Sold
Caesarstraat 326522 LG NijmegenHunnerberg
€ 550,000 k.k.
- 121 m²living area
- 2bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- January 24, 2025
- Date of sale
- February 14, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
In het kleinschalige appartementencomplex ‘De Luytelaer’, is op de hoek van de Berg en Dalseweg en Kopse Hof dit fantastische appartement gelegen op de derde verdieping. Onder andere een groot balkon, een ruime en lichte woonkamer, airconditioning en een parkeerplaats in de ondergelegen parkeerkelder zijn zo wat ingrediënten die dit appartement te bieden heeft. Nijmegen Centrum is op minder dan 2 km en Nijmegen-Oost met winkels, horecagelegenheden, wandelroutes en vele andere voorzieningen liggen binnen steenworpafstand. Openbaar vervoer, van en naar het centrum van Nijmegen, zijn binnen handbereik. Aan alles is gedacht voor optimaal woongenot.
Het zonverlichte appartement ligt op de 3e verdieping en is te bereiken via de vestibule van het gebouw, met brievenbussen en bellenbord. Achter deze hoofdingang bevindt zich de hal met lift en trapportaal, die toegang bieden tot de garage en verdiepingen. De garage is via elektrische deuren te betreden en heeft voor elk appartement een vaste parkeerplaats met (af te sluiten) royale berging.
Indeling
Kelder:
Een parkeerplaats en berging in een afgesloten parkeerkelder. Deze is alleen toegankelijk voor bewoners van het complex.
Begane grond:
Gemeenschappelijke entree, bellentableau, video-intercom, brievenbussen, trappenhuis en lift.
Appartement (3e verdieping):
Ruime hal met lift, trappenhuis, voordeuren naar de appartementen van die verdieping en eigen meterkasten.
Entree met ruime hal, inpandige berging met C.V.-ketel (merk: Intergas, bouwjaar 2014) en wasmachineaansluiting. Ook is hier de mechanische ventilatie gesitueerd. Zwevend toilet met fontein. Riante badkamer met douche, ligbad en dubbele wastafel in meubel. Grote ouderslaapkamer met elektrisch zonnescherm, 2e slaapkamer ook voorzien van elektrisch zonnescherm. De forse woonkamer heeft diverse raampartijen voor het nodige daglicht en er is een airco geïnstalleerd. De keurige keuken beschikt onder andere over een keramische kookplaat, afzuigsysteem, combi oven, vaatwasser en koelkast. Vanuit de woonkamer/eetkamer is er toegang tot het ruime balkon. Dit balkon is fraai betegeld en voorzien van een zonnescherm. Het hele appartement is zeer netjes onderhouden en voorzien van een tijdloze laminaatvloer.
Bijzonderheden:
- Kleinschalig complex 1995;
- Gebruiksoppervlakte ca 121 m²;
- Ruim balkon van ca 14 m² op het zuidwesten;
- Volledig geïsoleerd en label A;
- Parkeerkelder met 1 parkeerplaats en berging (ca 7 m²);
- Servicekosten € 310,80 per maand;
- Het balkon van nr 32 lekt naar onderliggend balkon nr 24 en de afdichting van het balkon met de buren nr 30 is versleten en moet vervangen worden. Voor herstel is inmiddels opdracht gegeven aan een firma die het eind feb/mrt komen uitvoeren.
Voor het balkon van nr 32 betekent dat:
Tegelvloer op het balkon wordt verwijderd. Reparatie en egalisatie van beton wordt uitgevoerd. Vervolgens wordt een spaanlaag aangebracht, waaroverheen een antislip seallaag komt ter afwerking. Er zijn geen kosten aan verbonden voor appartement nr 32.
Kortom een fijne plek om thuis te komen op een gemoedelijke, gunstig locatie. Een leuke sfeerimpressie en uitgebreide informatie zijn te vinden op Caesarstraat32.nl. De juiste indruk opdoen kan vanzelfsprekend het beste tijdens een vrijblijvende bezichtiging.
NB: Wij verzoeken u vriendelijk een bezichtiging aan te vragen via Funda of via Caesarlaan32.nl met daarbij de vermelding van uw telefoonnummer.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 311 per month
- Last asking price
- € 550,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,545
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 310.80 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1995
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 121 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- External storage space
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 381 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 5 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, optical fibre, elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- HATERT K 881
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- HATERT K 881
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- HATERT K 881
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside busy road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking and parking garage
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 310.80 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,597x
Viewed
21x
Saved
24-1-2025
On Funda
Neighborhood
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




