New
Hillekensacker 11116546 KD Nijmegen't Acker
€ 698,000 k.k.
- 163 m²living area
- 404 m²plot size
- 5bedrooms
- Aenergy label
Eye-catcherVerrassend ruime en uitstekend onderhouden vrijstaande woning!
Description
Aan een rustige straat in de geliefde wijk Lindenholt, staat deze verrassend ruime en uitstekend onderhouden vrijstaande woning met maar liefst 163 m² woonoppervlakte en een royale tuin op het zonnige zuidwesten. Daarnaast beschikt de woning over een inpandige garage én parkeergelegenheid voor meerdere auto’s op eigen terrein. Deze riante woning combineert ruimte, duurzaamheid en wooncomfort op een uitstekende locatie in Nijmegen.
De woning beschikt over een indrukwekkende woonkamer van circa 63 m² met veel lichtinval en een fijne verbinding met de tuin via de schuifpui. Dankzij de royale opzet, de praktische indeling en de aanwezigheid van maar liefst vijf slaapkamers is dit een ideale woning voor thuiswerkers of grotere gezinnen. Vier kamers zijn bovendien voorzien van airconditioning, wat zorgt voor extra comfort tijdens warme zomerdagen.
Met twee badkamers en drie toiletten is de woning volledig ingericht op comfortabel gezinsleven. De badkamers zijn compleet uitgevoerd met onder andere een dubbele wastafel, inloopdouche, separate douche en modern sanitair.
De stijlvolle Bruynzeel keuken is voorzien van diverse hoogwaardige Siemens inbouwapparatuur waaronder een combi-oven en stoomoven, een kookplaat inclusief afzuiging, een vaatwasser en een Quooker voor direct kokend water. Deze complete keuken sluit perfect aan bij het moderne wooncomfort.
Ook op technisch vlak is de woning uitstekend uitgerust. Zo beschikt de woning over een 3-fase groepenkast, internetaansluitingen op alle kamers, glasvezel, vloerverwarming op de begane grond én maar liefst 20 zonnepanelen. Het energielabel A onderstreept het duurzame karakter van de woning.
De fraai aangelegde tuin rondom de woning biedt volop privacy en ruimte om te genieten van het buitenleven. De verzorgde achtertuin ligt gunstig op het zuiden en westen en is voorzien van een volledig sproeisysteem voor het gazon. Daarnaast beschikt de woning over twee opritten met ruimte voor in totaal vier auto’s op eigen terrein en een aangebouwde stenen garage met carport.
De woning ligt in een rustige en kindvriendelijke woonomgeving met veel groen, speelvoorzieningen en waterpartijen in de directe omgeving. Winkelcentrum Dukenburg, scholen, sportvoorzieningen en recreatiegebied De Berendonck bevinden zich op korte afstand. Ook de bereikbaarheid is uitstekend: binnen enkele minuten bereikt u de uitvalswegen A50, A73 en A15. Het bruisende stadscentrum van Nijmegen ligt op circa 15 minuten fietsafstand en ook station Nijmegen Dukenburg is snel bereikbaar.
Pluspunten
+ Vrijstaande woning met veel privacy
+ Maar liefst 163 m² woonoppervlakte
+ Royale woonkamer van circa 63 m²
+ 5 volwaardige slaapkamers
+ 4 kamers voorzien van airconditioning
+ 2 complete badkamers en 3 toiletten
+ Internetaansluiting op alle kamers
+ 20 zonnepanelen aanwezig
+ Energielabel A
+ Vloerverwarming op de begane grond
+ Verzorgde tuin op het zuidwesten
+ Volledig sproeisysteem voor het gazon
+ Twee opritten met ruimte voor 4 auto’s op eigen terrein
+ Aangebouwde stenen garage met carport
+ Rustige en kindvriendelijke woonomgeving
+ Nabij winkels, scholen, sportvoorzieningen en recreatie
+ Goede bereikbaarheid richting A50, A73 en Nijmegen centrum
Kortom: een royale, duurzame en volledig uitgeruste vrijstaande woning op een fijne locatie waar ruimte, comfort en bereikbaarheid perfect samenkomen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 698,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,282
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1996
- Type of roof
- Shed roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 163 m²
- Other space inside the building
- 26 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- Plot size
- 404 m²
- Volume in cubic meters
- 665 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (5 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, 2 toilets, shower, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Daalderop cw6 (gas-fired combination boiler from 2008, in ownership)
Cadastral data
- NEERBOSCH E 2532
- Cadastral map
- Area
- 404 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 187 m² (14.06 metre deep and 13.30 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage and garage with carport