Spieghelhof 186531 BZ NijmegenNije Veld
€ 645,000 k.k.
- 130 m²living area
- 140 m²plot size
- 4bedrooms
- Aenergy label
Description
Heerlijk met een vrij uitzicht aan de voorzijde over een speelveld gelegen karakteristiek in jaren 30 stijl nieuw gebouwd royaal woonhuis met 4 slaapkamers.
Het huis is gelegen in een ruim opgezette, sfeervolle nieuwbouwwijk met een karakteristieke jaren ’30-uitstraling. De woning ligt aan een gezellig speelveld en ontmoetingsplek en biedt een ideale combinatie van centraal wonen met alle voorzieningen binnen handbereik en de rust van een kindvriendelijke woonomgeving.
De woning is voorzien van vloerverwarming op zowel de begane grond als de eerste verdieping. De recent aangelegde achtertuin en de serre als verlengstuk van de woonkamer maken het geheel compleet.
Het bruisende centrum van Nijmegen is binnen vijf minuten fietsen bereikbaar. Openbaar vervoer en uitvalswegen zijn uitstekend ontsloten. In de directe omgeving bevinden zich diverse supermarkten, speciaalzaken, horecagelegenheden en afhaalrestaurants. Voor gezinnen is de ligging ideaal: basisschool, kinderopvang, BSO en meerdere speeltuinen liggen op loopafstand. Ook het Goffertpark, de universiteit, hogeschool en ziekenhuizen bevinden zich op korte afstand.
Indeling:
Begane grond: Entree/hal met luxe tegelvloer, meterkast, trapopgang en toilet, toegang tot de ruime woonkamer die zich uitstrekt over de volledige diepte van de woning. De woonkamer is prettig licht en biedt volop ruimte voor een zit- en eetgedeelte. Aan de achterzijde bevindt zich een afsluitbare serre met grote raampartijen, die zorgt voor extra leefruimte en een directe verbinding met de tuin. Aan de voorzijde ligt de open keuken, praktisch opgesteld en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Via openslaande deuren is de achtertuin bereikbaar. Eerste verdieping: Overloop met toegang tot 3 goed bemeten slaapkamers, badkamer voorzien van een douchecabine, wastafelmeubel en een tweede toilet. Tweede verdieping: Vaste trap naar de tweede verdieping met overloop, ruime zolderkamer met voldoende daglichttoetreding, geschikt als slaap-, werk- of hobbyruimte. Daarnaast is er een separate cv-ruimte aanwezig en zijn de aansluitingen voor wasapparatuur hier gesitueerd. De verdieping is volledig afgewerkt en beschikt over extra bergruimte achter de knieschotten. Op deze verdieping is ook toegang tot de vliering met beperkte hoogte.
De zonnige en verzorgde achtertuin is recent aangelegd en praktisch ingericht. In de tuin bevindt zich een vrijstaande berging, ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van tuingereedschap. Daarnaast is de tuin bereikbaar via een achterom en biedt deze volop mogelijkheden om in alle rust van het buitenleven te genieten.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 645,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,962
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2014
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 130 m²
- Other space inside the building
- 1 m²
- Exterior space attached to the building
- 15 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 140 m²
- Volume in cubic meters
- 464 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 3 stories and a loft
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, and TV via cable
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- Hot water
- Electrical boiler
- CH boiler
- Intergas HRE (gas-fired combination boiler from 2014, in ownership)
Cadastral data
- HATERT M 5802
- Cadastral map
- Area
- 140 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 66 m² (11.75 metre deep and 5.60 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
3,035x
Viewed
35x
Saved
6-1-2026
On Funda
Neighborhood

Nije Veld
Nijmegen- Residents
- 5,515
- Family with children
- 21%
- Avg. asking price / m²
- € 4,895
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




