Welkom aan de Ericaweg 32 in Nijverdal!
Een tussenwoning met maar liefst 4 verdiepingen; een royale lichte woonkamer met uitbouw zowel aan de voor- als aan de achterzijde, een half open keuken en 3 comfortabele slaapkamers op de eerste verdieping, een ruime zolder met groot dakraam en een verrassende ruime kelder onder gehele woning.
Deze woning uit 1965 is voorzien van moderne gemakken zoals dubbel glas en een centrale verwarming. Goed onderhouden, zowel binnen als buiten en met een energielabel A. De tuin is gelegen op het noordwesten en heeft een fraaie overkapping en een berging.
De woning ligt in de mooie wijk "Noetsele" en heeft een prettig wijds uitzicht aan de voorzijde. Er zijn (basis)scholen, kinderopvangcentra en sportfaciliteiten in de buurt. En op loopafstand de prachtige natuurgebieden Sallandse Heuvelrug en Twentse Reggedal.
Souterrain (kelder): overloop, studio voorzien van geluidsisolatie, multifunctionele ruimte welke thans wordt gebruikt als berging.
Begane grond: entree/hal, meterkast, trap naar grote kelder (ca. 40 m2), half- open eigentijdse keuken welke is v.v. koelkast, vaatwasser (2022), combi magnetron, afzuigkap en gastoestel, vanuit de keuken heeft u toegang tot het overdekte terras (met open haard) en tevens tot de royale zowel aan de voor- als ook aan de achterzijde uitgebouwde woonkamer met erker, gashaard en fraaie houten vloer.
1e verdieping; overloop, 3 slaapkamers, waarvan 2 slaapkamers met vaste kast en een comfortabele badkamer met vloerverwarming, inloopdouche, toilet, dubbele wastafel en een wastafelmeubel.
2e Verdieping: vaste trap naar overloop met c.v.- opstelling, bergruimte(n) en hobby-/slaapkamer met groot dakraam thans in gebruik als wasruimte.
BIJZONDERHEDEN
- Bouwjaar 1965;
- Perceeloppervlakte 133 m²;
- Woonoppervlakte 91 m²;
- Inhoud 454 m³;
- 4 verdiepingen;
- Begane grond zowel aan de voor- als ook aan de achterzijde uitgebouwd;
- Energieklasse: A;
- 18 zonnepanelen (2015);
- Badkamer met geïsoleerde vloer en vloerverwarming uit 2022;
- Houten en Kunststof kozijnen;
- Nefit Slimline CV ketel (2011)
- Voorzien van vloer-, dak-, muur- en glasisolatie
- Fraaie terrasoverkapping met sfeervolle open haard/BBQ overkapping en berging
Van deze woning is een eigen woningwebsite beschikbaar. Ga hiervoor naar onze website, download de brochure en scan de QR-code.
Aarzel niet en neem vandaag nog contact met ons op voor een bezichtiging. Wij staan voor je klaar om je rond te leiden.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
Last asking price
€ 375,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,121
Status
Sold
Construction
Kind of house
Single-family home, row house
Building type
Resale property
Year of construction
1965
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
Areas
Living area
91 m²
Other space inside the building
50 m²
Exterior space attached to the building
15 m²
External storage space
9 m²
Plot size
133 m²
Volume in cubic meters
454 m³
Layout
Number of rooms
7 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Double sink, walk-in shower, toilet, underfloor heating, and washstand
Number of stories
3 stories and a basement
Facilities
Optical fibre, flue, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
Energy label
A
Insulation
Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Nefit Slimline (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)