Van Speykstraat 133861 EP NijkerkNautena-zuid/Schulpkamp
€ 389,000 k.k.
- 75 m²living area
- 162 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
Aan een rustige straat in de geliefde woonwijk ‘Schulpkamp’ in Nijkerk staat deze charmante tussenwoning uit 1957. Een huis met karakter, een prettige indeling en verrassend veel licht. De woning heeft een sfeervolle woonkamer met balkenplafond en open haard, een keuken in de uitbouw en drie slaapkamers op de eerste verdieping. De diepe achtertuin zorgt voor volop ruimte om buiten te genieten. Door de jaren heen is de woning op een aantal punten verduurzaamd, met onder andere spouwmuurisolatie, isolatie van de zoldervloer en de plaatsing van 6 zonnepanelen. Een fijne basis voor wie comfortabel wil wonen, met ruimte om het geheel verder naar eigen smaak in te richten.
De Van Speykstraat ligt in een rustige en groene woonomgeving, op loopafstand van het centrum van Nijkerk. Winkels, supermarkten, scholen en sportvoorzieningen zijn allemaal binnen handbereik. Ook het NS-station is goed bereikbaar, net als de uitvalswegen richting de A1 en A28. In de buurt heerst een fijne, gemoedelijke sfeer en parkeren kan gewoon in de straat. Een ideale locatie voor wie centraal wil wonen, maar toch de rust waardeert.
Bouwjaar 1957. Perceeloppervlakte 162 m². Woonoppervlakte 75 m². Energielabel C.
INDELING
Begane grond: via de entree kom je in de hal met toiletruimte en praktische kelderkast. Vanuit hier stap je de lichte woonkamer binnen, waar direct de warme sfeer opvalt. Het balkenplafond, de laminaatvloer en de open haard met schouw zorgen voor een gezellige uitstraling. Doordat de keuken naar de achterzijde is verplaatst, is er ruimte ontstaan voor een fijne eethoek tussen de woonkamer en keuken.
De keuken bevindt zich in de aanbouw en kijkt uit op de tuin. Deze is netjes en functioneel ingericht en voorzien van de volgende apparatuur: vaatwasmachine, gaskookplaat en combi-oven. Vanuit de keuken is er direct toegang tot de achtertuin.
De achtertuin is een groot pluspunt: met een diepte van ruim 15 meter biedt deze volop ruimte voor meerdere zitplekken. De tuin ligt op het noordwesten, is verzorgd aangelegd en beschikt over twee bergingen met elektra, waarvan 1 berging is voorzien van dak- en muurisolatie, samen circa 18 m². Ideaal voor fietsen, opslag of hobby’s. Een achterom is aanwezig, wat het geheel extra praktisch maakt.
Eerste verdieping: op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers. Twee slaapkamers liggen aan de achterzijde van de woning en de twee grootste kamers zijn voorzien van een vaste kast. De badkamer is compact maar netjes uitgevoerd en beschikt over een douche en een wastafelmeubel.
Tweede verdieping: via een vlizotrap op de overloop is de bergvliering bereikbaar. Deze ruimte is ideaal voor extra opslag. Hier bevindt zich tevens de cv-ketel (Intergas, geplaatst in 2016).
BIJZONDERE KENMERKEN:
- Sfeervolle middenwoning
- Diepe achtertuin van ruim 15 meter met achterom
- Lichte woonkamer
- Keuken in de aanbouw
- Twee bergingen met elektra (samen ca. 18 m²)
- 6 zonnepanelen, spouwmuurisolatie en geïsoleerde zoldervloer
- Ruime bergvliering aanwezig
- Op loopafstand van het centrum en voorzieningen
- Openbaar parkeren in de straat
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 389,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,187
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1957
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 75 m²
- Other space inside the building
- 17 m²
- Exterior space attached to the building
- 1 m²
- External storage space
- 3 m²
- Plot size
- 162 m²
- Volume in cubic meters
- 316 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Optical fibre, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- NIJKERK GELDERLAND H 2760
- Cadastral map
- Area
- 162 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 75 m² (15.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity and running water
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
4,924x
Viewed
64x
Saved
15-1-2026
On Funda
Neighborhood

Nautena-zuid/Schulpkamp
Nijkerk- Residents
- 2,295
- Family with children
- 35%
- Avg. asking price / m²
- € 4,639
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.





