Sold
- 117 m²living area
- 353 m²plot size
- 4bedrooms
Sales history
- Listed since
- April 29, 2024
- Date of sale
- April 27, 2025
- Term
- 11½ month
Description
Nijkerk, Bad Hulckesteijn - Le Boulevard 12
Unieke en prachtige locatie met direct vrij uitzicht op het Veluwemeer!
Het optimale vakantiegevoel is hier aan de rand van het Veluwemeer te vinden! EuroParcs ‘Bad Hulckesteijn’ is een geweldige plek voor de watersportliefhebber, natuurliefhebber of vakantiegenieter! Daarnaast is het ook een ideale recreatiewoning voor de belegger door de goede verhuurbaarheid. Deze vrijstaande recreatiewoning ‘Cube Magnifique’ is voor 8 personen geschikt. Heerlijke lichte ruimten, mooi vrij uitzicht en een keurige afwerking. Zo is er een aangename woonkamer, luxe keuken welke van alle gemakken is voorzien, 4 slaapkamers en 2 badkamers.
Dit alles is gelegen op een perceel eigen grond van 353 m² tevens voorzien van twee eigen parkeerplaatsen naast de deur en daarnaast nog een prachtig uitzicht direct op het randmeer. Deze recreatiewoning is direct te betrekken doordat deze is gemeubileerd en gestoffeerd. Een perfecte uitvalsbasis om optimaal te genieten van zowel natuur als de stadse gezelligheid!
Bij binnenkomst valt direct op hoe licht het is. Wauw! De hal geeft toegang tot alle vertrekken. Zo is hier de C.V.-ruimte, het geheel betegelde toilet met wandcloset en fontein en de trapopgang naar de eerste verdieping. Eenmaal verder gelopen komen we aan in de woonkamer. Eyecatchers hier? De hoogte, de grote raampartijen en de doorkijkhaard! De woonkamer is gericht op de voor en zij tuin en uitzicht op het Veluwemeer. Dit laat u optimale privacy ervaren en biedt u een fijn vrij gevoel. Creëer een gezellige zithoek rondom de doorkijkhaard. Een plek om helemaal tot rust te komen en te ontspannen. Naast de woonkamer is de luxe woonkeuken gelegen. Deze bestaat uit een L-vormig keukenblok welke is afgewerkt in een lichte kleurstelling en voorzien is van een donker aanrechtblad. Uiteraard is de diverse inbouwapparatuur aanwezig. Zo kan er altijd een heerlijk maaltijd gekookt worden. In de keuken is er voldoende ruimte om een ruime eettafel te plaatsen waar de net gekookte maaltijd genuttigd kan worden. Een fijne plek om lang na te tafelen. Vanuit de keuken is via de schuifpui het terras direct te bereiken.
Daarnaast bevindt zich op de begane grond nog een slaapkamer en badkamer. De slaapkamer is ruim van opzet en voldoende ruim voor het plaatsen van een tweepersoonsbed en vaste kastenwand. De geheel betegelde badkamer beschikt over een inloopdouche en een dubbele wastafelmeubel.
Via de overloop met vide zijn de drie slaapkamers en de badkamer te bereiken. Twee slaapkamers zijn voorzien van twee keer een eenpersoonsbed. De uitgebreide badkamer op deze verdieping is geheel betegeld en voorzien van een ligbad, dubbel wastafelmeubel en een toilet.
De master bedroom aan de voorzijde heeft uitzicht op het Veluwemeer wat natuurlijk mooie vergezichten heeft. Er is geen betere plek om wakker te worden!
De uitgebreide badkamer op deze verdieping is geheel betegeld en voorzien van een ligbad, dubbel wastafelmeubel en een toilet.
Rondom de recreatiewoning is een goed onderhouden tuin aangelegd. Bij aankomst is er parkeergelegenheid dmv twee eigen parkeerplaatsen op eigen terrein. Aan de voorzijde is een royaal terras. Een heerlijke plek om in de zomer te genieten van een barbecue of lekker te genieten met vrienden. Verder is de tuin voorzien van gazon en enkele sierplanten en eigen bergruimte achter de woning.
Het recreatiepark is fijn centraal gelegen aan het water van het Veluwemeer met alle dagelijkse voorzieningen op korte afstand. In de omgeving zijn diverse steden te vinden zoals Amersfoort, Nijkerk of Harderwijk met hun bruisende centrum, middeleeuwse gebouwen en vele activiteiten! Zin om naar een pretpark of dierentuin te gaan? Deze bevinden zich binnen een half uur van het park! Direct naast het park is jachthaven ‘De Zuidwal’ gelegen. Ideaal voor het stallen van de boot (tegen betaling).
Dit grotendeels gerenoveerd park is uiteraard ook voorzien van vele faciliteiten. Laat het weer het niet toe om het Veluwemeer in te duiken? Dan kan er gebruik gemaakt worden van het binnenzwembad of de welnessruimte. Voor het verkennen van de omgeving zijn er op het park fietsen of E-choppers te huur. De speeltuinen voor de kinderen mogen zeker niet ontbreken! Daarnaast is er in de vakantieperiode een animatieteam aanwezig op het park. Gezellig even wat drinken of een hapje eten kan bij Brasserie De Vuurtoren.
Kenmerken
Bouwjaar: 2019
Soort grond: eigen grond, inclusief twee eigen parkeerplaatsen naast de woning
Airconditioning
Beveiligingscamera
Park Service Bijdrage (2023): € 2.351,47
Cai (2023): € 127,41
Afvalstoffenheffing (2023) € 111,85
Internet (2023): € 302,65
BTW van toepassing: nee
BTW belaste levering: nee
Inventaris: gemeubileerd
Verhuurmogelijkheden: ja via park
Inschrijving op dit adres en permanente bewoning zijn niet toegestaan
Hoewel de documentatie met de grootste zorgvuldigheid is samengesteld, aanvaarden wij geen enkele aansprakelijkheid voor onjuistheden, vergissingen, zet- of drukfouten.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 535,000 kosten koper
- Status
- Sold
- Permanent occupancy
- Permanent occupancy is not allowed
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2019
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 117 m²
- Other space inside the building
- 3 m²
- Plot size
- 353 m²
- Volume in cubic meters
- 448 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler and gas heater
- CH boiler
- 2019 (gas-fired from 2019, in ownership)
Cadastral data
- NIJKERK D 4739
- Cadastral map
- Area
- 353 m²
Exterior space
- Location
- Along waterway, alongside waterfront, sheltered location and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Outside plastic storage cabinet
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
2,877x
Viewed
36x
Saved
29-4-2024
On Funda
Neighborhood

Arkemheen
Nijkerk- Residents
- 260
- Family with children
- 36%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




