Moeflonstraat 396531 JS NijmegenHazenkamp
€ 585,000 k.k.
- 136 m²living area
- 167 m²plot size
- 3bedrooms
- Benergy label
Description
Wonen in een rustig hofje in de geliefde Hazenkamp, met verrassend veel ruimte achter de voordeur? Dan is deze royale tussenwoning absoluut het bekijken waard!
Met 136 m² woonoppervlak, een fijne voor- én achtertuin biedt deze woning volop leefruimte voor gezinnen, thuiswerkers en iedereen die comfortabel (voorzien van 6 zonnepanelen) wil wonen op een centrale rustige plek in Nijmegen.
Wat direct opvalt, is de prettige indeling van de begane grond. De woonkamer is heerlijk ruim en licht, met grote raampartijen aan de tuinzijde en meer dan genoeg plaats voor zowel een royale zithoek als een eethoek. De keuken ligt praktisch aan de voorzijde van de woning en sluit mooi aan op de leefruimte. Aan de tuinzijde zorgt het extra portaal/de hal voor een handige tweede entree en een prettige overgang tussen binnen en buiten. De woning is netjes onderhouden en biedt tegelijk een uitstekende basis om, indien gewenst, verder naar eigen smaak te actualiseren.
Indeling:
De woning beschikt over een sfeervolle en groen aangelegde voortuin die direct zorgt voor een warm welkom. Via het pad bereikt u de entree, omgeven door volwassen beplanting die niet alleen charmant oogt, maar ook voor een prettige mate van privacy zorgt. De voortuin geeft de woning een verzorgde en uitnodigende uitstraling.
Bij binnenkomst tref je een ruime entree met meterkast, toiletruimte met fonteinntje, praktische kast en ruimte voor garderobe. Doorgang naar keuken aan de voorzijde van de woning en de royale woonkamer met portaal die de verbinding vormt met de achtertuin. De achtertuin is een fijne plek om van het buitenleven te genieten. Deze is heerlijk groen en verzorgd aangelegd, met een mooie mix van gazon, borders en terrasruimte. Dankzij de volwassen begroeiing voelt de tuin beschut en rustig aan. Achter in de tuin bevindt zich een praktische stenen berging, ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van tuinspullen. Daarnaast is de tuin voorzien van een handige achterom, wat zorgt voor extra comfort in het dagelijks gebruik.
Op de eerste verdieping valt de ruime overloop op, de slaapkamer aan de achterzijde is gelegen over de gehele breedte van de woning en voorzien van airco die kan verwarmen en koelen. Deze ruimte is ook op te delen in twee goede slaapkamers. aan de voorzijde is de tweede slaapkamer op deze verdieping gelegen en de ruime badkamer, voorzien van ligbad, wastafelmeubel en hangend toilet.
De tweede verdieping is een open overloop (multifunctionele ruimte) met aansluitingen voor wasmachine en droger, daarnaast is er een wastafel aanwezig, de cv-ketel en de omvormer van de 6 zonnepanelen is hier geplaatst. Daarnaast is op deze verdieping over de gehele breedte van de woning nog een goed bemeten (slaap)kamer aanwezig, deze kamer is afgewerkt om opbergruimte te creeren onder de schuine kap.
De tweede verdieping maakt het huis extra aantrekkelijk met volop gebruiksmogelijkheden. Denk aan een werkplek, hobbyruimte of logeerruimte. Juist die flexibiliteit maakt dit een woning die moeiteloos met je mee kan groeien.
De Hazenkamp maakt deel uit van Nijmegen-Midden, volgens de gemeentelijke Omgevingsvisie dragen de voorzieningen daar positief bij aan de leefbaarheid en scoort Hazenkamp binnen dit stadsdeel zelfs ‘zeer goed’. In Nijmegen-Midden liggen onder meer het Goffertpark, Campus Heijendaal, Radboudumc, Radboud Universiteit en de HAN. Daarnaast zijn er in en rond de wijk basisscholen en kinderopvanglocaties aanwezig, wat deze locatie extra aantrekkelijk maakt voor gezinnen.
Kortom: een verrassend ruime en veelzijdige gezinswoning op een rustige locatie, met veel woonmeters en een prettige tuin. Een huis met een solide basis, een fijne sfeer en volop mogelijkheden om er een eigentijds thuis van te maken.
Plan vandaag nog een bezichtiging en ervaar zelf de ruimte, het licht en de fijne ligging. Neem contact op met Hoogen & Co Makelaardij, dan laten we je deze woning met plezier zien!
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 585,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,301
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1979
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 136 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 167 m²
- Volume in cubic meters
- 453 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, skylight, optical fibre, mechanical ventilation, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Partly double glazed, energy efficient window and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit ( combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- HATERT M 3388
- Cadastral map
- Area
- 167 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 61 m² (13.00 metre deep and 4.70 metre wide)
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,420x
Viewed
55x
Saved
13-3-2026
On Funda
Neighborhood

Hazenkamp
Nijmegen- Residents
- 5,305
- Family with children
- 28%
- Avg. asking price / m²
- € 4,969
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



