Fagelstraat 426524 CG NijmegenAltrade
€ 519,000 k.k.
- 110 m²living area
- 3bedrooms
- Cenergy label
Description
In de charmante Fagelstraat staat deze sfeervolle bovenwoning uit 1910 met twee woonlagen, veel lichtinval en meerdere fijne buitenruimtes. De woning heeft hoge plafonds, authentieke elementen en een prettige indeling met een ruime woonkamer, open keuken, drie slaapkamers, energielabel C en een royaal dakterras. Je woont hier rustig met vrij uitzicht op het Julianapark, terwijl het centrum, winkels en horeca op loopafstand liggen.
Binnenkomen in een sfeervolle woning
De woning ligt in een straat met fraaie vooroorlogse gevels. Aan de voorzijde valt direct de mooie architectuur met grote raampartijen en balkon op. De groene voortuinen en de volwassen bomen in de straat zorgen voor een prettige, rustige uitstraling.
Via de privé entree kom je binnen in de woning en ga je met de trap naar de eerste verdieping. Op de overloop tref je het toilet met prachtig fonteintje en voldoende ruimte voor de jassen en schoenen.
Woonkamer vol licht en sfeer
De woonkamer ligt aan de voorzijde van de woning en is een heerlijke, lichte leefruimte. Dankzij de grote ramen en de hoge plafonds voelt het erg prettig. Er is ruimte voor een knusse zithoek en voor de thuiswerkers is er plek voor een groot bureau of een speelhoek voor de kinderen. De ornamenten op het plafond en de authentieke deurlijsten dragen bij aan het karakter van de woning.
De woonkamer staat in open verbinding met het eetgedeelte en de keuken aan de achterzijde. Hierdoor ontstaat een fijne ruimte waar koken, eten en ontspannen samenkomen.
De houten vloer, gelegd in 2020, draagt bij aan de warme uitstraling van het geheel.
Open keuken met gezellige eetplek
De keuken bevindt zich aan de achterzijde van de woonkamer en is open opgesteld. De keuken is geplaatst in 2016 en heeft een praktische indeling met diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser (2023), een kokend waterkraan, gasfornuis, oven en koel-vriescombinatie.
Er is voldoende ruimte voor een grote eettafel, waardoor dit een gezellige plek is om uitgebreid te tafelen met vrienden of familie. Tijdens zomerse dagen zet je gemakkelijk de openslaande deuren van de balkons open om van het zonnetje te genieten.
Drie slaapkamers en een nette badkamer
Op de 2e verdieping bevinden zich drie slaapkamers. De twee grote slaapkamers zijn gelijk van formaat en bieden voldoende plek voor een tweepersoonsbed en kledingkast. De derde slaapkamer ligt aan de voorzijde en is geschikt als kinder-, werk- of logeerkamer.
De badkamer is praktisch ingedeeld met een ligbad, douche, wastafelmeubel en toilet.
Op de overloop bevindt zich een praktische ruimte voor de wasmachine en het opbergen van spullen. De airco zorgt voor een prettig klimaat en de lichtstraat zorgt voor voldoende daglicht op de overloop.
Buitenruimte op ieder moment van de dag
Deze woning heeft meerdere fijne plekken om buiten te zitten. Op de 1e verdieping heb je aan de voor- én achterzijde een balkon waar je heerlijk van de zon en een kop koffie kunt genieten. Op de 2e verdieping aan de achterzijde bevindt zich een ruim dakterras dat vanaf het begin van de middag tot in de avond zon heeft. Hierdoor is er altijd wel een plek in de zon of juist in de schaduw te vinden.
Kelder
Een fijne extra van deze woning is de kelder, die veel opbergruimte biedt. Via een luik in de entree, loop je de kelder in.
Omgeving en faciliteiten
De woning ligt in een gezellige en levendige buurt in Nijmegen-Oost. Het centrum ligt op loopafstand en in de directe omgeving vind je diverse restaurants, winkels en supermarkten. Ook een speeltuin en groenvoorzieningen liggen vlakbij.
De straat heeft een prettige sfeer met betrokken buren en af en toe een buurtborrel. Ondanks de ligging dicht bij de stad ervaar je hier relatief veel rust.
Praktische informatie:
- Bouwjaar 1910
- Woonoppervlak ca. 110m²
- Energielabel C
- Diverse muren met voorzetwand
- Nagenoeg volledig voorzien van isolerende beglazing
- Twee balkons en een ruim dakterras (zuidwest)
- Kleinschalige VvE met 2 appartementen
- Geen vaste maandelijkse VvE-bijdrage; onderhoudskosten worden in overleg gedeeld
- Schilderwerk 2019, deuren en balkonhek geschilderd in 2025
- Parkeren via vergunning (ca. € 12 per jaar)
- Gebied: Gemeentelijk beschermd stadsbeeld 4
Nieuwsgierig geworden? Download de brochure via Funda en bel of mail ons gerust voor meer info of een bezichtiging.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 519,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,718
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1910
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 110 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- Exterior space attached to the building
- 21 m²
- Volume in cubic meters
- 458 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Air conditioning, skylight, optical fibre, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing, mostly double glazed, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and secondary glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Xtreme 30 CW4 (gas-fired combination boiler from 2024, in ownership)
Cadastral data
- HATERT G 1515
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present and balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
2,910x
Viewed
93x
Saved
17-3-2026
On Funda
Neighborhood

Altrade
Nijmegen- Residents
- 6,470
- Family with children
- 13%
- Avg. asking price / m²
- € 5,011
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



