New
Moeflonstraat 296531 JS NijmegenHazenkamp
€ 515,000 k.k.
- 129 m²living area
- 4bedrooms
- A+energy label
Description
Superleuke bovenwoning in de Hazenkamp te koop!
De bovenwoning is te vinden in de wijk, de Hazenkamp en is op loopafstand van het Goffertpark en op 10 minuten fietsen van het centrum van Nijmegen. Het appartement kent vier goede slaapkamers, een grote voorzolder waar zelfs een vijfde kamer te maken is, een balkon op de zon en een A+ energielabel!
Je woont in het midden van een rustig woonerf in de groene en kindvriendelijke wijk Hazenkamp. Met voldoende parkeergelegenheid, veel rust in de buurt én op loop- en fietsafstand van alle gewenste en benodigde voorzieningen.
Via de opgang naar boven kom je bij de voordeur van de woning. Je komt binnen in een lichte hal waar de meterkast en de garderobe hoek zich bevindt.
Het woongedeelte is aan de voorkant en heeft een goede maat voor een ruime zit. Door de grote raampartij aan de voorzijde is dit weer een hele licht ruimte. Aan de achterzijde bevindt zich de keuken en de eetruimte met toegang tot het balkon. De keuken is voorzien van alle denkbare apparatuur.
Bij de trap naar de eerste verdieping is het gastentoilet. In totaal heb je twee toiletten in het appartement.
Eerste verdieping met drie slaapkamers en een comfortabele badkamer
De eerste verdieping beschikt over drie ruime slaapkamers waarbij de grootste zeer geschikt is als royale ouderslaapkamer. De andere twee slaapkamers zijn ook ruim van formaat Eventueel kan de grote slaapkamer nog groter gemaakt worden door een muur tussen de andere slaapkamer weg te halen.
De badkamer is voorzien van een ligbad, aparte douche, een wastafel en een hangend toilet.
Zolderverdieping met royale slaapkamer en/of werkkamer
Op de tweede verdieping bevindt zich een verrassende ruimte. Hier kan je eenvoudig twee slaapkamers of een slaapkamer én een werkkamer realiseren, met veel bergruimte. Op deze verdieping bevindt zich eveneens de cv-ketel.
Omgeving en faciliteiten
De wijk Hazenkamp ligt gunstig ten opzichte van het centrum. Met gemak bereik je lopend of fietsend de nabijgelegen Groenestraat en Steenbokstraat. Hier bevindt zich een ruime hoeveelheid aan winkels voor de dagelijkse boodschappen evenals een aantal speciaalzaken. Ook kinderdagverblijven, basis- en middelbare scholen zijn direct in de buurt. Evenals het Goffertpark, de kinderboerderij en het openluchtzwembad. Het UMC Radboud bevindt zich op 10 minuten loopafstand.
De uitvalswegen bereik je binnen 10 autominuten. Maak je liever gebruik van het openbaar vervoer dan is het centraal station van Nijmegen binnen 10 minuten fietsen bereikbaar evenals station Heyendaal, dat zich dichtbij de universiteit bevindt. Een bushalte vind je op loopafstand. Ook met de fiets ben je binnen 10 minuten in het centrum van Nijmegen.
Kortom: dit huis biedt een heerlijke woonplek voor een gezin of voor mensen die een huis zoeken met veel ruimte.
Praktische info
- Bouwjaar 1979;
- Energielabel A+;
- Woonoppervlak circa 130 m²;
- Bruto inhoud 419 m³;
- Externe berging 6 m².
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 515,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,992
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 33.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1979
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 129 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 419 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Smart home, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, and solar panels
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- A+
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Avanta 35C/CW5 (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- HATERT M 3175
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 33.00 per month)
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
31-7-2026
On Funda
Neighborhood

Hazenkamp
Nijmegen- Residents
- 5,305
- Family with children
- 28%
- Avg. asking price / m²
- € 5,050
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



