Valkenhof 713862 LL NijkerkStrijland-west
€ 450,000 k.k.
- 121 m²living area
- 175 m²plot size
- 4bedrooms
- Benergy label
Eye-catcherRuime woning met een mooie tuin, in een rustige en groene buurt!
Description
Ruime woning met een mooie tuin, in een rustige en groene buurt
Bewoners; “Na vele fijne jaren aan de Valkenhof te hebben gewoond is het nu tijd voor ons om te verhuizen naar een appartement. Wij maken graag plaats voor een jong gezin met kinderen. Ons huis met vier slaapkamers wordt te groot voor ons. We hebben een heerlijke tuin met veel privacy, in een wijk met veel groen”.
In Strijland, aan de zuidoostkant van het mooie Nijkerk, staat deze ruime woning met vier slaapkamers, 9 zonnepanelen en energielabel B. Niet alleen de wijk is heel groen, dit geldt ook voor de voor- en achtertuin. In de achtertuin zijn twee terrassen, zorgt de beplanting voor schaduwplekken en er staat een tuinhuis voor het tuingereedschap. Bij deze woning is er openbare parkeergelegenheid voor de deur, en kijk je aan de achterzijde richting een plantsoen met mooie bomen.
De straatnaam zegt het al, deze woning staat in een hofje. En dat is fijn, voor jezelf en voor kinderen die hier nog lekker buiten kunnen spelen. Er is een basisschool op loop-/fietsafstand, en je woont op korte afstand van het prachtige buitengebied richting Putten, Voorthuizen en Barneveld. De snelwegen A1 en A28 richting Amersfoort, Utrecht, Apeldoorn, Harderwijk en Amsterdam zijn binnen 10 autominuten te bereiken.
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Aan de voorzijde is niet alleen de entree van deze ruime woning, maar ook de berging met elektra en een bergvliering. Deze berging is van goed formaat, waardoor er ook ruimte is voor de (kinder)fietsen en een vriezer. In de ruime hal zijn de meterkast, de hardhouten trapopgang, een handige trapkast en de keurige toiletruimte. De tegelvloer, in een lichte kleur, maakt de hal optisch groter en door de ruitjes in de voordeur valt veel licht naar binnen.
Vanuit de hal zijn de woonkamer en open eetkeuken te bereiken, met een totale oppervlakte van circa 43 m2. De parketvloer zorgt, samen met de Barbas gashaard bij het zitgedeelte, voor een aangename sfeer en door de ramen aan de oost- en westkant valt veel licht naar binnen. In de keuken staat de eettafel, waardoor er het effect van een gezellige eetkeuken is. De L-vormige keukenopstelling heeft een dubbele spoelbak en de gaskookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, vaatwasser, koelkast en vriezer zijn ingebouwd.
Eerste verdieping:
Aan de achterzijde zijn twee slaapkamers, waarvan een in gebruik is als master bedroom. De tweede slaapkamer is onder andere geschikt als werkkamer, hobbyruimte, kinderkamer of kleedruimte. Dit geldt ook voor de ruime slaapkamer aan de voorzijde, met een losse linnen kast en uitzicht naar de rustige straat.
Ben je liefhebber van een bad, of van een douche? Deze badkamer heeft het allebei! En je hoeft niet te douchen in bad, er is een aparte douche in een kwartronde vorm. De rest van de badkamer is ingedeeld met een wandcloset, een wastafel met spiegel en een handdoekenradiator.
Tweede verdieping:
De vierde slaapkamer, met verrassend veel ruimte dankzij de dakopbouw, is op de tweede verdieping. Deze kamer heeft een hoge nok, een wastafel en meerdere kasten boven en naast het bed. Deze kamer is te bereiken vanaf de overloop, waar de wasmachineaansluiting is. De ruimte is optimaal benut, want bij het trapgat is een bergvliering gemaakt.
Exterieur:
Wat aan de voorzijde opvalt, is de mooie beplanting in de tuin aan de straatkant. Dit geldt ook voor de achtertuin, gesitueerd op het zuidoosten. De beplanting, aan beide kanten van de tuin, zorgt voor privacy en er zijn twee terrassen gemaakt. Bij het achterste terras staat een houten tuinhuis, voor de grasmaaier en het overige gereedschap.
Bijzonderheden:
- Dak- en gevelisolatie;
- Verwarming en warm water via een HR-ketel (Vaillant ecotec plus, 2022, eigendom);
- Vier slaapkamers, waarvan een op de tweede verdieping;
- 9 zonnepanelen, geplaatst in 2021;
- Mooi aangelegde voor- en achtertuin met veel groen;
- Kunststof houtlook schuifpui aan de tuinzijde
- Energielabel B.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 450,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,719
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1978
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 121 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- External storage space
- 4 m²
- Plot size
- 175 m²
- Volume in cubic meters
- 448 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, flue, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant ecotec plus (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- NIJKERK M 311
- Cadastral map
- Area
- 175 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 73 m² (12.72 metre deep and 5.75 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
1,606x
Viewed
40x
Saved
9-6-2026
On Funda
Neighborhood

Strijland-west
Nijkerk- Residents
- 2,050
- Family with children
- 45%
- Avg. asking price / m²
- € 3,927
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



