Weidestraat 806533 XL NijmegenHatertse Hei
€ 475,000 k.k.
- 97 m²living area
- 138 m²plot size
- 4bedrooms
- Cenergy label
Description
Aan een rustige straat in Nijmegen ligt deze verrassende tussenwoning met maar liefst vier slaapkamers, een praktische indeling en diverse energiebesparende voorzieningen. De woning is gebouwd in 1942 en beschikt over een woonoppervlakte van circa 97 m², een perceel van 138 m², een vrijstaande berging in de achtertuin en een ruime vierde slaapkamer op de tweede verdieping dankzij de geplaatste dakkapel.
De Weidestraat is gelegen in een geliefde woonomgeving met een prettige mix van karakteristieke woningen en groenvoorzieningen. Op korte afstand bevinden zich diverse winkels, supermarkten, scholen, universiteit, sportvoorzieningen en openbaar vervoer (bushalte op slechts 100 meter afstand). Het bruisende stadscentrum van Nijmegen is gemakkelijk bereikbaar, evenals uitvalswegen richting de A73 en A15. Daarnaast zijn er in de omgeving verschillende parken en recreatiemogelijkheden aanwezig, waardoor het hier prettig wonen is voor zowel gezinnen als stellen die op zoek zijn naar ruimte en comfort.
Indeling
Begane grond
Via de entree aan de voorzijde bereikt u de hal met meterkast, toiletruimte met hangend closet en fonteintje, trapopgang naar de eerste verdieping en kelderkast met toegang naar de kelder.
Vanuit de hal loopt u door naar de ruime woonkamer, die dankzij de grote raampartijen aan voor- en achterzijde beschikt over veel natuurlijke lichtinval. De woonkamer biedt voldoende ruimte voor zowel een royale zithoek als een gezellige eethoek. De aanwezige houtkachel vormt hierbij een sfeervol middelpunt.
Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de keuken, uitgevoerd in een praktische opstelling met diverse inbouwapparatuur en voldoende werk- en bergruimte. Aansluitend bereikt u de bijkeuken, ideaal voor extra opslag en het plaatsen van huishoudelijke apparatuur. Vanuit de bijkeuken heeft u toegang tot de achtertuin.
Achter de bijkeuken bevindt zich een ruime inpandige berging van circa 6 m², ideaal voor het stallen van fietsen, gereedschap of het creëren van extra opslagruimte.
De achtertuin is gelegen op het noordwesten, waardoor u kunt genieten van zowel middag- als avondzon. Achterin de tuin staat een vrijstaande berging van circa 5 m².
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers en de badkamer.
De ouderslaapkamer aan de voorzijde is ruim van opzet en biedt voldoende plaats voor een groot tweepersoonsbed en kledingkasten. Daarnaast bevinden zich op deze verdieping nog twee goed bruikbare slaapkamers, ideaal als kinder-, werk- of hobbykamer.
De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en toilet.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereikt u de tweede verdieping. Dankzij de geplaatste dakkapel is hier een volwaardige en verrassend ruime vierde slaapkamer gerealiseerd. Deze verdieping biedt daarnaast ook nog bergruimte in de gebouwde kast.
Kenmerken
Bouwjaar 1942, Woonoppervlakte circa 97 m², Overige inpandige ruimte circa 6 m², Externe bergruimte circa 5 m²,
Perceeloppervlakte 138 m², Energielabel C, Intergas cv-ketel (2011, huur € 24,60 per maand).
Bijzonderheden
Vier slaapkamers
Grote vierde slaapkamer op de tweede verdieping dankzij dakkapel
Voorzien van 6 zonnepanelen
Dakisolatie en muurisolatie aanwezig
HR++ beglazing
Houtkachel in de woonkamer
Achtertuin gelegen op het noordwesten
Vrijstaande berging in de achtertuin
Gunstige ligging nabij voorzieningen, openbaar vervoer en het centrum van Nijmegen.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 475,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,897
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1942
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 97 m²
- Other space inside the building
- 6 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 138 m²
- Volume in cubic meters
- 361 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Passive ventilation system and solar panels
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation and insulated walls
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2011, to rent)
Cadastral data
- HATERT L 3972
- Cadastral map
- Area
- 138 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 60 m² (12.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Popularity
2,112x
Viewed
57x
Saved
12-6-2026
On Funda
Neighborhood

Hatertse Hei
Nijmegen- Residents
- 4,135
- Family with children
- 25%
- Avg. asking price / m²
- € 4,988
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.




