New
Weijen 15388 HL NistelrodeWeijen West
€ 340,000 k.k.
- 97 m²living area
- 1bedroom
- Aenergy label
Description
Midden in het gezellige centrum van Nistelrode ligt dit verrassend ruime 3-kamer appartement (maisonnette) met balkon. Een fijne plek voor wie comfortabel wil wonen, met alles wat je nodig hebt op loopafstand.
Het appartement is gebouwd in 1999, volledig geïsoleerd en voorzien van energielabel A. De ligging is ideaal: midden in het centrum, met voldoende parkeergelegenheid voor de deur en winkels, supermarkt, apotheek en huisartsenpraktijk op korte afstand. Nistelrode staat bekend om de gezellige sfeer, leuke terrassen en het actieve dorpsleven. Daarnaast vind je hier onder andere een theater, bibliotheek en een groot modewarenhuis. Ook natuurliefhebbers zitten hier helemaal goed: natuurgebieden zoals De Maashorst en Bedaf liggen vlakbij en zijn perfect voor een wandeling, hardlooprondje of ontspannen fietstocht. En dankzij de gunstige ligging ben je ook zo onderweg richting Eindhoven, ’s-Hertogenbosch en Nijmegen.
- Lichte en gezellige woonkamer;
- Open keuken met genoeg ruimte om lekker lang te tafelen;
- Overdekt balkon op het oosten;
- Royale slaapkamer en extra kamer met veel mogelijkheden;
- Complete badkamer met ligbad, douche en wastafelmeubel;
- Handige aparte wasruimte en veel bergruimte;
- Actieve Vereniging van Eigenaren aanwezig, servicekosten € 209,51 per maand;
- Voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving.
Bij binnenkomst in het complex kom je terecht in een nette en ruime entreehal met toegang tot de lift, het trappenhuis en de inpandige bergingen.
Indeling appartement
Via de entree/hal bereik je het separate toilet met fonteintje, de meterkast en een praktische bergkast.
De woonkamer voelt direct ruim en licht aan dankzij de grote ramen en fijne indeling. Er is volop ruimte voor een comfortabele zithoek én een gezellige eettafel om uitgebreid te tafelen of vrienden over de vloer te hebben. Vanuit de woonkamer loop je zo het overdekte balkon op. Door de ligging op het oosten geniet je hier heerlijk van de ochtendzon met een kop koffie.
De open keuken sluit mooi aan op de woonkamer en is uitgevoerd in een praktische hoekopstelling. De keuken beschikt over diverse inbouwapparatuur, waaronder een koel-vriescombinatie, vaatwasser, afzuigkap en 4-pits gaskookplaat. Ook aan opbergruimte geen gebrek.
Op de tweede woonlaag bevindt zich een aparte wasruimte met aansluitingen voor witgoed en de HR-ketel (Intergas, 2017). De slaapkamer is royaal en grenst direct aan de badkamer. De extra kamer daarnaast kun je helemaal naar eigen wens gebruiken, bijvoorbeeld als thuiswerkplek, hobbykamer, inloopkast of extra slaapkamer.
De badkamer is compleet ingericht met een ligbad, douche, wastafel en toilet. Dankzij het Velux dakraam komt er prettig natuurlijk licht binnen en voelt de ruimte extra aangenaam aan.
Kortom: ben je op zoek naar een ruim en sfeervol appartement met balkon, een fijne bovenverdieping én alle voorzieningen dichtbij? Dan is dit absoluut een plek die je gezien wilt hebben. Neem gerust contact met ons op voor een bezichtiging.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 340,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,505
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 209.51 per month
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1999
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 97 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 326 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, optical fibre, and elevator
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- NISTELRODE C 3778
- Periodic contribution
- Yes (€ 209.51 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Popularity
0x
Viewed
0x
Saved
23-5-2026
On Funda
Neighborhood

Weijen West
Nistelrode- Residents
- 670
- Family with children
- 36%
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.