Sold
- 154 m²living area
- 151 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- September 3, 2025
- Date of sale
- September 19, 2025
- Term
- 2 weeks
Description
Royale tussenwoning van maar liefst 154m2 woonoppervlak, voorzien van hoge deuren, gelegen aan een rustige, doodlopende straat in Groot Corlaer! De woning is uitstekend onderhouden en is in de afgelopen jaren flink onder handen genomen. Denk aan: nieuwe bitumen daken (2023), buiten- en binnen schilderwerk (2024), een vernieuwd plafond en laminaatvloer, nieuwe ramen en terrasdeur op de bovenste verdieping (2024), zonnepanelen (2023), airconditioning én vernieuwd hang- en sluitwerk (2025) door de gehele woning! Hierdoor is deze woning volledig instapklaar en klaar voor de toekomst.
Niet alleen de woning is ideaal voor mensen die op zoek zijn naar ruimte in- én om het huis, ook de ligging is prettig. Deze fijne woning beschikt over een woonoppervlak van maar liefst 154 m², verdeeld over 5 comfortabele slaapkamers, een zonnige achtertuin en een dakterras én dat alles op een perceel van 151 m².
Bent u enthousiast geworden? Maak het ons kenbaar door een afspraak in te plannen bij deze woning aan Kajuit 22.
Bouwjaar 2003. Energielabel A.
INDELING:
Begane grond: Middels de overkapte entree met meterkast stapt u in de royale woonkamer. Aan de voorzijde vindt u de fijne keuken met Quooker, inductiekookplaat, en sinds 2024 nieuwe vaatwasser, vrijstaande koel-vriescombinatie en kast met combi-oven. De keuken is stijlvol afgewerkt met hoogglans kasten en een granieten werkblad. De keuken biedt tevens voldoende ruimte voor een grote eettafel om gezellig te dineren en/of te borrelen!
De woonkamer is aan de achterzijde gelegen met tuinzicht! Vanuit de woonkamer bereikt u de tussenhal, deze biedt toegang tot de trapopgang met trapkast, toiletruimte met fonteintje en de praktische wasruimte. De toiletruimte is fraai afgewerkt met tegelwerk en via de bijkeuken/wasruimte (met gootsteen) heeft u toegang tot de tuin.
De achtertuin is gelegen op het oosten, onderhoudsvriendelijk aangelegd met bestrating, kunstgras, een bordes met beplanting en een overkapping. Achterin de tuin vindt u de houten berging, deze heeft in 2023 deels nieuwe bitumen dakbedekking gekregen, net als de overkapping.
Eerste verdieping: De overloop met airconditioning geeft toegang tot 3 ruime slaapkamers, kast met CV-opstelling (2019) en luxe badkamer. De badkamer is ruim en heeft mooi tegelwerk, een wandcloset, bad met jacuzzi-functie, inloopdouche met regen- en handdouche, dubbele wastafel met meubel én heel fijn; de badkamer is voorzien van vloerverwarming!
Tweede verdieping: Via de vaste trap bereikt u de 2e verdieping, hier vindt u nog 2 volwaardige slaapkamers waarvan 1 voorzien is van airconditioning (2024) en een fijn dakterras. Het dakterras is gelegen op het westen, hierdoor heeft u de hele avond zon, biedt het u veel privacy en geeft u vrij uitzicht over de wijk.
Pluspunten:
+ Energiezuinig met energielabel A (2019) en 8 zonnepanelen (2023)
+ Deels nieuwe bitumen daken (veranda/berging 2023, plat dak woning 2023)
+ Nieuw schilderwerk buitenzijde (2024)
+ Rolluiken aan de achterzijde van de woning
+ Fijne ligging t.o.v. uitvalswegen, supermarkten en sportfaciliteiten
+ 5 royale slaapkamers
+ Luxe badkamer met jacuzzi en vloerverwarming
+ Zonnige tuin op het oosten en dakterras op het westen
+ Twee airco-units die zowel koelen als verwarmen
+ Recent vernieuwd hang- en sluitwerk (2025) en raamwerk op de bovenste verdieping
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 550,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,571
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2003
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 154 m²
- Exterior space attached to the building
- 22 m²
- External storage space
- 10 m²
- Plot size
- 151 m²
- Volume in cubic meters
- 509 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, underfloor heating, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Rehema (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)
Cadastral data
- NIJKERK GELDERLAND H 5893
- Cadastral map
- Area
- 151 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 70 m² (10.00 metre deep and 7.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the east with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,607x
Viewed
33x
Saved
3-9-2025
On Funda
Neighborhood

De Bogen
Nijkerk- Residents
- 1,450
- Family with children
- 51%
- Avg. asking price / m²
- € 3,931
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




