Sold
- 72 m²living area
- 2bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- March 19, 2025
- Date of sale
- April 15, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Wil jij groen wonen, in een ruim, licht en gezellig appartement, kom dan Thuis op de Neptunustraat 46 in Nijmegen. Dit voormalig 4-kamerappartement, heeft nu een zeer ruime woonkamer en twee slaapkamers.
Pluspunten:
Grootste maat in het gebouw
Prima berging
Riante en lichte woonkamer
Leuk doorkijkje tussen woonkamer en hal.
Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 72 m²
Gebruiksoppervlakte gebouwgebonden buitenruimte: ca. 3 m²
Gebruiksoppervlakte externe bergruimte: ca. 13 m²
Inhoud: ca. 260 m³
Bouwjaar: ca. 1960
Energielabel: C
INDELING:
We starten bij de voordeur met bellentableau en briefkasten. We lopen naar de eerste verdieping, de tweede woonlaag. Op de overloop zie je de meterkast.
Bij binnenkomst word je direct blij van het licht, want dankzij het raam tussen de woonkamer en de hal valt het daglicht ook in de hal.
We gaan met de klok mee en starten bij het sanitair. Eerst zie je de doucheruimte, met inloopdouche en wastafel. Daarnaast tref je het separate toilet aan met wandcloset. Dan komen we in de keuken. In gezellig blauw met raam naar het balkon. Hier zie je de 4-pits gaskookplaat, de koelkast, de jonge afzuigkap en de cv- en witgoedopstelling. We lopen door naar de kamer, van voor tot achter een klein paradijs, met fijne lichtinval en toegang tot het balkon op het oosten. De kamer was oorspronkelijk verdeeld in twee ruimtes. Nu heb je dus een extra grote living!
We vervolgen onze ronde en komen nog twee slaapkamers tegen. Een compleet Thuis waar je geweldig kan wonen.
ALGEMEEN:
Het appartement ademt een gezellige sfeer en dat komt ook door de mooie eikenhouten vloer en de goede lichtinval. Het is de grote maat, met een extra slaapkamer achter het trappenhuis. Zo heb je een zeer ruime woonkamer en ook nog twee slaapkamers.
Er zijn veel praktische, vaste kasten in huis. Aan de achterzijde is er vrij zicht op het plantsoen. In 2018 is de badkamer gerenoveerd, tegelijk met het vernieuwen van de standleidingen. De kozijnen zijn van kunststof en voorzien van dubbele en HR++ beglazing.
De cv-combiketel is in 2013 geplaatst.
De VvE is actief en in de laatste VvE-vergadering, van maart 2025, is besloten extra te gaan sparen ten behoeve van het onderhoudsplan vanwege de gestegen kosten in de bouwwereld. Het zal er op neerkomen dat de maandelijkse bijdrage mogelijk wordt verhoogd van € 148,- per maand naar ca. € 180,- per maand.
In 2024 heeft de VvE de gevel na laten isoleren.
In het ondergebouw ligt de ruime berging, met voldoende ruimte voor opslag en het stallen van de fiets.
WIJKTEKST
Wonen in Nijmegen West, de wijk Hees, nabij de uitvalswegen, betekent veel groen om je heen. Zwembad West ligt op loopafstand. Met de winkels om de hoek en het centraal station, het stadscentrum, de ziekenhuizen en universiteitsterrein op fietsafstand, woon je comfortabel en toch centraal.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 300,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,167
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 140.98 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1960
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 72 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 13 m²
- Volume in cubic meters
- 260 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2013, in ownership
Cadastral data
- NEERBOSCH H 2992
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside park, alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 140.98 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
3,513x
Viewed
55x
Saved
19-3-2025
On Funda
Neighborhood

Heseveld
Nijmegen- Residents
- 6,125
- Family with children
- 21%
- Avg. asking price / m²
- € 4,653
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




