Sold
- 99 m²living area
- 149 m²plot size
- 3bedrooms
- Aenergy label
Sales history
- Listed since
- August 5, 2025
- Date of sale
- August 27, 2025
- Term
- 3 weeks
Description
Welkom aan de Goeman Borgesiusstraat 66 in Nijmegen!
Deze instapklare eengezinswoning biedt maar liefst 99 m² woonoppervlak, verdeeld over twee verdiepingen. De lichte doorzonwoonkamer met open keuken en uitbouw creëert een ruimtelijk en sfeervol geheel. De woning beschikt over drie slaapkamers en een royale badkamer. Zowel de voor- als achtertuin zijn fraai aangelegd en vormen heerlijke plekken om buiten te genieten. Doordat de woning aan zowel de voor- als achterzijde vrij ligt, ervaar je veel rust en privacy. Kortom: een ideale gezinswoning op een aantrekkelijke locatie!
BIJZONDERHEDEN
• Woonoppervlakte van 99 m² met drie ruime slaapkamers
• Energielabel A
• Voorzien van 10 zonnepanelen (2023) met micro-omvormers
• Lage energie- en stookkosten: slechts € 128,- per maand
• Keuken grotendeels vernieuwd in 2025
• Uitbouw aan de achterzijde gerealiseerd in 2023
• Achtertuin vernieuwd in 2024
• Berging van maar liefst 14 m²
WONEN
Via de ruime entree met garderobe – mede mogelijk gemaakt door de uitbouw – betreed je de woning. In de hal bevinden zich een recent gemoderniseerd toilet en een praktische bergkast.
Aan je rechterhand bevinden zich de royale woonkamer /eetkamer. Hier is meer dan genoeg plek voor een comfortabele zithoek en een grote eettafel voor zes personen. Het is een heerlijk lichte ruimte.
De eetkamer loopt vloeiend over in de open keuken, die grotendeels vernieuwd is in 2025. De keuken is voorzien van moderne inbouwapparatuur en biedt volop werk- en kastruimte. Hier kook je met zicht op de eetkamer – wel zo gezellig!
In 2023 is er aan de achterzijde een uitbouw gerealiseerd, die momenteel dienstdoet als speelkamer. Deze ruimte is uiteraard ook uitstekend geschikt als thuiskantoor of extra eetkamer. De aanwezige airconditioning zorgt ervoor dat de gehele benedenverdieping heerlijk koel blijft in de zomer. En je energie rekening? Ook daar is over nagedacht met de 10 zonnepanelen op het dak.
SLAPEN EN BADEN
Op de eerste verdieping bevinden zich drie fijne slaapkamers. De master bedroom is ca. 11 m² groot en voorzien van airconditioning. De overige twee kamers kunnen geheel naar eigen wens worden ingericht – ideaal als werkkamer, kinderkamer of babykamer.
De ruime badkamer is praktisch ingedeeld en uitgerust met een douche, ligbad, tweede toilet en een wastafelmeubel met dubbele wasbak.
Er is bovendien nog uitbreidingsmogelijkheid: een extra verdieping behoort eventueel tot de opties, zoals te zien is bij de aangrenzende woning van de buren.
BUITEN
Zowel de voor- als achtertuin zijn recent vernieuwd en fraai aangelegd. De achtertuin ligt gunstig op de avondzon – een ideale plek voor een borrel of barbecue met vrienden en familie. Dankzij de vrije ligging ervaar je volop rust en privacy. Bovendien is de tuin bereikbaar via een handige achterom, wat ideaal is voor het stallen van fietsen of het bereiken van de berging.
LOCATIE
De woonwijk Hatert beschikt over een uitgebreid winkelcentrum met o.a. een Lidl, Jumbo en Kruidvat. Er zijn diverse andere (openbare) voorzieningen zoals openbaar vervoer, bibliotheek, huisartsenpraktijk, kinderopvang en een basisschool. Het stadscentrum van Nijmegen is ongeveer 20 minuten fietsen. Ook winkelcentrum Dukenburg, Malden en de universiteit zijn prima met de fiets, de bus en de auto bereikbaar. Het beschermde natuurgebied van de Hatertse en Overasseltse Vennen zijn per fiets/auto bereikbaar. Uitvalswegen zoals de A73 en A50 zijn nabij gelegen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 389,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,934
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1965
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 99 m²
- Other space inside the building
- 14 m²
- Plot size
- 149 m²
- Volume in cubic meters
- 374 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, bath, and toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, sliding door, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta 28C (gas-fired combination boiler from 2010, in ownership)
Cadastral data
- HATERS D 4095
- Cadastral map
- Area
- 149 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 35 m² (9.50 metre deep and 3.70 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
- Facilities
- Electricity and running water
- Insulation
- Roof insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
5,570x
Viewed
79x
Saved
4-8-2025
On Funda
Neighborhood

Hatert
Nijmegen- Residents
- 10,155
- Family with children
- 20%
- Avg. asking price / m²
- € 4,088
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




