werk-, hobby- of bergruimte. Hier bevindt zich tevens de aansluiting voor de wasmachine.
Tweede verdieping
Via de vaste trap bereikt u de tweede verdieping. Hier bevindt zich een ruime overloop met een extra slaapkamer. Deze verdieping biedt daarmee nog meer gebruiksmogelijkheden, bijvoorbeeld als slaap-, werk- of hobbyruimte.
Garage en parkeren
De woning beschikt over een grote, volledig geïsoleerde garage. Een heerlijke ruimte voor het stallen van een auto, fietsen en tuingereedschap, maar ook bijzonder geschikt voor de hobbyist of als werkruimte.
Op de eigen oprit is bovendien ruimte voor twee auto's. Parkeren op eigen terrein is hier dus uitstekend geregeld.
Tuin – een heerlijke plek om buiten te zijn
De tuin is zonder twijfel één van de grote pluspunten van deze woning. Deze is fraai aangelegd, verzorgd ingericht en gelegen op het zuidwesten, waardoor u volop kunt genieten van de middag- en avondzon.
De tuin beschikt over een sfeervolle overkapping met screen, waardoor u ook op warme of minder zonnige dagen heerlijk buiten kunt zitten. Daarnaast is er een praktische berging en zorgt een pergola voor een extra sfeervol element in de tuin.
Bijzonderheden
Keurig onderhouden half vrijstaande woning
18 zonnepanelen
Complete keuken uit 2019
Moderne badkamer uit 2020
Vloerverwarming in keuken en badkamer
Sfeervolle woonkamer met gashaard
Begane grond grotendeels voorzien van eiken parketvloer
Vier slaapkamers op de eerste verdieping
Extra slaapkamer op de tweede verdieping
Extra overloop/ruimte boven de garage
Wasmachineaansluiting op de overloop
Grote volledig geïsoleerde garage
Oprit voor twee auto's
Fraai aangelegde tuin op het zuidwesten
Sfeervolle overkapping met screen
Praktische berging
Pergola in de tuin
Kortom: De Hilde 27 is een bijzonder complete en sfeervolle woning waar binnen én buiten veel klopt. Een heerlijk huis met ruimte, comfort, een fijne tuin en volop mogelijkheden – gelegen in het aantrekkelijke Nijeveen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 599,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,309
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2000
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 181 m²
- Other space inside the building
- 32 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 532 m²
- Volume in cubic meters
- 753 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, toilet, and underfloor heating
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)
Cadastral data
- NIJEVEEN I 967
- Cadastral map
- Area
- 532 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 266 m² (19.00 metre deep and 14.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
20-8-2026
On Funda
Neighborhood

Danninge Erve
Nijeveen- Residents
- 990
- Family with children
- 51%
- Avg. asking price / m²
- € 3,390
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



