Weezenhof 29766536 HP NijmegenWeezenhof
€ 695,000 k.k.
- 222 m²living area
- 289 m²plot size
- 6bedrooms
- Cenergy label
Description
In zeer fijne woonwijk ligt deze ruime, deels geschakelde uitgebouwde woning met vrijstaande garage. In totaal heeft deze woning 6 slaapkamers en op de begane grond een werk-/tv kamer.
Doordat de woning aan een hofje is gelegen is er enkel de aanwezigheid van bestemmingsverkeer en dit zorgt voor de rust aan de voorzijde van de woning. De goed doordachte woonwijk is dan ook speels ontworpen met het oog op ruimte, rust en groen.
De woning is gelegen nabij het groen zoals het natuurgebied Vogelzang, de Hatertse Vennen en de Berendonck.
Verder zijn alle voorzieningen nabij waaronder de uitvalswegen (A73), Canisius Wilhelmina Ziekenhuis, Radboud Universiteit, Radboud UMC, treinstation Goffert of Dukenburg en scholen.
Bouwjaar: 1974 en in 1993 is de woning op de begane grond en op de 1e verdieping uitgebouwd en een tweede verdieping toegevoegd.
Woonoppervlakte: circa 222 m²
Perceeloppervlakte: 289 m²
Inhoud: circa 790 m³
Indeling
Begane grond:
Entree met trap naar de eerste verdieping, garderobe, toilet, grote woonkamer met werk-of tv kamer, gezellige openhaard centraal in de woonkamer. De woonkamer heeft een grote schuifpui met 3 segmenten waarvan er 2 open geschoven kunnen worden. De keuken is eenvoudig en heeft een 4 pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven en een losse magnetron en koelkast.
De vloer in de woonkamer is een houten massieve merbau vloer.
Eerste verdieping:
De ruime overloop beschikt over een praktische trapkast en daarnaast nog twee extra bergruimtes.
Op deze eerste verdieping bevinden zich in totaal vier slaapkamers en een vernieuwde badkamer.
De grootste slaapkamer, een royale L-vormige kamer die oorspronkelijk uit twee afzonderlijke kamers bestond, biedt toegang tot het balkon en is voorzien van airconditioning. Bovendien beschikt deze kamer over een eigen bergzolder.
De moderne badkamer is uitgerust met een inloopdouche, een wastafelmeubel met dubbele kraan en een toilet.
Dankzij de ruime opzet en de vier slaapkamers is deze verdieping uitstekend geschikt voor een groter gezin of voor het creëren van een werk- of hobbyruimte aan huis.
Tweede verdieping:
De lichte overloop met raam geeft toegang tot een ruime, diepe bergkast waarin de cv-ketel is opgesteld. Slaapkamer 5 onderscheidt zich door de hoge nok, wat zorgt voor een bijzonder ruimtelijk en aangenaam gevoel.
Slaapkamer 6 is eveneens comfortabel en voorzien van airconditioning. Daarnaast biedt deze verdieping de mogelijkheid om eenvoudig een 7e slaapkamer te realiseren.
Tuin:
De fijne achtertuin ligt achter de woning en wordt aan de zijkant aangevuld met een extra strook grond.
Dankzij de gunstige ligging op het zuidoosten kunt u hier volop genieten van de zon gedurende een groot deel van de dag.
In de achtertuin bevindt zich een vrijstaande stenen garage. Daarnaast is er op eigen terrein, vóór de garage, ruimte om een compacte auto te parkeren.
Bijzonderheden:
- De woning is voorzien van dubbelglas, muurisolatie, dakisolatie en deels vloerisolatie;
- De aanbouwen dateren uit 1993 en 2001;
- De gehele benedenverdieping en deels 1e verdieping heeft rolluiken;
- Grenzend aan de woonkamer is een elektrisch zonnescherm aan de tuinzijde;
- De 2e verdieping grenst niet aan de buren;
- Schuifpui woonkamer dateert uit 2002;
- Nagenoeg alle kozijnen zijn 26 jaar geleden vervangen;
- In één van de kasten op de 1ste verdieping zitten de wasmachine- en drogeraansluiting;
- De garage heeft trespa boeiboorden;
- De woning is voorzien van trespa en tevens een zinken afwerking.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 695,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,131
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1974
- Type of roof
- Shed roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 222 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- External storage space
- 17 m²
- Plot size
- 289 m²
- Volume in cubic meters
- 790 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning, mechanical ventilation, rolldown shutters, and sliding door
Energy
- Energy label
- C
Cadastral data
- HATERT O 600
- Cadastral map
- Area
- 289 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 142 m² (13.25 metre deep and 10.70 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Popularity
1,925x
Viewed
25x
Saved
26-6-2026
On Funda
Neighborhood

Weezenhof
Nijmegen- Residents
- 3,535
- Family with children
- 30%
- Avg. asking price / m²
- € 3,177
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.



